Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do pozycji 1-3 - OK, może sirkozowi chlopcy lepiej rzucają - ale defence, charakter, mentalność zwyciezcy, gra w crunche-time - to wszystko jest po mojej stronie.

Z defense pewnie się zgodzę, ale z resztą stwierdzeń nie. Komu u mnie brakuje charakteru? Taki Rick w pojedynkę wygrał mistrzostwo, czego nie można powiedzieć chociażby o Twoim Piercie.

Sirkozi- nie będę się kłócił bo akurat te cechy które podałem to kwestia uznania. No chyba że jakimś wyznacznikiem jest ilość pierścieni i- uprzedzająć Twój argument z Horrym - realny i kluczowy wpływ w ich zdobywaniu- podlicz to sobie i zobacz co Ci wyjdzie. Bill - 11, Havlicek - 8, ISiah - 2, Pierce - 1, Rice- 1 (ok, on nie miał aż tak dużego wpływu). 23 tytuly (22 z kluczowym udziałem moich grajków). U ciebie zaś, o ile dobrze licze, tytułów było 13 (12 nie licząc ostatniego Peji którego wkład w misia nie był na pewno wiekszy niz RIce w wiktorie LAL.

 

Jeszcze o charakterze? Patrzę na to w ten sposób: 4 z s5: Pierce, Bill, Havlicek, Isiah byli mentalnymi liderami (czasami niejedynymi) swoich zespołów w pewnym okresie swojego życia - dodajmy, ze w okresie kiedy te drużyny wygrywały pierścienie . O kim możesz powiedzieć to samo u siebie>? Nash, i Twin TOwers. Niby tylko jeden zawodnik mniej - no ale w takiej zabawie gdzie mamy same All-Star Teams 1 robi różnice.

 

TO tyle gwoli poprzekomarzania się :D Tak trochę pół żartem pół serio :D Bo tak serio - Sirkozi: wygraleś, przyjmuje to z pokorą i akceptuję. A to, że gdzieś tam w głębi ducha czuje, że mogłem wygrać - no cóż, jestem tylko subiektywnym GM-em swojej drużyny, zawsze będę ich bronił :D

 

Powodzenia w FD 2011 - a nuż znów trafimy na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę humoru jest potrzebne :wink:

Kaczor jak możesz to dorzuć ankiete w temacie finału. A ja jednak stawiam na parę J-J. Wyobraźcie to tylko sobie - i nie myślcie przez chwilę o tych przekletych 4 kwartach (od tego jest Jordan :D ). Sam nie przepadam za Jamesem- trochę dla przekory bo zawsze trzymam za underdogów. Ale kurka - w parze z Jordanem są w stanie zdominować i w ofensywie i defensywie każdą możliwą parę na pozycjach 1-3!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet osobiście myślę że są w stanie zgasić każdy team, budujący swoją ofensywę na dwóch graczach od 1 do 4. ale moim zdaniem w momencie gdzie w przeciwnym składzie mamy takich wojaków jak, naprzeciwko jordana, prime-time t-mac,a james'a Andre Igoudala, i w składzie drużyna przeciwna ma Shaq'a to jest to wręcz idealna recepta na tego typu zespół.... dlatego sorry ale wg mnie ten team odpadł w pierwszej rundzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet osobiście myślę że są w stanie zgasić każdy team, budujący swoją ofensywę na dwóch graczach od 1 do 4. ale moim zdaniem w momencie gdzie w przeciwnym składzie mamy takich wojaków jak, naprzeciwko jordana, prime-time t-mac,a james'a Andre Igoudala, i w składzie drużyna przeciwna ma Shaq'a to jest to wręcz idealna recepta na tego typu zespół.... dlatego sorry ale wg mnie ten team odpadł w pierwszej rundzie ;)

tak jak mówiłem według mnie dwie najlepsze drużyny tego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.