Skocz do zawartości
Monty

Nieoficjalny mini-zjazd forumowiczów E-NBA (19-20.02.2006)

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niestety nie będzie najprawdopodobniej :? Mam trochę zajęć w ten weekend i ciężko będzie z tego zrezygnować. Inna sprawa, że przyjadą sami haterzy, więc nie mam ochoty się z wami wszystkimi kłucić na raz :wink: Mam nadzieję, że w lecie to już wypali w pełnym składzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JEsli chodzi o organizacje, typu zlaatwienie noclegu, granie... to oczywiscie nie ma problemu :) Ostatnio chyba wszystkim sie podobalo...

Co do miejsca ogladania napewno cos sie znajdzie. Z tym Championem to jest dziwnie, oni ogolnie zamykaja sie o 23, chyba,ze na wyjatkowe imprezy. A z ASG to ostatnimi latami roznie bywa. Raz zbiera sie duzo osob a czasem nic. To bedzie glownie zalezec od odzewu ludzi. Najprawdopodobniej pare dni przed podejma decyzje, czy beda otwarci na ASG czy nie. Glownie zalezy czy ludzie beda wczesniej dzwonic i rezerwowac miejsca. Oczywiscie jak juz na bank bedziemy wiedzieli, ze zlot sie odbedzie to rowniez bede dzwonic i rezerwowac...

Co do meczu to proponuje to samo miejsce i ta sama hala co na zlocie w lecie. Proponuje przyjazd dzien przed ASG, zbiorka jak najwczesniej. Tego samego dnia meczyk. Nastepny dzien to ASG, nastepny dzien powrot. Oczywiscie jak ktos bedzie chcial to moze i dluzej zostac. :)

Inna wersja to,ze przyjazd tego samego dnia co ASG, odrazu meczyk, wieczorek ASG, krotka noc, powrot. :) ale to sie jeszcze napewno ustali.

Jeszcze co do lokalu,to napewno nie bedzie problemu, bo odkad NBA leci w Canal+ to ilosc knajp gdzie mozna ogladac NBA sie powiekszyla. A jesli w pubie bedzie siedziec ok 20 osob zainteresowanych jego ogladaniem to napewno pilki nie beda puszczac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o mnie to niestety, ale na ewentualnym meczu się nie pojawię (dam wam podszlifować formę przed letnim zlotem :twisted: ), bo do Wawy wracam dopiero w sobotę po południu, a że przedtem kawałek czasu mnie nie będzie w domu to będę miał pare innych obowiązków.

Ale za to co do oglądania meczu to powinienem się pojawić, choć niestety decyzję o tym będę mógł podjąć najprawdopodobniej dopiero w niedzielę przed meczem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, Borys, fajnie, ze piszesz.

Czy sie odbędzie, no cóż, sprawa wyglada tak: zebrało się 10 osób + 3/4 co nie są pewni. Jakieś 5 z nich jest z Warszawy (tak mi się wydaje), wiec można zrobić mini spotkanie zlotu na meczu nawet dla tych 5 osób, ja się nudzę i budżet jakis mam, więc na pewno przyjadę, kilku innych z pewnością tez i będzie wiecej. Więc miejsca można chyba rezerwować, tyle tylko że jakis tydzień przed spotkaniem trzeba popotwierdzać kto będzie, a kto nie, żeby była wiadoma sytuacja.

Proponuje też zarezerwować jedno miejsce honorowe dla naszego starego znajomego z dworca, nawet, jak się nie pojawi 8)

Co do meczu, to zanim cos ustalamy to trzeba sie dowiedzieć co z sobotnimi konkursami, których nie chciałbym przegapic, a rok temu były puszczane koło 1-2 w nocy więc może je też bedzie można opglądać. Ja to widzę tak:

OPCJA 1 MAXI: w pubie można ogladać konkursy i ASG

spotykamy się w sobotę wieczorem, coś tam sobie robimy, oglądamy konkursy i świetujemy do bladego świtu, w niedzielę wstajemy, jedziemy na salkę, coś tam robimy, w nocy ASG i w poniedziałek rano sie rozjeżdżamy.

