Skocz do zawartości

Most Improved Player - Ryan Anderson


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu parę osób trąbi o Gortacie i Bynumie... Gortat poprawa o 2ppg i mniej niż 1rpg, przy niższym TS - to dla was jest tak wielki postęp? Zresztą nieco wyższe ppg to głownie zasługa tego, że Hill i Nash są coraz starsi a Carter odszedł więc tam zwyczajnie nie miał kto rzucać. Co do Bynuma to on też jakoś szczególnie się nie poprawił, po prostu jest zdrowy (jak dwa lata temu zagrał > 60 meczów to miał niewiele niższe statsy, rok później będąc mniej zdrowym zrobił regres). No i nierówna forma Gasola i MWP oraz odejście Odoma też mu pomogło w wykręceniu lepszych cyferek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie? ;]

 

Co do Andersona to już mi bardziej pasuje niż te Gortaty czy Bynumy, bo bardziej się poprawił statystycznie niż oni, no i nie dostał więcej minut tylko dlatego, że ktoś ważny odszedł lub stracił formę. Natomiast najbardziej przemawia do mnie postęp Lina czy Pekovica bo oni z końca ławki przebili się do czołowej pozycji w drużynie i to grając w LEPSZYM zespole niż rok temu.

 

Dla mnie esencją tej nagrody jest właśnie rzeczywisty postęp, wywalczenie sobie lepszej pozycji w drużynie a nie wyższe statsy zdobyte z powodu większej ilości minut bo konkurent z drużyny odszedł, zestarzał się, skontuzjował lub grał piach. Dlatego typowanie Gortatów to jest kompletne wypaczenie sensu tej nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, z Westbrookiem jest ciekawa historia.

 

Breakout year miał rok temu, ale wtedy był bardziej wrzodem na dupie. Przez pół tego sezonu było podobnie, ale od pewnego momentu zaczął grac jak superstar. Ciekawe czy utrzyma to przez cały postseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ z tym Linem

 

za mało głosów dostał Monroe Cousins (Navet jakis Novak przed nim czy inne monstra :o) czy Bynum. kazdy z nich poprawił sie wyrazniej niz Anderson, i wcale nie bylo to spowodowane trafieniem do jednej druzyny z Nashem jak w przypadku Gortata

 

do dupy ten wybór, ale zawiodłem się jak narazie tylko na tej nagrodzie

Lin na pewno zrobił olbrzymi postęp - z nikogo stał się starterem w drużynie z PO a i wielu meczach był game-changerem

nie wiem czy zasłużył na nagrodę ale na pewno na więcej głosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde uwazacie ze wykrecenie tych samych statow per 36 grajac krotko przeciwko rezerwom i dlugo przeciwko pierwszym piatkom to nie jest postep?

w ogóle zapomniałem odnieść się do tego posta, który swoją drogą jest głupotą. Jakbyś trochę obserwował ligę to byś zauważył, że grając w s5 z lepszymi partnerami i więcej czasu, znacznie łatwiej wykręcić lepsze staty i widać to na podstawie wielu zawodników, którzy chociażby w tym sezonie balansowali pomiędzy starterem, a bench playerem, jak np. Shannon Brown, Anthony Randolph, Evan Turner, Avery Bradley, Glen Davis i wielu wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Andersonem było z pół ligi. Gość wykonał minimalny postęp, uzasadnij czemu zasługuje bardziej od np. Pekovica? Od Lina zresztą tylko z powodu ilość meczy, a i tak miał ich niewiele więcej.

43 (Pekovic 70) miejsce w sredniej zdobytych punktow. 36 (Pekovic 41) w zbiórkach.

przed nim to juz liderzy swoich zespołow

zagral caly rowny sezon. z lawkowicza wykreowal sie na drugiego strzelca po Howardzie to mało?? zostawil za sobą Nelsona, Hedo i JRicha

a co do umiejetnosci to nie wnikam. nie wiem nad czym pracowal w lecie, jak pozmienialo mu sie w bańce etc. o Pekovicu, Linie i kazdym innym tez mozna powiedziec ze caly czas byli tacy dobrzy tylko trenerzy sie na nich nie poznali (jakie postepy poczynili??)

