Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

@ havlicek

 

dzięki za glos, choś jeden rozsądny :D

A tak serio - to po pierwszym fochu na cale forum rozumiem wasz tok rozumowania (mowie o tych ktorzy glosowali na sirkoziego) - choć dalej uważam, że mój team by wygrał. Mój Front-court wcale nie jesta taki zly, żeby Twin robili aż taką różnicę- w koncu mam najlepszego defeonsora ever a Webber nie jest jakimś patałachem i nawet staty b2b z Duncanem pokazują, że nie byloby to jednostronne starcie, różnica kilu punktow może. A Robinson? Russell nie pozwoliłby mu na wiele.

 

Co do pozycji 1-3 - OK, może sirkozowi chlopcy lepiej rzucają - ale defence, charakter, mentalność zwyciezcy, gra w crunche-time - to wszystko jest po mojej stronie.

 

Oczywiście to tylko moje skromne zdanie i możecie się nie zgadzać. Sirkoziemu szczerze gratuluje - mieć NAsha i Stojakovica w składzie i wygrać - jest to osiągnięcie. I nie jest to złośliwość- raczej podziw, że udało ci się "ukryć" ich słabe strony i przekonac do tego głosujących.

 

pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polecieliscie, w sumie nie liczylem ze ktorys z nich sie ostanie do mojego wyboru :D na szczescie przynajmniej dwoch zawodnikow robiacych roznice zostalo ;)

edit

ciekawe swoja droga z ktorym nr pojdzie gortat :P

Też zastanawia mnie od początku jak postrzegany będzie March w tym drafcie. Ale musi trafić do drużyny z jakimś dobrym pg (najlepiej Sevem :P ) żeby Go docenili jako broń w ataku, a nie tylko zadaniowca od obrony i zbiórek. Zobaczymy.

 

To daj ju z jednego z tych swoich zawodników :D chyba, że musisz jeszcze się zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ze jest bez rzutu ;P Na pewno Wade to czolowka ligi, ale raczej nie TOP3, a Rose'a bym w skladzie nie chciał, jeszcze mnie nie przekonuje chlopak, sa PG lepsi od niego w dalszym ciagu, a on na rozgrywajacego sie troche nie nadaje imo. Przynajmniej w zeszlym roku jakos mi nie pasowal. Howard, Lebron i Durant, no moze i Paul jeszcze to taka scisla czolowka dla mnie, ktora ciezko powstrzymac, na swoich pozycjach górują nad reszta. Ale to moje zdanie ;)

edit.

w zeszlym roku nikt Wade'a w top3 nie ustawial, teraz sie jakos tak utarlo. Liderem w Miami jest Lebron, nie badzmy hejterami ;) aha, dodam jeszcze ze na - na pewno kontuzjogennosc Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozycji 1-3 - OK, może sirkozowi chlopcy lepiej rzucają - ale defence, charakter, mentalność zwyciezcy, gra w crunche-time - to wszystko jest po mojej stronie.

Z defense pewnie się zgodzę, ale z resztą stwierdzeń nie. Komu u mnie brakuje charakteru? Taki Rick w pojedynkę wygrał mistrzostwo, czego nie można powiedzieć chociażby o Twoim Piercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.