Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Bumblebee

Tak właśnie powinien wyglądać reboot Transformers.

Jak ktoś się wychował na wojnach Autobotów z Deceptikonami na VHS to film właśnie dla niego.

 

PS c*** wbijam w hejterów

Nie widziałem Transformersów ani jednego filmu prócz 20 minut z Megan Fox z pierwszego ep. Jaralem sie starymi kreskowkami na VHS i komiksami (figurki tez mialem) jesli to jest w starym stylu wspomnianych VHS to ide.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem Transformersów ani jednego filmu prócz 20 minut z Megan Fox z pierwszego ep. Jaralem sie starymi kreskowkami na VHS i komiksami (figurki tez mialem) jesli to jest w starym stylu wspomnianych VHS to ide.:D

Transformery mają klasyczny wygląd, nie tak jak w filmach Baya np. Do tego muzyka drugiej połowy lat 80tych itp.

Mi się to podobało dużo bardziej w porównaniu do poprzednich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Transformersów przyjemna z fabułą, można po latach do niej wrócić ponownie - takie nawet 7.5/10

 

Dwójka - słabiutkie 7/10

 

Trójka - fabuła już zaczęła mieszać, ale ogólnie rozegranie pomysłu z Dark Side of the Moon interesujące. Choć za brak Megan Fox i nową blondi już tylko 6.5/10

 

Potem już się zaczęło. Walhberg i....

 

Czwórka - przekombinowana, za długa, luki w fabule, ale zostawienie furtki na kolejnączęść dawało jakąś nadzieję. 4/10

 

Piątka - dno, fabuła: groch z kapustą, Hopkins fatalny, efekciarska napierdalanka, a i tak nie wiadomo o co chodzi. 2/10

 

Do 1,2,3 wracam co kilka lat. Do 4 a tym bardziej 5 już nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dom, który zbudował Jack 

 

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsza część Transformersów przyjemna z fabułą, można po latach do niej wrócić ponownie - takie nawet 7.5/10

 

Dwójka - słabiutkie 7/10

 

Trójka - fabuła już zaczęła mieszać, ale ogólnie rozegranie pomysłu z Dark Side of the Moon interesujące. Choć za brak Megan Fox i nową blondi już tylko 6.5/10

 

Potem już się zaczęło. Walhberg i....

 

Czwórka - przekombinowana, za długa, luki w fabule, ale zostawienie furtki na kolejnączęść dawało jakąś nadzieję. 4/10

 

Piątka - dno, fabuła: groch z kapustą, Hopkins fatalny, efekciarska napierdalanka, a i tak nie wiadomo o co chodzi. 2/10

 

Do 1,2,3 wracam co kilka lat. Do 4 a tym bardziej 5 już nigdy.

 

ogólnie dla mnie Trans1 było filmem który najbardziej EVER zmiażdżył mnie efektami specjalnymi, serio serio.

Ta pierwsza scena walki na pustyni - pamiętam do dziś.

 

Także tego, T1 na zawsze w moim sercu. Kolejne części słąbo pamiętam, tzn chyba 2 & 3 jeszcze widziałem ale były męczące a 4 i 5 już nawet nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie warto. Przegadane bez sensu, jest otoczka koszykarska, jest Kat, Mitchell, ale dla mnie coś tu nie wyszło, jakieś na siłę i banalne.

yup odpaliłem i tak cholera nie wiem co to jest właściwie

 

btw. tekst KAT o stosunkach w drużynie brzmi komicznie z perspektywy akcji z Butlerem :)

 

e: jezu jaka to jest kupa, chyba wyłącze przed samym końcem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Wam nie przyjdzie do głowy oglądać film POLAR na Netflix, banery w całym mieście, a takie gówno, że oczy można wydrapać.

Za późno :)

Ale nie zgadzam się do końca. Fakt, scenariuszowo to raczej słabe, nierealne itd., ale Mads świetnie zagrał. Dla niego warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.