Jump to content
Sign in to follow this  
croolick

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12

Recommended Posts

Przenoszę temat tutaj bo sie robi bałagan. Lista starterów:

\

1. croolick

2. bulls2006

3. gogalq

4. havlicek

5. CubeBrick

6. Raffu

7. Kaczor94

8. tymczasowy0

9. Tru Warier

10. Matek

I to już cały skład czy jeszcze czekamy?!

Ja jestem za tym żeby zamknąć, już pisałem w poprzednim temacie że zabawa będzie

najbardziej dostępna dla osób nieobeznanych w temacie i to zarówno pod względem draftu,

jak i późniejszych faz trejdowania, waiverów. Gra będzie miała wyższy poziom zawodników

to bedzie poprostu bardziej wyrównana, płynniejsza i bardziej atrakcyjna.

z tematu aktualnego draftu.

no po świętach będzie już początek sezonu a właśnie chodzi o to by zdążyć do christmas games

racja

sa dwa tygodnie po 11 do swiat kiedy bede caly czas dostepny zeby wziac udzial w drafcie

raczej zamykamy - ewentualnie jeszcze 2 osoby możemy dokoptować. Raffu- bo ja już nie wiem kto ma się zająć organizacją- ja czy Ty? :D Póki się ostatecznie nie okreslisz to ciągne temat, żeby nie tracić czasu, ok?

No więc na początek podaje terminy w których możemy zrobić draft. będzie trwał ok 5h (10 graczy wybiera po 13 zawodników, na wybór każdego z nich mamy 2 minuty, a więc 10x13x2=260min= 4,33h) - więc to nie jest taki pikuś :D Podaje propozycję aż 11 terminów - ale proszę niech każdy wybierze jak najwięcej terminów w których może draftować a nie tylko kilka najlepszych dla niego!!!

Moim zdaniem powinniśmy zakończyć draft przed startem ligi. Najlepiej żeby było jeszcze trochę czasu na handlowanie i ewentualne zamiany graczy z puli free agents - no ale nie jest to absolutnie konieczne.

I opcja: 9.12, piątek (w godzinach 20.00-01.00)

II opcja: 10.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

III opcja: 10.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

IV opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

V opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

VI opcja: 16.12, piątek (w godzinach 20.00-01.00)

VII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

VIII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

X opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

XI opcja: 23.12 piątek (w godzinach 20.00-01.00)

Proponuję głosować do końca najbliższego poniedziałku- tak, żeby ewentualnie mieć jeszcze kilka dni na przygotowanie się do draftu 9.12 (jeśli taki termin wybierzemy).

WYbierzemy ten w którym wszyscy będą mogli głosować. Jeśli mimo 11 terminów nie uda znaleźć się jednego dobrego dla wszystkich - to pozostanie nam albo uznać że ktoś ma pecha (jestem przeciwny) albo znaleźć inny, nieweekendowy termin...

nie przesadzajmy, moim zdaniem bedzie to trwac gora 3 godziny, mysle ze kolo 2 nawet ;)

W tym tygodniu mam wycieczkę od środy, powrót w piątek w nocy lub w sobotę nad ranem (ale żeby dodać wybór w naszym drafcie będę miał chwilowy dostęp do internetu :) 5h jednak nie pociągne). W takim razie odpada w moim przypadku:

II opcja: 10.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

III opcja: 10.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

Chiałbym trochę odpocząć i się wyspać po powrocie w piątkową noc, dlatego tak a nie inaczej. Reszta terminów mi pasuje, ze zdecydowanym wskazaniem na godziny wieczorne.

Bardzo podobają mi się opcje:

Tyle ode mnie. :)

nie przesadzajmy, moim zdaniem bedzie to trwac gora 3 godziny, mysle ze kolo 2 nawet ;)

podałem maksymalny czas - żeby potem ktoś się nie zdziwił :D

Panowie- wolicie żeby losowanie kolejności przeprowadzić wcześniej czy też - bo jest taka opcja w ESPN- 1h przed losowaniem? Ja jestem za opcją nr 2 :D

AHAI I PODAJCIE MI SWOJE MAILE - na PW albo tutaj. Muszę was zaprosić do ligi :D

A najpierw mam założyć tam jakieś konto żebyś mnie zaprosił, czy dostaje zaproszenie na maila i wtedy się rejestruję?

