Skocz do zawartości

jazda jazda jazda... howardodrama.


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Na czele Nets.

pakiet: loopez+kasa+picki+marszon brooks+kris humphris za dh i turka.

ważna sprawa, picki nie wysokie, koło 20 nr. brooks może być drugim montą ellisem.

świat po wymianie: deron/farmar - morrow/dziura - damon/turk - dziura/dziura- dh12/dziura

 

Potem LAL.

pakiet: bynum+gasol+picki+kasa za dh i turka.

ważna sprawa, najlepszy front w lidze, picki bezwartościowe

swiat po wymianie: blake/fiszer- kobe/dziura- ron/barnes/turas- dziura/dziura- dh12/dziura

 

potem nic.

nic.

nic.

 

Boston.

pakiet: nie mam pojęcia, może rondo, może dwóch z big 3 picki słabe.

 

Clpiiers:

pakiet: napewno pick w '12 drafcie i to już czyni tą ofertę najlepszą, do tego gordon i kontrakt kamana i lets go home! lets go home!!

po wymianie: bledso/mo- dziura/dziura-butler/aminu- griffin/jakis mlody- dh12/jordan

 

bulls?:

pakiet: noah+deng+gibson+pick charlotte+nikola mirotic. za dh12 i turka.

po wymianie: rose/watson- rip/korver- młody/brew/turek - boozer/dziura - dh12/asik.

 

I tak.

Nets po tej wymianie mają praktycznie dh12 i derona i to nie jest chyba jeszcze półka miami czy może nawet nix

Lakers mogą tradować, ale dla mnie lakers z gasolem i ab są grozniejsi niz z dh, a warto zaznaczyć że kasy na CP3 może i raczej na pewno nie będzie.

boston wydaje mi się że jest na straconej pozycji, oddadza rondo, dh nie przedłuży, dziadków orlando brac raczej nie bedzie a i picków nie ma.

clippers, mogą dać zdecydowanie najwiecej orladno sa w niebie z tym pickiem i gordonem.

bulls? trochę się rozpisze.

a) mirotic, najzdolniejszy mlody gracz w europie, mvp jeden z kolejek euroligi, 20 lat

B)

Charlotte's own 2012 1st round draft pick to Chicago (top-14 protected in the 2012 Draft, top-12 protected in 2013, top-10 protected in 2014, top-8 protected in 2015 and unprotected in the 2016 Draft.) [Charlotte - Chicago, 2/18/2010]

 

c) front zapeniwajacy walke w PO: noah-gibson-deng.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, na co nam to tpe?

mogło chodzić o zwykle oszczędności.

 

choć mam nadzieję, że jednak plan jest inny.

po cichu licze ze nie wszystko stracone i plan jest taki:

-Gasol i picki za CP3 znowu z Houston. moze stern nie chcial kontraktu Odoma tylko picki a to ze Lakers odpuscili to tylko przypuszczenia dziennikarzy w zwiazku z oddaniem Odoma do Mavs?

-Bynum i jakies dodatki za DH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, na co nam to tpe?

mogło chodzić o zwykle oszczędności.

 

choć mam nadzieję, że jednak plan jest inny.

po cichu licze ze nie wszystko stracone i plan jest taki:

-Gasol i picki za CP3 znowu z Houston. moze stern nie chcial kontraktu Odoma tylko picki a to ze Lakers odpuscili to tylko przypuszczenia dziennikarzy w zwiazku z oddaniem Odoma do Mavs?

-Bynum i jakies dodatki za DH

ja bym jeszcze widzial ebanksa za nowika i mwp za lbja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls dają zdecydowanie najlepsza ofertę, nawet się zastanawiam czy im się to opłaca tak bardzo, chociaż w sumie Booz/Drwal to dobra podkoszowa opcja, Nets też całkiem całkiem, Loopez moze i jedno wymiarowy ale 20 ptk ciska z Humpem się uzupełniają, z Brooksa będzie conajmniej solidny grajek, no ale dalej nie sądze żeby ta oferta była lepsza od Bullsowej. O Clippersach można dyskutować fakt ta jest najbardziej frapująca inna sprawa że może T'wolves zaczęliby coś wygrywać talentu trochę tam się nazbierało, nie mówię że o play off by walczyli ale ten pick z murowanego top 4( czyli w sumie jedenej opcji która urządza Magic)) skończyłby na 5-7 miejscu.

 

Ja bym tam brał co Byki dają, oferta ładna, wiesz co dostajesz plus Gibson i Noah jako starterzy obok siebie pewnie jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z kąd to się bierze ale generalnie modna jest opinnia że howard kompletnie nie bierze byków na poważnie. Powód: pogoda.

To pokazuje że howard jest raczej takim dzieckiem które chce do dużego, ciepłego miasta i chce robić coś poza koszykówką (biznes, aktorstwo).

Dla howarda nie ma lepszej opcji niż chicago, to jest bezsprzeczne wszędzie z w/w zespołów nie jest poweidzane że od razu staje o walke o misia. W bulls natychmiast.

 

W bulls ma kumpla boozera, kumpla rose, trenera od tego co potrafi najlepiej. I generalnie nie wiem czy byłaby odpowiedz na bulls z dh i rosem wspieranym przez dalej długą i solidną ławkę. No ale cóż, pogoda...

 

Moim zdaniem kto ma najlepsza oferte?

1 clippers

2 bulls

3 lal

4 nets

5 boston ale nie wiem co oni moga dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, na co nam to tpe?

mogło chodzić o zwykle oszczędności.

 

choć mam nadzieję, że jednak plan jest inny.

No właśnie nie wiem jaki, chcieliśmy GSW wcisnąć Gasola, to chyba nadal kombinują z CP3, ale Odom to zajebisty asset i oddać go tak za nic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak hipotetycznie gdyby Magic olali prośbę Dwighta i zatrzymali go do końca sezonu? Biorąc pod uwagę fakt, że NJN podpisują Nene za kilkanaście milionów, LAL mają zapchane salary, podobnie Chicago oraz NYK po podpisaniu Chandlera i Dallas po wzięciu Odoma, to pieniądze na Howarda będą mieli tylko Clippers, czy tak? O ile dobrze się zorientowałem to jeśli Howard zostanie wytransferowany przed 1 stycznia to będzie mógł w nowym klubie podpisać maxa, a jeśli nie to jest w plecy około 30 baniek. Szczerze mówiąc to jakieś nieciekawe te perspektywy przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawe, bo zespół, do którego chciałby przejść - Nets, nie mają tak naprawdę kim handlować by zgarnąć Howarda.

 

Tak, w ogóle to propsy należą się Kevinowi O'Connorowi, który w porównaniu do innych przeprowadził naprawdę niezłą transakcję z Williamsem. Jakakolwiek drużyna teraz, jest w stanie dać za Paula czy Howarda, to co otrzymali Jazz? Nie wydaje mi się.

Naprawdę mega robota. Aż boję się pomyśleć jakie akcje odwalałby w drużynie z pieniędzmi, np. Mavs czy Blazers (podobno byli teraz ostatnio nim zainteresowani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.