Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft 2nd round - bulls2006 vs nawciarzi


matek

?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?

    • bulls2006
      6
    • nawciarz
      0


Rekomendowane odpowiedzi

7. Bulls2006

PG: Derrick Rose

SG: Joe Johnson

SF: Nicolas Batum

PF: Carlos Boozer

C: Joakim Noah

bench: Wesley Matthews

bench: J.R. Smith

bench: Omer Asik

 

 

Zamieszczone przez nawciarz

PG Nash/Hill

SG Afflalo/Hill/Iguodala

SF Iguodala/Young/Wallace

PF Wallace/Young/Monroe

*C McGee/Monroe

 

**Pierwszym moim wyborem był Nash i reszta zespołu była dobierana pod niego. Wiadomo, że Kanadyjczyk najlepiej się czuje w szybkim graniu, a mając w pierwszej piątce Iggy i G-Force, będzie dużo okazji do grania kontr, jako że obydwaj są bardzo atletyczni i do tego bardzo dobrzi w obronie. Właśnie twardy defens, przechwyty i bloki będą otwierać okazje do szybkiego grania. McGee powinien bardzo dobrze odnajdywać się w graniu z Nashem, przy sprawności JaVale ich pick&rolle będą zabójczą bronią często kończoną efektownymi wsadami. Wiadomo też, że Nash jest słaby w obronie, więc dobierając pozostałych zawodników nie mogłem sobie pozwolić na kolejną dziurę w obronie i to mi się udało. Rozgrywający nawet mijając Steve'a nie będzie miał łatwego życia, bo będzie musiał sobie jeszcze poradzić z Iguodalą bądź Wallacem, a pod koszem jeszcze McGee straszy blokiem. Spacing też mam zapewniony, bo pomimo tego że oprócz Nasha nie mam rewelacyjnych shooterów, to jednak nikogo z pozycji 2-4 nie można zostawiać samych na obwodzie, bo niekryci z reguły będą trafiać. Ogólnie o atak się nie martwię majać takiego podającego jak Nash ze zdobywaniem punktów nie będzie problemu, a mam jeszcze dobrze podającego Iguodale, który będzie pełnił role point forwarda kiedy Kanadyjczyka nie będzie na boisku. W obronie nie wykluczam używania strefy np. przeciwko drużynom z LeBronem i Wadem, zawodników do tego mam dobrych, bo większość z nich jest na tyle szybka, że nie będzie miała problemu z rotacją w obronie, schodzeniem do pomocy, doskakiwaniem do rywala. I gracze z mojej ławki sa na tyle podobni do tych z pierwszego składu, że przez cały czas mogę grać tym samym stylem, nie będę musiał spowalniać gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że mój głos niczego/niewiele zmieni, ale ja daje 4-3 dla nawciarza, bo bardziej podoba mi się potencjalne funkcjonowanie jego timu, a i tej rzekomej przewagi pod koszem bullsa nie tylko nie widzę, ale wręcz bardziej podoba mi się zestaw nawciarza, zwłąszcza gdy dodac do tych Panów Nasha. U Bullsa brakuje mi back upu dla Rozy, nie jestem też fanem Asika, a już o DżejArze i jego zejebistym shot selection nie wspominając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.