Skocz do zawartości

Lewy w MU?


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczy mi ktoś cały ten hype wokół Lewandowskiego?, przecież ten gość nie jest wart nawet 1/10 pieniędzy o których tutaj mowa. Ostatnimi 5 laty nie nazwałbym się nawet niedzielnym kibicem, ale jeszcze na wzrok mi się nie rzuciło i przynajmniej jego gra w reprezentacji nie ukazywała choćby namiastki talentu wartego 35 milionów euro.

Szczerze powiedziawszy wątpię by poradził sobie w premier league, bundesliga to dla niego optymalne rozwiązanie i tam powinien grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że zawyżona jak wszystkie w dzisiejszym futbolu

ale na pewno jest wart więcej niż 3,5 mln jak sugerujesz, transfermarket.de jak pamiętam wycenia go na 15 mln

dlaczego ma nie spróbować pójść wyżej póki jest młody i liderem mistrza Niemiec - szybciej się rozwinie gdy będzie najsłabszy wśród najlepszych niż najlepszym wśród najsłabszych (przekoloryzowane ale wiadomo o co chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale jeszcze na wzrok mi się nie rzuciło i przynajmniej jego gra w reprezentacji nie ukazywała choćby namiastki talentu wartego 35 milionów euro.

A Messi w reprezentacji Argentyny pokazuje, że jest w top3 najlepszych graczy świata?

Obejrzyj ze 2-3 mecze w bundeslidze- zobaczysz jak ważną postacią MISTRZA Niemiec jest Robert. Też na początku byłem daleki od tego całego zachwytu- ale to naprawdę jest kozak jakiego za mojego życia kibica nie mieliśmy... Byli utalentowani (CItko, Kowalczyk) - ale nie pamiętam nikogo kto by ten talent tak wykorzystywał jak Lewy.

 

@devilnevercry

 

POwiem szczerze, że sam nie wiem co by było lepsze. Trochę się boje jego przejścia do angoli- ale z drugiej strony wątpliwości były też po transferze do Niemiec a facet po jednym sezonie wygryzł ze składu naprawdę dobrego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony mógłby budować swoją legendę w Borussii- nie byle jaki klub przecież:) A tak serio- póki Borussia nie zmieni swojej polityki (IMHO słusznej) nieprzepłacania za grajków to na wskoczenie na stałe w czołówkę europejską w obecnym stanie rzeczy nie ma co liczyć (patrz: rosyjskie i arabskie wydmuszki w kolejnych krajach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.