OPCJA 2 EKONOMICZNA: w pubie transmitują tylko ASG

oglądamy sobie konkursiki w domu, w niedzielę jedziemy do Wawy i teraz w zależności czy spotkamy sie na miejscu koło poludnia (1), czy wieczorem (2):

1) gramy meczyk, wieczorem pub i ASG, w poniedzialek można coś jeszcze porobić i powrót po obiedzie

2) spotykamy się późnym wieczorem, od razu coś zjeść i do pubu na ASG, poniedziałek wstajemy i mamy cały dzień dla siebie, powót wiezorem lub jak ktoś chce we wtorek

PS. Jeśli chodzi o mnie, to muszę wiedzieć do 28 stycznia mniej wiecej jak to bedzie, żeby załatwic wolne w pracy.

PS2. Szkoda joseph :cry: :cry: :cry: Żółw tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym celował w opcje nr. 1. Jeśli chodzi o lokal to przy żurawiej jest coś co się zowie (mam nadzieje że nie przekręce) TuTuTu, na górze knajpa na dole bardzo fajna salka do oglądania meczy, kanapy kilka telewizorów. Piwo w znośnej cenie, jutro się dowiem, jak wygląda rezerwacja nocna. I sprawdze Championa. Co do salki na meczyk się nie podjemę tematu, bo mam szalonego pecha w tej materii.

Co do świętowania, o którym mowa, to (co prawda nie wiem o której konkursy się zakończą) można udać się do harlemu (dużo tam młodzieży) ale miejsce to sympatyczne.

Czekam na inne propozycje lokalowe, a będe sprawdzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę wiedzieć gdzioegraliście , tzn na jakiej hali na letnim zjeździe? Ja mógłbym się podjąć rezerwacji sali, bo chętnie z Wami zagram i Was poznam, a mój pobyt w knajpie na ASG jest niepewny;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do salki to nie trzeba sie martwic jak juz pisalem zalatwie ta co wtedy,wszystkim sie podobalo i nie bylo problemu... dla tych co chcieli wiedziec, to jest to sala SGGW przy ul. Rosola i bodajze ul. Strzeleckiego. (tam gdzie jest basen).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do salki to nie trzeba sie martwic jak juz pisalem zalatwie ta co wtedy,wszystkim sie podobalo i nie bylo problemu... dla tych co chcieli wiedziec, to jest to sala SGGW przy ul. Rosola i bodajze ul. Strzeleckiego. (tam gdzie jest basen).

Kosze pozostawiały sporo doi życzenia 8)

Borys odezwij sie do ludzie z lebron.e-nba.pl, piszę tu skoro to czytasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad 57 godzin trwał mecz drużyn uniwersyteckich Duke i North Carolina w koszykówce. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę o godz. 8.15, a skończyło w poniedziałek o godz. 18 - poinformowały amerykańskie media.

Na parkiecie rywalizowano przez 57 godzin, 17 minut i 41 sekund. To nieoficjalny rekord świata. Drużyna Dukce wygrała różnicą 244 punktów - 3688:3444.

Poprzedni najdłuższy mecz został rozegrany w ubiegłym roku w Niemczech. Trwał 33 godziny i 35 minut.

Pobijamy na zlocie? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad 57 godzin trwał mecz drużyn uniwersyteckich Duke i North Carolina w koszykówce. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę o godz. 8.15, a skończyło w poniedziałek o godz. 18 - poinformowały amerykańskie media.

Na parkiecie rywalizowano przez 57 godzin, 17 minut i 41 sekund. To nieoficjalny rekord świata. Drużyna Dukce wygrała różnicą 244 punktów - 3688:3444.

Poprzedni najdłuższy mecz został rozegrany w ubiegłym roku w Niemczech. Trwał 33 godziny i 35 minut.

Pobijamy na zlocie? :twisted:

Jestem za. Trzeba tylko jakiś dziennikarzy soprowadzić, którzy to udokumentują. Ale niektórzty z nas maja znajomosci, wiec z tym nie bezie problemu. Musze wziąć wodę mineralną 25 litrową 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha trzeba dodać, że gramy bez zmian. Heheh kto to wytrzyma. Albo mam lepszy pomysł grajmy bez zmian do upadłego :D Jesli zazwodnik z danej drużyny padnie z powodu skrajnego wycieńczenia, team przeciwny wygrywa. Nieważny wynik...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to co i jak. prosze o jakies konkrtey co jak za ile na ile dni it itd, trezba zaczac dzialac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to co i jak. prosze o jakies konkrtey co jak za ile na ile dni it itd, trezba zaczac dzialac :D

Borys działa, nie martw się ra_d. Wpadłem na genialny pomysł co do organizacji spotkania i podzielilem się z Borysem, ale okazało się, ze on wpadł na ten sam pomysł wcześniej, jeszcze bardziej go ugenialnił ;) i teraz to załatwia. Póki co nie jest to pewne więc info nie dajemy, a ponieważ jeśli to się uda to bedzie to tylko i wyłącznie jego zasługa, to ja nie mam zamiaryu się chwalić bo to jego przyjemność będzie.