 

 

 

 

ilość meczy nie jest równa jakości tych meczy

zwłaszcza, że nie grał w nich dlatego że nie mógł a nie że grzał ławę jak wcześniej

ale co masz do jakosci tych meczy?? to nie jest nagroda MVP tylko MIP

 

w ogóle zapomniałem odnieść się do tego posta, który swoją drogą jest głupotą. Jakbyś trochę obserwował ligę to byś zauważył, że grając w s5 z lepszymi partnerami i więcej czasu, znacznie łatwiej wykręcić lepsze staty i widać to na podstawie wielu zawodników, którzy chociażby w tym sezonie balansowali pomiędzy starterem, a bench playerem, jak np. Shannon Brown, Anthony Randolph, Evan Turner, Avery Bradley, Glen Davis i wielu wielu innych.

no nie wiem czy to takie oczywiste. jak sie gra przeciwko pierwszemu garniturowi zespolu przeciwnego to jest chyba na odwrot. no ale tak to jest jak sie tylko obserwuje lige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie oczywiste. jak sie gra przeciwko pierwszemu garniturowi zespolu przeciwnego to jest chyba na odwrot. no ale tak to jest jak sie tylko obserwuje lige

ja podałem żywe tegoroczne przykłady, a ty z czym wyskakujesz? ze słowem bożym? prawdą objawioną?

rozumiem w ogóle, że ty prócz obserwacji, także aktywnie w niej uczestniczysz? jeżeli siedzisz na forum, to chyba nie w jakimś playoffowym teamie?

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co masz do jakosci tych meczy?? to nie jest nagroda MVP tylko MIP

 

 

 

ma sporo bo przecież chodzi głównie o jakościowy postęp w umiejętnościach gracza, żeby dalej kontynuować wątek LIna to Ryan ile meczy przejął i zakończył tak jak żółtek?

napiszę to jeszcze raz żeby ktoś się znowu nie doczepił - nie uważam, że Lin powinien dostać nagrodę ale na penwo więcej głosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podałem żywe tegoroczne przykłady, a ty z czym wyskakujesz? ze słowem bożym? prawdą objawioną?

rozumiem w ogóle, że ty prócz obserwacji, także aktywnie w niej uczestniczysz? jeżeli siedzisz na forum, to chyba nie w jakimś playoffowym teamie?

ej Panie zapisz swoją złotą mysl w jakims vademecum albo lepiej poorganizuj spotkania dla trenerow i głoś tam swoje mądrosci zeby wstawiali do pierwszej piątki rezerwowych to bedzie im sie łatwiej grało, wygraja wiecej meczy itp. a do mnie tego nie pisz bo szkoda twojego i mojego czasu

najpierw trzeba prezentowac pewien poziom. nie kazdemu rezerwowemu udaje sie zrobic ten krok zeby z powodzeniem grac w pierwszej piatce. Anderson dal rade. lekko wykrecil 16/7 i za to dostal nagrode. proste to jak konstrukcja cepa

 

devil

no na pewno mniej ale mial troche fajnych wystepow powyzej 25pkt. nie kosił tak jak Lin ale to juz napisalem co zadecydowalo ze dostal ją Ryan a nie on. no i nie wiem czy jest sens porownywania stylu/widowiskowosci gry PF/C do obrońcy

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawny jesteś. a jakie mocne masz argumenty. Ja ci mówię, że grał dokładnie tak samo, trafiał te same rzuty, tylko grał więcej, więc tym samym wykręcił lepsze cyferki (ale per36 identyczne niemal) DO TEGO podaję przykłady kilku zawodników, którzy w s5 notowali zdecydowanie lepsze cyferki niż z ławki, żeby pokazać, że granie z lepszymi partnerami i więcej minut ma większe znaczenie niż to, że gramy przeciwko pierwszopiątkowym rywalom. A ty mi na to odpowiadasz, że wykręcił tyle i tyle i to proste jak konstrukcja cepa.. Rzeczywiście masz rację, szkoda mojego czasu, twojego nie szkoda, bo nie prezentujesz tego "pewnego" poziomu, a prosty jak konstrukcja cepa to jest chyba twoj mozg, jezeli wyskakujesz z argumentami z dupy i jeszcze mi chcesz zarzucić, że jakiś niski poziom prezentuję, podając kilka argumentów za swoją tezą, podczas gdy jednym twoim jest "to proste jak konstrukcja cepa".

 

no ale czego oczekiwać od ignoranta piszącego takie kwiatki:

denerwuje mnie ze zawsze przeciwko Magic wyskoczy jakis sredni grajek i zagra mecz zycia. tym razem byl to Korver, bodaj 5/7 za trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.