Nie pasuje mi tylko 10.12, tak więc opcje które mi odpowiadają to:

IV opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

V opcja: 11.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

VII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 10.00-15.00)

VIII opcja: 17.12 sobota (w godzinach 18.00-23.00)

IX opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 10.00-15.00)

X opcja: 18.12 niedziela (w godzinach 18.00-23.00)

Co do komisarza - czyń honory croolick ;) Za dużo się napracowałeś żebym teraz spijał śmietankę ;D Jakbyś miał jakieś pytania to wal, podzielę się moją (drobną) wiedzą ;D

Co do losowania - opcja numer 2. Nie chcemy nikogo faworyzować, niech los zdecyduje!

A najpierw mam założyć tam jakieś konto żebyś mnie zaprosił, czy dostaje zaproszenie na maila i wtedy się rejestruję?

można i tak i tak- z tego co widzę. Wyślij mi maila to się przekonasz- pierwsze 3 zaproszenia już poszły. czekam na resztę- warto zrobić to jak najwcześniej, żeby poznać trochę środowisko gry i dokładne zasady.

A- właśnie- nie będę tu szczegółowo rozpisywał zasad - wszystko można samemu dokładnie przeanalizować na ESPN :) No chyba że ktoś ma problemy z angielskim - to niech pisze na prive to pomogę a jak nie będe wiedział to do Raffu odeślę :) Tutaj poruszajmy raczej kwestie co do których mamy wątpliwości w obszarze reguł i zasad przez nas przyjętych.

Podstawy znacie- ROTO, 8 kategorii, draft on-line, losowanie kolejności (prawdopodobnie 1h przed losowaniem, chyba że ktoś będzie przeciw). Dobrze radzę zapoznać się ze specyfiką ROTO - tu naprawdę przyda się obrać jakąś strategię i wybrać listę graczy wcześniej. Już o tym pisałem ale wkleję tutaj jeszcze raz link do artykułu na ZP-1: http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,488 ... index.html

EDIT: aha- gramy do końca sezonu regularnego oczywiście :)

EDIT: Wybieramy 13 graczy - to już mówiłem. Zwróccie uwagę na ograniczenia jakie domyslnie ustawia ESPN. Wsród 13 musi być co najmniej po jednym graczu na każdej z 5 podstawowaych pozycji + po jednym reazerowowym Guard i Forward. pozostałych 6 to: 3 na ławkę (BENCH) i 3 UTIL (czyli każda pozycja- nie ma tu ograniczeń). Uwaga! Z jakichś względów ESPN sugeruje wprowadzenie ograniczenia co do maksymalnej ilości centrów w drużynie do 4 - nie zmieniałem tego, pewnie są tego uzasadnione powody.

mail ma być założony na espn?

nie, po prostu podaj mi swojego maila prywtnego :)

Wysłałem już zaproszenia do 5 graczy: Cubebrick, TruWarier, Kaczor94, Raffu i gogalq - ale tylko ostatni dwaj założyli sobie konta i już są zarejestrowani. Co z pozostałymi ww.? Nie dostaliście zaproszeń czy po prostu leniuc***ecie...? Sprawdźcie w spamie jeśli nie macie w odbiorczej.

Czekam na maile od Matka, tymczasowego, havlicka i Bulls

Wkurzyłem się: zapisałem się do ligi, fajnie. Wróciłem sobie na główną ESPN i teraz za c***a nie mogę znaleźć naszej ligi -.- opisze mi ktoś krok po kroku, bo ja lekko tępy jestem jeżeli chodzi o poruszanie się po stronach internetowych :)

EDIT: Dobra, nie było tematu, już "naprawiłem" kilka szczegółów :)

A co do terminów draftu: pasuje mi wszystko oprócz godzin porannych, wtedy zawsze coś mam do zrobienia, tak więc data bez znaczenia, zaś godzina koniecznie wieczorna.

EDIT: Dobra, nie było tematu, już "naprawiłem" kilka szczegółów :)

Ku...a, KAczor- od kilkunastu minut rozkminiam Yahoo i już nawet ligę założyłem na próbę :) Jakby ktoś miał jeszcze problemy z rozkminianiem to niech się do Kaczora zgłosi, on już ma wszystko w jednym palcu:lol:

Mój błąd polegał na jednym: byłem invited, ale nie zauważyłem, że w rogu strony (noż kurde, taką ważną rzecz dawać w tak mało widocznym miejscu) trzeba jeszcze potwierdzić swój udział, dopiero wtedy pojawia się zakładka My Team, w której wykonuje się wszystkie czynności. A dla pewności, że już nigdy nie zgubię drogi do naszego draftu dałem stronkę do zakładek w przeglądarce, polecam wam zrobić to samo :)

BTW moja drużyna to Rypin Niggaz, piszę, żeby było wiadomo kto jest kim :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.