Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Reklama fajna, same stroje w tv ciężkie do oglądania, teraz w NCAA grają w Winter Color i na niektórych wygląda to wręcz tragikomicznie. Ale nie o tym, stroje na All Star Game 2012 zostały ukazane:

http://dimemag.com/wp-content/uploads/2013/01/adidas-NBA-All-Star-East-West-Jersey.jpg

http://dimemag.com/wp-content/uploads/2013/01/adidas-NBA-All-Star-Jersey-EAST-Detail-2-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O tak. Oby kibice tego nie kupowali, może to im wybije takie pomysły z głów.

 

Z tego co czytałem to jest właśnie "pod kibiców", bo nie zawsze i wszędzie można łazić w koszulkach bez rękawów (nie każdy też dobrze wygląda), wiec zrobili koszulkę dla kibica z rękawami. Statystyczny spasiony amerykański wieprz na pewno zdecydowanie lepiej będzie wyglądał w takiej obcisłej.

 

Niech Adidas da se już spokój z NBA (ile jeszcze im lat zostało, ze 2-3?) bo jego kontrakt to na razie pasmo porażek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Już widzę czarnuchów chodzących w takich koszulkach po ulicach. Jeśli chcieli zrobić coś dla kibiców, to na zasadzie normalnego t-shirtu. Tylko pedał założy coś takiego publicznie.

 

Dla mnie wyglądają jak damskie koszulki do siaty...

 

 

Co do adidasa, to również liczę, że nie dostaną kolejnej umowy. Oby Nike to wygrało, ich ciuchy z serii basketball są świetne i myślę, że nie zjebaliby tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już najbardziej oficjalnie jak być może:

http://www.nba.com/warriors/gallery/adidas-warriors-short-sleeve-nba-uniforms?page=0

 

A i dodatkowo ponoć kilka drużyn uniwersyteckich jak np. Louisville czy Michigan ma dostać coś podobnego na March Madness i turnieje konferencji.

 

BTW, tak miał ten strój wyglądać początkowo: Klik

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

z reguly przy tego typu rewolucji reakcje musza byc skrajne.

cieszy mnie, ze warriors to zrobili i podobaja mi sie bardzo spodenki.

nie podoba mi sie do konca sama inicjatywa grania w tshircie do tego obcislym ale czemu nie. moze tak to bedzie wygladalo za 10-15 lat? choc jak jestem na sali, nienawidze miec cos na barkach/rekach. rozgrzewka ok ale granie...

 

mam cicha nadzieje, ze jednak oprocz tego powstana standardowe zolte jerseye.

 

co do wpadek adidasa bylo ich sporo. tych strojow nie nazwalbym wpadka adasia, bo to klub decydowal ale juz zrobienie koszulek na asg w dallas tych obcislych, w ktorych mial grac rose i howard, a ktorych liga ostatecznie nie dopuscila i gracze ich nie chcieli juz taka porazka bylo.

 

jeszcze tylko 4/5 lat z adidasem i pewnie powroci nike, ktory odbudowal sie juz na rynku nfl, hokej odpuscil, ma flagowe szkoly ncaa i panujac na rynku obuwniczym, wygeneruje odpowiednie srodki by powrocic tam gdzie jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc ten Techfit co miałbyć na ASG 2011 poza bielizną i innymi pierdołami to raczej nie jest zbyt popularny. Adidas próbował go już w różnych dyscyplinach i póki co najtwardszą pozycję ma w piłce nożnej, choć szczerze mówiąc poza Robbenem to żaden piłkarz -który regularnie by używał takich koszulek- nie przychodzi mi do głowy.

Wracając jeszcze do tych GSW to w sumie jest to takie mocno uniwersyteckie bo tam nie jest zabrionone nosić rękawów pod koszulką (jak będą wyglądały na uniwersyteckich drużynach zapewne dowiemy się za jakieś 2/3 tygodnie o ile potwierdzą się plotki). Spodenki przypominają mi Pacers z początku wieku choć jak się przyjrzyjcie to mają one inny odcień aniżeli koszulka. Co ciekawe teraz okazuje się, że pierwszą drużyną z rękawami miał być Brooklyn, nie wykluczone jest także to iż w przyszłym sezonie zobaczymy w takim projekcie więcej drużyn.

 

Swoją drogą sądzę iż w tym wyścigu o NBA czarnym koniem może być Under Armour (jeśli przystąpi), już teraz pod względem designu ich uniwersyteckie koszulki prezentują się ciekawie i technologicznie też idzie to ciągle do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.