Jump to content
Sign in to follow this  
Rigel

FBL East 2012/13 Temat ogólnoorganizacyjny

Recommended Posts

witam,oczywiscie pozno ale jezeli jest taka mozliwosc to chetnie zagram w tym roku

dlaczego jestem na 10. miejscu w 2. lidze, skoro rok temu byłem 8. a 4 osoby 'wyzej' ode mnie nie zglosily sie w tym roku?:P

dlaczego jestem na 10. miejscu w 2. lidze, skoro rok temu byłem 8. a 4 osoby 'wyzej' ode mnie nie zglosily sie w tym roku?:P

Dlatego, że 8 miejsce oznaczało spadek z drugiej ligi i 8 numer draftu w trzeciej lidze. Skoro jednsk kilka osób wyżej się nie zgłosiło, wszyscy zostali przesunięci na wolne miejsca wyżej. Tobie akurat przypadło 10. Matematyki nie oszukasz ;)

naturalnym i intuicyjnie logicznym byłoby wyznaczenie stref spadkowych i awansowych dopiero po przetasowaniach związanych z brakiem udziału w dalszej grze niektórych graczy (przesunięcie wszystkich graczy proporcjonalnie do braków, w górę). Dopiero potem spadki/awanse a na koniec nowi gracze.

naturalnym i intuicyjnie logicznym byłoby wyznaczenie stref spadkowych i awansowych dopiero po przetasowaniach związanych z brakiem udziału w dalszej grze niektórych graczy (przesunięcie wszystkich graczy proporcjonalnie do braków, w górę). Dopiero potem spadki/awanse a na koniec nowi gracze.

Nie, nie jest to logiczne. Poprzedni sezon został rozegrany? Został. Znalazłeś się w nim w strefie spadkowej. Powinieneś więc grać w tym sezonie w 3 lidze. Tylko dzięki temu, że w tym sezonie nie zgłosili się gry ci, którzy powinni być przed Tobą, czyli lepsi od Ciebie, awansowałeś z powrotem do drugiej ligi. Nowi gracze, jak może zauważyłeś, są za Tobą.

W lidze Keepers na e-nba Spabloo prawdopodobnie zrezygnował i szukam następcy.

Oto jego skład do przejęcia:

Carlos Boozer

Tyson Chandler

Landry Fields

Pau Gasol

Manu Ginobili

Devin Harris

Dwight Howard

Stephen Jackson

David Lee

Paul Millsap

Lamar Odom

Rajon Rondo

Mo Williams

Punktacja identyczna jak w FBL East.

Czekam na chętnych.

Widzę, ze sporo zaspałem i sprawa już poszła się jeb**. Mimo wszystko jakby dało radę mnie dopisać nawet na koniec to byłoby super :D

Dobra panowie trzeba się ogarnąć i wziąć za ustalanie draftu itp. zawsze to robiliśmy przed preseasonem.

Jeśli nikt się za to nie zabierze to ja robię 9 osobową 2-ugą ligę i 8 osobową 3-cią. Dajciej znać jak najszybciej.

Dobra panowie trzeba się ogarnąć i wziąć za ustalanie draftu itp. zawsze to robiliśmy przed preseasonem.

Jeśli nikt się za to nie zabierze to ja robię 9 osobową 2-ugą ligę i 8 osobową 3-cią. Dajciej znać jak najszybciej.

Działaj, jazzmen!

to jak panowie bedzie cos z tego?? ci co sie spoznili beda mogli zagrac ?? bo nie chcialbym przegapic draftu :)

Na sznurowadle brakuje nam kompletu do 2. ligi fantasy points (reguły takie jak tutaj) - są bodajże 4 wolne miejsca. Niezależnie od rozwoju wypadków tutaj możecie wbijać tam - dla trzecioligowców tutaj będzie to niejako awans ;)

Poza tym czy ktoś może wkleić ostateczną listę uczestników w naszej lidze tutaj (drugiej oraz trzeciej; pierwsza jak widać już zorganizowana). Jazz to ogarnia?

Na sznurowadło.pl w drugiej lidze brakuje nam jeszcze paru osób. Formuła taka sama jak tutaj. Wbijać!

Coś nie tak chłopaki. Proponuję przerzucić nadmiar z 2. ligi do 3. i wszystko będzie grało.