Skocz do zawartości

[05/06] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

W celu uproszczenia obliczeń wprowadzimy w tym sezonie drobne zmiany w punktacji.

  • Za oddany rzut z gry będzie przyznawany teraz -1.0fp (zamiast dotychczasowych -0.92fp)[/*:m:3ltgx4be]
  • Za oddany rzut za 3 będzie przyznawane teraz -0.5 fp (zamiast dotychczasowych -0.525fp)[/*:m:3ltgx4be]
przyznam się szczerze że to trochę bez sensu, teraz nic się nie będzie zgadzać z punktami za zeszły rok..

a co do tego -0.525, że się niby nie mieści to mówiłem Ci na gg już, ale napiszę jeszcze tu, że odpisali mi z yahoo i tak jak przypuszczałem można tam wpisać -.525 i będzie to samo, więc nie widzę przeszkód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial sie zapisac prosze o szybka odowiedz czy moge a jak cos to za team wezme dallas a jak nie to miami a jak zajete to NJN a jak nie no to wtedy Atlante Hawks

Zostałeś dopisany do listy nowych uczestników.

 

I mam nadzieję, że - wbrew pozorom - dobrze zaznajomiłeś się z zasadami Fantasy Basketball :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się szczerze że to trochę bez sensu, teraz nic się nie będzie zgadzać z punktami za zeszły rok..

a co do tego -0.525, że się niby nie mieści to mówiłem Ci na gg już, ale napiszę jeszcze tu, że odpisali mi z yahoo i tak jak przypuszczałem można tam wpisać -.525 i będzie to samo, więc nie widzę przeszkód :)

Masz rację, nie będzie to dokładnie to samo. Ale różnice będą marginalne 1-2% przeważnie, a będzie dużo bardziej przyjazdne w obliczeniach :) (w kalkulatorku to i tak bez znaczenia, ale jak ktoś liczy w pamięci u duże ułatwienie).

 

Punktację ta została ustanowiona 4 lata temu, gdy dopiero się zaczynało przygodę z fantasy basketball - więc i tak już długo pozostawał bez poprawek :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech Ci będzie, chociaż nie uśmiecha mi się znowu pisanie dwóch wersji kalkulatora - jednej tu, drugiej dla probasketu.

btw łamiesz punkt pierwszy regulaminu :)

Dla Ciebie taka zmiana to i tak chwila nieuwagi :P . I o jakim punkcie mowa? :)

no nic, najwyżej będziesz sobie odejmował / dodawał 1-2% :P

1. Nie pisz kilku postów z rzędu w krótkim czasie. Jeżeli piszesz post zaraz po tym jak napisałeś poprzedni, wciśnij EDIT i tam dopisz/zmień treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.