Co do terminu to raczej bedzie spotkanie w sobotę i obejrzymy zarówno konkursy jak i ASG, ale to jeszcze też nie ejst pewne na 100%, tak wyszło w luźnej rozmowie z Borysem. Jakby co to wziąłem wolne piątek-wtorek na wszelki wypadek 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow i jeszcze emocje związane ze Slam Dunk Contest Przypomnę, ze udział biorą:

# Josh Smith (Atlanta Hawks) ubiegłoroczny tryumfator. 206 cm

# Andre Iguodala (Philadelphia 76ers) 8) 198 cm

# Nate Robinson ( New York Knicks) 175 cm

# Hakim Warrick (Memphis Grizzlies) 206 cm

BĘDZIE SIE DZIAŁO Szkoda tylko, że wiadomo kto wygra :D szkoda jeszcze, ze "Birdmana" wyrzucili z NBA (na 2 lata) Po ostatnim konkursie tak mnie brzuch bolał ze smiechu, że leżałem na ziemi (autentycznie) i płakałem taka radośc mnie ogarnęła. Naprawdę bardzo dobrze wspominam ostatni Slam Dunk. Jack Nicholson aż wytykał go palcami. I jesszce fakt, że przygotowywał sie chyba z pół roku i obiecywał cos wyjątkowego. Rzeczywiscie to było w istocie wyjątkowy człowiek. ja nie wiem czu te prochy mu wtedy w głowie przewróciły czy po prostu ogarnęło go straszne szalenstwo. Heh czekam z niecierpliwoscia na ASG. A i dobrze, ze nie ma przedstawiciela bladych twarzy. Przynajmniej nie będzie kompromitacji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FUCK, ja najprawdopodonioej dojade w niedziele bo moja siora robi 18 i jakos nie wypada mi byc,a akurta miala wczoraj i nie miala kiedy zrobic tylko 18 ale bede walczyl zeby na piatek przelozyla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze o potwierdzenie, kto się zjawi w Wawie za tydzień na ASG. To osoby które sie zdeklarowały, jeśli ktoś z nich wypada to niech napisze.

1. Monty

2. Borys

3. Wesół

4. M a g i c

5. Greg00

6. ra_d

7. Miodas

8. ZvierZ (sala - tak, mecz ASG nie wiadomo)

9. Pitti

10. junior

11. Karczuś (sala - tak, mecz ASG - nie wiadomo)

Te osoby nie są powne, proszę, zeby napisali czy jadą czy nie:

12. Jmy

13. Master

I jak ktos nowy chce dojść to proszę bardzo :)

Szczegóły spotkania będą podane na dniach, generalnie wygląda to tak, ze zjeżdżamy sie w niedziele, bedzie oglądanie ASG w pubie + mecz na salce i dodatkowe atrakcje jesli coś ustalimy, kolejność (salka w niedzielę czy poniedziłek) jeszcze do uzgodnienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na meczyk się stawiam, gorzej bo nie wykluczone czy nie będe musiał wieczorem uciekać z wawy w związku z pracą, i tutaj się to klaruje. ale pierwszą część dnia mam zarezerowane na to i gorąco licze że nic mi tego nie pokrzyżuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pubu na mecz jeszcze nie wiem czy pojde, ale na samo spotkanie + mecz raczej napewno tak. Takze mnie mozna liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie niestety nie bedzie. Na dniach wypadł egzamin na prawko (akurat w tym terminie) :(

Niestety nie da sie tego juz odkrecic... :x

Damned, a mialo byc tak pieknie. F#@! That...

PS. Sorry Monty :?

PS2 I Was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tym razem jednak nie dam rady :x na zlocie byłoby z pewnością świetnie, ale niestety sesja mi się "przedłuzyła" i jak na złość akurat w okolicach zlotu.

Życze udanej zabawy na zlocie (nie wątpie, ze tak będzie :) ) i jeżeli tylko bede w Polsce, to w wakacje napewno się pojawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...