Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Hawks to to nie są pomarańcze a brzoskwinie, tak jak Orlando słynie z pomarańczy tak Atlanta z brzoskwin.

Nets mają *BKLYN*, ten sam motyw był zastosowany w zeszłych koszulkach City gdzie nad metką było *BED STUY* jako nawiązanie do Biggiego. Swoją drogą ich parkietu brakuje w tym albumie.
Dzwon w Sixers to oczywiście Liberty Bell.

Retro Hornets zostało zachowane z zeszłego sezonu. Jest jeszcze kilka innych parkietów, które zostały zachowane głównie City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał:

Co do Hawks to to nie są pomarańcze a brzoskwinie, tak jak Orlando słynie z pomarańczy tak Atlanta z brzoskwin.

Nets mają *BKLYN*, ten sam motyw był zastosowany w zeszłych koszulkach City gdzie nad metką było *BED STUY* jako nawiązanie do Biggiego. Swoją drogą ich parkietu brakuje w tym albumie.
Dzwon w Sixers to oczywiście Liberty Bell.

Retro Hornets zostało zachowane z zeszłego sezonu. Jest jeszcze kilka innych parkietów, które zostały zachowane głównie City.

Kim Ty jesteś, że to wszystko wiesz?

Kali lubić takie ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pepis21 napisał:

Co do Hawks to to nie są pomarańcze a brzoskwinie, tak jak Orlando słynie z pomarańczy tak Atlanta z brzoskwin.

Nets mają *BKLYN*, ten sam motyw był zastosowany w zeszłych koszulkach City gdzie nad metką było *BED STUY* jako nawiązanie do Biggiego. Swoją drogą ich parkietu brakuje w tym albumie.
Dzwon w Sixers to oczywiście Liberty Bell.

Retro Hornets zostało zachowane z zeszłego sezonu. Jest jeszcze kilka innych parkietów, które zostały zachowane głównie City.

Liberty bell to chyba ludzie kojarza ale Atlante i brzoskwinie to juz raczej malo kto.

Wygrales kiedys 1 z 10 albo Wielka gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Mnie się ten liberty bell kojarzy z krowim dzwonkiem u szyi.

Jaki zespół taki dzwonek 😁

Co do Pepisa nigdy nie rozumiałem takich świrów (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ale trudno nie docenić.

p.s.1 nie chciejcie wiedzieć jak nicka podpowiedział T9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Wygrales kiedys 1 z 10 albo Wielka gre?

Nie, ale wygrałem kiedyś konkurs historyczny w technikum. 😂

Cavs się zgodzę, parkiet jest wy.. w kosmos, co prawda Cavs nigdy takiego nie mieli, ale mogliby mieć spokojnie. Mam tylko taką cichą nadzieję, że stroje może jednak będą te z lat 99-03. Dla mnie to mocno niedoceniany design.

Wracając do Sixers to kilka stron wcześniej wrzuciłem strój, który ma być ich strojem City na nowy sezon, on właśnie też ma być utrzymany w motywie Liberty Bell, gdyż linia na boku jest odwzorowaniem rysy na dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Knicks za to idealnie. Nic nie spieprzysz, jeżeli nic nie zrobisz 

giphy.gif 

A po co zmieniać coś co się przyjęło przez lata?

Mi np bardzo się podoba, że Bulls nie ruszają ani jerseyow ani parkietu. Już zeszłoroczna kosmetyczna zmiana mi się średnio podobała choć na pierwszy rzut oka nie widać różnicy, to mi jednak początkowo przeszkadzało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, josephnba napisał:

A po co zmieniać coś co się przyjęło przez lata?

 

A czy ja piszę o permanentnej zmianie? Na kilka spotkań mogliby zmodyfikować parkiet, aby ucieszyć oko widzów. W swojej historii nie mają może czegoś tak fajnego, jak Memphis lub Charlotte, ale można zrobić konkurs dla fanów (jak Dallas kilka lat temu z projektem koszulek) i dać się wykazać nowojorskiej bohemie artystycznej. Sąsiedzi mieli "mural" nawiązujący do stacji metra, który wyglądał jak kafelki w kiblu rosyjskiego oligarchy? Mieli, to czemu na te kilka spotkań nie odmienić MSG? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale Knicks powinni raz na jakiś czas coś zmienić (byle nie na stałe) no i te spajki i reszta gwiazd mogłaby zrobić fajne promo. Bo koszykarze do czegoś takiego się nie nadają.

Piłka do kosza w kształcie jabłka np.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.