Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Na Netflixie jest już 3 sezon Daredevila. Ktoś oglądał? Warto? Pierwszy sezon to dla mnie jeden z najlepszych seriali ever na Netflixie, sezon drugi to gigantyczna katastrofa, a reszty seriali z superbohaterami Marvela nawet nie oglądałem... Czytałem jednak, że 3 sezon wraca na tory?

 

Zatem ponawiam pytanie - warto, bo nie chcę czuć tak strasznego rozczarowania jak po dwóch pierwszych odcinkach Punishera...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś filmy o IRA? odpada Michael Collins, W imię ojca, Bloody Sunday, nawet Bokser czy Gra pozorów.

Patriot Game, The Devils own, najnowszy Maze, 71 - choć dla mnie słaby, świetny Some Mother's son,

Nie o IRA, ale o irlandzkich crime lordach: Veronica Guerin, Ordinary Decent Criminal z Kevinem Spacey.

 

Świetny irlandzki klimat pokazujący biedę: Prochy Angeli i miłosny Brooklyn.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie jest już 3 sezon Daredevila. Ktoś oglądał? Warto? Pierwszy sezon to dla mnie jeden z najlepszych seriali ever na Netflixie, sezon drugi to gigantyczna katastrofa, a reszty seriali z superbohaterami Marvela nawet nie oglądałem... Czytałem jednak, że 3 sezon wraca na tory?

 

Zatem ponawiam pytanie - warto, bo nie chcę czuć tak strasznego rozczarowania jak po dwóch pierwszych odcinkach Punishera...?

 

 

masz oddzielny sezon na seriale ,nie śmieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam zebym kiedykolwiek przelaczyl tv jak akurat lecą jeszcze bardziej zgryzliwi tetrycy, a ze srednio leca gdzies tam raz w roku to obejrzalem dzis po raz kolejny.

wspanialy to film, przesmieszny, uroczy, kochany, najlepszy. zycie powinno tak wygladac jak w tym filmie ;]

Zgryźliwych tetryków akurat jeszcze nie oglądałem, ale główni aktorzy Jack Lemmon i Walter Matthau grali razem w jedenastu filmach i kilka z nich już widziałem i to jest zdecydowanie najlepszy duet aktorski. Produkcje z nimi można praktycznie w ciemno oglądać. Ogólnie obydwu bym umieścił w top 10 ulubionych aktorów (wraz z Paulem Newmanem z Twojego avka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.