Skocz do zawartości

[05/06] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam drugi pick <zaciera ręce> 8)

Zgłoś się na gg to ponegocjujemy który dostanie KG a który Lebrona 8)
widzę pietras, że masz numero uno :)

też mam, w lidze probasketowej. Qba nie mów kto robił "losowanie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek tez potwierdzam swoj udzial, chociaz jestem juz zaznaczony ze gram, bo wypowiedzialme sie w topicu FBL #1... No widze ze kazdy juz wysuwa ambitne plany...Ja jako weteran 8) Grajacy od powstania naszej najpierw xcom'owej ligi gram w FBL #1 i musze powiedziec ze draft draftem, ale prawdziwego managera poznaje sie dopiero w trakcie sezaonu, kiedy czasami okazuje sie ze nasz motor napedowy zespolu lapie kontuzje na 3 miechy inny na 1 miesiac i jeszcze ktos na tydzien, komus ktos umarl, ktos nie zagral bo spoznil sie na trening...wtedy trzeba wylowic czasami bardzo lakome kaski z graczy bez kontraktow...Czasami kwestia szczescia czasami dobrego nosa, a wiec kazdemu zycze jednego i drugiego po trochu...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego łowienia, to może jednak zmniejszyć liczbę zawodników jaką można mieć w rosterze. W obecnej formule prawie wcale nie ma transferów, graczy się łowi po to by nie złowili ich inni (przy okazji nie uszczuplając swojej kadry). Myślę, że zmniejszenie liczby posiadanych zawodników do 12 (+3 na IL) mogłoby wnieść trochę ożywienia do tej jakby nie było bardzo ciekawej zabawy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak zmniejszyć liczbę zawodników jaką można mieć w rosterze (...) zmniejszenie liczby posiadanych zawodników do 12 (+3 na IL) mogłoby wnieść trochę ożywienia do tej jakby nie było bardzo ciekawej zabawy :).

Tak, nie wiem w którym temacie o tym pisałem, ale już w poprzednim sezonie ustaliliśmy, że lepiej będzie przejść do modelu 12+3.

 

Co prawda moim zdaniem to mniej realistyczne (bo w realu mamy zamiast 12+3 raczej 15+0 :wink: ), ale z pewnością zmiana ta zwiększy aktywność GM'ów, a o to nam wszystkim chodzi :) .

 

Zresztą, możesz sam się o tym przekonać, dołączając do naszej ligi :) .

 

Tylko poproszę maila.

 

I reszta zainteresowanych otrzymaniem danych do swoich lig (mówię tu o FBL #1 i FBL #3), również niech poda do siebie maile, to wyślę zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie do tego jeszcze zglosic ?? A jak tak, to co musze zrobic ??

Zostałeś dopisany.

 

Oprócz wpisania się tutaj powinieneś również koniecznie zaznajomić się z podstawami Fantasy Basketball opisanymi w naszym FAQ'u.

Po opanowaniu podstaw fb dostaniesz namiary do ligi w któej będziesz grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.