Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym to tylko moja prośba aby wszyscy forumowicze i Ci z rockets-e-basket i Ci z e-nba spotkali się kiedyś na czacie w tym samym miejscu i tej samej porze i pogadali.Fajnie by było pogadalibyśmy,bliżej się poznali.To jest tylko moja propozycja.

No i po co?? Bez sensu pomysł... Na rockets.e-b jest są ze trzy osoby, które by weszły... Bo restza to (np. ja, Ty, Fokcik, Carter) są i tu i tu. Więc totalny bezsens... Ale fajnie by było się spotkać z całym e-b czy probasketem...
No wasli mnie ominales ja tam pisze i mam nawet duzo postow na koncie ale ja juz sie przyzwyczailem ze mnie sie omija i nie zauwaza :)

A co do josepha moje gg to 1343629 napisz to sie dogadamy :).

m0r0 Ty jestes i tu i tam wiec nikt Cie nie pominal, przeciez wasli napisal- "np" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to tylko moja prośba aby wszyscy forumowicze i Ci z rockets-e-basket i Ci z e-nba spotkali się kiedyś na czacie w tym samym miejscu i tej samej porze i pogadali.Fajnie by było pogadalibyśmy,bliżej się poznali.To jest tylko moja propozycja.

No i po co?? Bez sensu pomysł... Na rockets.e-b jest są ze trzy osoby, które by weszły... Bo restza to (np. ja, Ty, Fokcik, Carter) są i tu i tu. Więc totalny bezsens... Ale fajnie by było się spotkać z całym e-b czy probasketem...
No wasli mnie ominales ja tam pisze i mam nawet duzo postow na koncie ale ja juz sie przyzwyczailem ze mnie sie omija i nie zauwaza :)

A co do josepha moje gg to 1343629 napisz to sie dogadamy :).

Ja tam wchodze tak żadko, że nie pamiętam dokładnie, kto tam jest... Ale sorry, jak to dla Ciebie coś ważnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje -

And One Mix Tape 6

And 1 Skip vs Alimoe

All star 93

all star 95

indiana - new york (99rok conference finals game 5)

 

na wymiane mam troche liste zrobie później

 

mam and1 vol 6, chetnie sie wymienie, ale pokaz co masz w zamian, moze jakis meczyk dream teamu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koszykówka" "The Basket"

Rok 1918, tuż po zakończeniu pierwszej wojny światowej. Do amerykańskiego miasteczka Waterville w stanie Waszyngton trafia dwoje niemieckich sierot z obozu internowanych - 17-letnia Brigitta (Amber Willenborg) i jej o pięć lat młodszy brat, Helmut (Robert Karl Burke). Dzieci przygarnia miejscowy pastor, mimo to mieszkańcy okolic są do nich uprzedzeni i na każdym kroku okazują im wrogość. Obecność rodzeństwa przypomina im bowiem, że podczas działań wojennych polegli ich bliscy. Również uczniowie dyskryminują nowych kolegów, nie kryjąc wobec nich nienawiści. Pewnego dnia w szkole zaczyna pracować nauczyciel Martin Conlon (Peter Coyote), którego pasją jest koszykówka. Próbuje on zachęcić do tego sportu również swoich wychowanków. W jego przekonaniu ta gra może wszystkich nauczyć dobroci, tolerancji i zrozumienia. Początkowo jedyną osobą, która popiera starania pedagoga jest żona farmera, Bessie Emery (Karen Allen), której syn zginął na wojnie. Wkrótce stworzona przez Conlona drużyna staje do walki z profesjonalnymi zawodnikami. Mecz staje się wielką sensacją. Gdy wydaje się już, że młodzi sportowcy przegrają spotkanie, nieoczekiwanie sytuację ratuje Helmut...

reż.Rich Cowan, wyk.Peter Coyote, Karen Allen, Robert Karl Burke, Joey Travolta

dramat obyczajowy 100min USA/Australia 1999

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde się tutaj pogubiłem, więc pisze posta z prośbą,

 

Jeżeli ktoś w jaki kolwiek sposób [FTP, HTTP] (wolałbym nie p2p) jakos udostępnić mecze z ASW ... ASG,RG, najlepiej cały ASG.. to bardzo bym prosił napiscie do mnie na GG 6881316 !!! Nie mam tego a z p2p nie moge sciągać bo dostanę ograniczenie na neta :( Jeb... sieć no ale co zrobie jedyna w okolicy, może ktoś mi to nagra ?:D A ja odesle płytki czy jakikolwiek sposób wymiany tzn.pomocy mi ktoś ma jakiś pomysł niech napisze do mnie na GG plz !!!

 

Z góry wam thx

 

PiSsska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon siemens C45 do sprzedania:

uzytkowany przez dwa lata przez kobietę

Porysowana tylnia czesc obudowy

zabawne - moja kuzynka też chce takiego sprzedać :) i też tylna obudowa porysowana :) powiedz travcka, gdzie się poznaliście ;)

i o ile się nie mylę, to dostała go na 18-stkę czyli 2 lata temu.. wszystko się zgadza :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon siemens C45 do sprzedania:

uzytkowany przez dwa lata przez kobietę

Porysowana tylnia czesc obudowy

zabawne - moja kuzynka też chce takiego sprzedać :) i też tylna obudowa porysowana :) powiedz travcka, gdzie się poznaliście ;)

i o ile się nie mylę, to dostała go na 18-stkę czyli 2 lata temu.. wszystko się zgadza :shock:

no i wydalo sie. pozanlem twoja kuzynke, jakies 2 miesiace temu, sprzedala mi tego koma za 139zl i teraz ja chce go upchnac za 140 zeby zrobic interes. pozatym wspominala cos o kuzynie, chyba mowila na niego logsh1, ale co mowila- wole niepowtarzac :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos z Was ma zarejstrowany program Dr Divx 1.0.4 lub serial do niego to bylbym wdzieczny za wyslanie.

 

I rowniez potrzebowalbym banner do stronki http://www.wtc.ny.of.pl - taki prosty, zwyczajny tylko jakies zdjecie i adres nazwa, mam nadzieje, ze komus bedzie sie chcialo :roll:

 

Z gory dziki (z dolu tez :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana - CzajaZ

 

Jesli chcecie sie powymieniac, lub ew. cos zaqpic to zapraszam na moja stronke:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.tradezone.glt.pl/

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam dosc sporo meczy NBA z tegorocznego sezonu, bardzo duzo czarnej muzy, teledyskow, filmow, gier itd. Jak cos to walcie do mnie.

 

mail: j4z@op.pl

gg: 2155512

 

peaCe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam meczy w ktorych gral Wilt Chamberlein. Popytajcie rodzicow, dziadkow, moze leza gdzies zakurzone i niepotrzebne na strychu (mecze, nie dziadkowie :wink:). Kontakt przez PM.

 

Aha- jezeli ktos ma jedynie mecz Lakers - Bucks z 1972 roku (Chamberlein i West kontra Jabbar i Robertson) to prosze mi dupy nie zawracac bo juz mam go w swojej kolekcji. ;-] Za pozostale mecze bede natomiast wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.