Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

rr9, z chęcią bym cię zostawił, ale niestety taka wola ludu. Nie chcę kolejnego tematu do polemiki, dyskusja już ma ponad 30 stron a dyskusja nad tym kto jaki fajny skład zebrał stanowi może 1% wszystkiego :roll:

 

Ale z chęcią ujrzę cię na liście do Draftu z obecnych graczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to robimy listę do draftu współczesnymi grajkami:

 

1. Tru Warier

2. matek

3. Raffu

4. gogalq

 

ktoś jeszcze? ;>

Dzieki :D

 

mysle ze powinien byc na obecnych zasadach wtedy nie bedzie problemow z organizacja. i ze startem powinnismy poczkac do konca tego draftu, nie spieszy sie nam nigdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też chciałem zapytać o czas draftu

proponowałbym od odejścia MJ z NBA

nie no zarty chyba ;) ja mysle podobnie co matek, zawodnicy akutalnie grajacy w lidze, taki shaq dla przykladu juz niekatywny, no chyba ze bierzemy pod uwage zeszly sezon.

chodzilo mi wlasnie o graczy z ostatniego sezonu plus rookies. do tego forma jaka uwzgledniamy to jakies 2-3 sezony do tylu i jazda :) tak to widze. bo przykladowo ktos jest niezly (np Gay) a nie gral ostatniego sezonu, stad te 3 wstecz z forma mozna sie cofnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nasz "nowy" draft, to jestem za pomysłem matka. Jedynie gracze którzy grali w tamtym sezonie, ale z uwzględnieniem ich formy z ostatnich 2 lat dla zawężenia (chodzi mi dokładnie o taki przypadek jak Gay, który rok temu przegrał z kontuzją, ale dwa lata temu sobie bardzo ładnie pogrywał). Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli ktoś miał zły sezon z własnej winy?

Czy uwzględniamy tylko formę z ostatniego/dwóch sezonów, czy też próba analizy jak może zagrać w następnym sezonie? Dla mnie najlepsze jest połączenie tego, np. Gay- był kontuzjowany, ale wiemy że już jest zdrowy i chyba będzie grał co najmniej jak przed kontuzją (ale tak do końca tego nie wiemy, ale najprawdopodobniej tak będzie, co wynika choćby z jego gry w grach zawodników w czasie locautu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co żeście się tak Peji uczepili? Ten typ był przecież masakratorem w Kings. 4 na liście trójek, skuteczność ponad 40%. Fakt, jest bardzo jednowymiarowym zawodnikiem, ale np. taki Bowen czy Artest to już nie są?

Muszę tu przyznać rację sirkoziemu, głos, że Peja nie powinien się tu pojawić to moim zdaniem czysta ignorancja. Gdyby nie jego absencja w '01 to Lakers by pojechali na ryby. 4 miejsce na all-time list to niesamowity wyczyn. Słabo bronił? A Allen czy Miller to niby jacyś wirtuozi w tym względzie? :?

 

A propos "nowego draftu" - po co uwzględnianie formy sprzed 2 lat? Nie lepiej zrobić to na zasadzie przewidywanej prezencji graczy w obecnym, nieodbywającym się sezonie '11-'12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.