Skocz do zawartości

Wybory modów!!!


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Były dobre kandydatury, ale dane osoby nie mają czasu, bądź chęci.

No to zawsze możemy wrócić do punktu wyjścia i forum bez moda,ale...

 

Skoro Kubbas możę to i ja się zgłaszam na 3ciego.

Teraz przeciwnicy jak i zwolennicy Kubbasa powinni być zadowoleni tylko ciekaw jestem jak to będzie wyglądało.Dwóch kłócących się modów?Sami sobie będziecie posty edytować?(o ile się da).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizdy z Was tyle wam powiem.

 

Nikomu nie chce sie tego robic, a jak juz pojawi sie ktos chętny to jeszcze wybrzydzacie i marudzicie. Jakie to polskie.

Zrób cos lepiej, albo pozwól dzialac innemu. Zakładac osobny temat, niech chetni napisza 3-4 zdania dlaczego ja, w temacie obok będzie głosowanie (postami, nie ankietą) i tyle. Nikt nikomu nie moze odmawiac checi, ani podwazac kandydatury - nie chcesz, nie glosuj i koniec tematu.

 

dosc lamerskiej dyskusji o niczym, ktora trwa kilka tygodni, robcie cos jak faceci, a nie licytujcie sie jak przekupki na ruskim targu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Kubbasa zawsze można obalić. ma zapał i chęci, przebywa często na forum to w czym problem? jednozdaniowce? połowa postów na forum to jednozdaniowce więc nie wie w czym problem. kubbas może to zmieni, może nie ale każdemu trzeba dać szansę.

dziewczynki lubią się drapać. porażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisał mod:

 

Sracie we własnym "domu" a teraz wybieracie spośród srających osobe która ma to posprzatać.

 

Tylko żebyście byli pewni że nie będzie dalej srała. Tylko teraz sprzątając też gówno innych tak, by jego było na wierzchu.

 

 

I już widzę te tematy dzieki którym forum(które właściwie jest utrzymywane dla kilkunastu piszacych osób i iluś tylko czytających) odżyje. Proponuje nazwy tematów:

 

1. Dlaczego mój jakże merytoryczny post usunięto. -w tym temacie będą dyskusje na 100 stron o tym czy był merytoryczny czy nie. Oczywiście odpowiedz nigdy nie zostanie ustalona.

 

2. Które posty usunąć - tutaj także 100 stron gdzie ktoś kto uwaza się za autoryter będzie chciał udowodnić, że dany post to gówno bo nic nie wnosi. I zapewne bedzie to jego własna mocno subiektywna opinia którą będzie chciał przepchnąć.

 

3. użytkownik x zasługuje na bana- i tu oczywiscie oczernianie, podważanie merytoryki jego postów itp.

 

4. mod x to debil ....- i tu wszelakie dyskusje na 100 stron w których będziecie udowadniać że to był zły wybór.

 

5. mod x to ... i tu komplementy - tutaj wszelacy lizajdupcy będą lizali dupe modom by ich wspierali w jakże merytorycznych rozmowach.

 

itp itd itSranie na forum dalej.

 

 

 

 

Trzeba naprawde być głupkiem by za darmo zobowiązać się nie tylko czytać coś na forum ale także tracić czas na merytoryczne tego sprawdzenie, ocenienie i usunięcie jesli trzeba. Trzeba nie mieć co robić w życiu by nie dość że siedzieć na internecie to jeszcze tu sprzatać. Szczególnie, że forum ma kilkunastu piszacych użytkowników których poglądy itp są reszcie znane, a kłótnie wszelakie i ostre posty wynikają z braku tolerancji dla zdania innego niż ich własne, badz prób udowodnienia że posiada się wiedzę.

 

 

 

ps. wole pograć w kosza na powietrzu niż siedzieć na forum i pisać kogo byście wzieli do swojego zespołu a kogo nie. Jakby to był wasz zespół. Albo grająć w jakieś ligi.

 

Niektórym powinni odciąć internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zamiast sami się ogarniać to wybierają ludzi,żeby ich za nich ogarniali %) Mod tutaj jest potrzebny tylko na wybitne postacie,które wpadają na forum potrollować,

a takich jest niewielu,więc jak chcecie porządek to sami nie śmiećcie,a kim będzie mod stanie się nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Przykre.

 

 

Nie dziwne że to forum umiera jak jedyne rozmowy to wróżenie z fusów typu: kogo "mój" zespół mógłby kupić, kto wygra to albo tamto, albo ocenianie czy koszulka jest orginalna itp. Zero merytorycznych rozmów.

 

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy panowie. komu sie chce o tym pisać, który klub co powinien kupić?

 

No ale jak widać niektórzy mają ubogie życie skoro to robią. A jak ktoś ma jeszcze bardziej ubogie to będzie to moderował. Jak widać moderatorzy zlali to forum bo jest do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz im troche rowa polizać aby banowali pod twoje widzimisie. No ale jak widać jestes do tego gotowy.

Jak widać po wypowiedziach innych userów, to nie tylko moje widzimisie. Ale spoko, narób sobie jeszcze więcej wrogów swoimi durnymi postami, szanse na bana wzrastają. GL&FO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz im troche rowa polizać aby banowali pod twoje widzimisie. No ale jak widać jestes do tego gotowy.

za obrażanie innych użytkowników i takie "propozycje" każdy poczęstuje cie banem

 

mam nudne życie, studiuję i chętnie przyjmę robotę moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie raczej rzadko będzie uzywane i z matkiem na pewno sobie we dwóch spokojnie ogarniemy, to jest forum skupiające duzo kibiców różnych drużyn, graczy, którzy zazwyczaj są po dwóch różnych barykadach, zadanie modów na takim forum jak to, to pilnować utarczek osobistych, dawać odpoczynki na 2-3 dni co ostrzejszym osobą, banować osoby, które przeginają kompletnie wszystkie zasady, przenoszenie postów tworzenie nowych tematów gdy w innym sytuacja się rozbiega, nie oczekujcie, że wejdziemy odrazu rozdamy 20 banów, wiadomo jak tutaj jest, są luźne dyskusje, czasami, krótkie posty, ale raczej z tego potem zawsze coś sensownego wynika, i każdy (prawie) kto tu przebywa wnosi coś do dyskusji.

 

Już modem byłem i adminem na kilku popularnych stronach więc wiem jak się to rozgrywa, dajcie mi matka i "let's do it"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie raczej rzadko będzie uzywane i z matkiem na pewno sobie we dwóch spokojnie ogarniemy, to jest forum skupiające duzo kibiców różnych drużyn, graczy, którzy zazwyczaj są po dwóch różnych barykadach, zadanie modów na takim forum jak to, to pilnować utarczek osobistych, dawać odpoczynki na 2-3 dni co ostrzejszym osobą, banować osoby, które przeginają kompletnie wszystkie zasady, przenoszenie postów tworzenie nowych tematów gdy w innym sytuacja się rozbiega, nie oczekujcie, że wejdziemy odrazu rozdamy 20 banów, wiadomo jak tutaj jest, są luźne dyskusje, czasami, krótkie posty, ale raczej z tego potem zawsze coś sensownego wynika, i każdy (prawie) kto tu przebywa wnosi coś do dyskusji.

 

Już modem byłem i adminem na kilku popularnych stronach więc wiem jak się to rozgrywa, dajcie mi matka i "let's do it"

no i godzina tego wpisu!

5:31....eh

 

let's do it

takie pogotowie na 24ha jest super ;-)

 

a tak na powaznie

 

robimy juz te zmiany

spróbujmy z 2 Modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.