Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekawy, czy zmiana logo w suns bedzie rownoczesna ze zmiana strojow

ta nowa czcionka mi sie calkiem podoba, logo mniej, choc jest lepsze od tamtego alternatywnego

byloby milo gdyby zmienili stroje. wiele zespolow zmienia image gdy konczy sie jakis okres w klubie. tak bylo np. w cavs gdy przychodzil i odchodzil lebron.

czy teraz po odejsciu nasha zmienia? wszystko na to wskazuje ale nic o tym nie ma w zadnym ze zrodel. hmmmm

z tego co widzialem, na jakims screenie z gry, sa stroje bez tego kolka przy numerach i chyba z inna czcionka, reszta pozostaje bez zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłeś mnie z tymi fotkami ;) W Suns ogólnie się szykuje małe przemeblowanie jeśli chodzi o logotypy. Wzór parkietu intrygujący, trochę brakuje tego Feniksa, ale zobaczymy co z tego wyjdzie w finalnej wersji. Ja tymczasem wrzucam zdjęcie replik Nets, które daje jakiś obraz na to jak będą wyglądać te właściwe:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos parkietow to brakuje mi w nba monumentalnych napisow

jedynych w swoim rodzaju

tak jak niektore parkiety ncaa

http://media.al.com/sports_impact/photo/10082627-large.jpg

oregon to extremalny przypadek ale northwestern czy kilka innych parkietow ma wieeelkie logo na parkiecie, zakrywajace czasami pol parkietu

wiem, ze nba ma swoje wytyczne i pomalowane, ma byc pomalowane a nie na odwrot, niemniej fajnie by bylo cos nowego zobaczyc na parkietach nba.

 

btw. nets beda mieli jako pierwsi adres twittera przy lawce rezerwowych gosci chyba

suns w 2004 jako pierwsi zaczeczli z adresem suns.com...

 

edit:

alternatywne spurs!

wow i'm lovin it!

http://i.cdn.turner.com/dr/nba/teamsites/release/spurs/sites/spurs/files/imagecache/nba_standard/120919_jersey_300x450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie powrót do parkietów z lat 90'tych gdzie pole między trumną a trójką miało swój kolor albo różne wywijasy, plastry miodów na parkietach Rockets, Sixers i Hornets. To było coś co fajnie wyglądało. Ten Sunsowy tym wordmarkiem właśnie przypomina mi trochę uniwersytecki parkiet nie wiedzieć czemu.

W temacie Spurs to zasługują one na dużą pochwałę w końcu coś świeżego i innowacyjnego jak na owe czasy, pierwszy chyba przypadek w NBA kiedy to alternatywne logo trafia na koszulki jako główne a nie tylko drobny element na karku czy pod kołnierzem. Czekam na fotki starych wyg San Antonio w tych strojach.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Spurs to zasługują one na dużą pochwałę w końcu coś świeżego i innowacyjnego jak na owe czasy, pierwszy chyba przypadek w NBA kiedy to alternatywne logo trafia na koszulki jako główne a nie tylko drobny element na karku czy pod kołnierzem. Czekam na fotki starych wyg San Antonio w tych strojach.

 

 

Nie powiem... powaliły mnie MIODZIO!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zupełnie nie podobają te jersey'e. IMHO jedne z najgorszych w NBA. Szarzyzna + logo. Gdyby nie wszystkie akcenty związane z NBA, to wyglądałoby to jak strój, który zamawiają sobie drużyny w KNBA (organizacja amatorskiego kosza w Krakowie) za niecałą stówkę za komplet. Sorry, ale jak dla mnie wieje nudą i przeciętnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was:)

jak dla mnie sa swietne. niby wszystko bylo ale sa jak powiew swiezosci.

alternatywnego logo jeziorowcow sobie nie wyobrazam

na takim jerseyu, ten swietnie pauje, bo jest skosny i z numerem fajnie sie uzepelnia

 

fajne jest to, ze nigdzie nie ma pelnego napisu san antonio czy spurs

jedynie sa na dole. nie przepadam za spurs i nie podoba mi sie, ze maja stroje w serek ale teraz wszystkie 3 trykoty, wygladaja na logiczna calosc i mysle, ze nawet serek pasue w calej tej ukladance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przeciek dotyczący Brooklyn Nets:

Dołączona grafika

 

W tym tygodniu -możliwe, że zrobią to w poniedziałek przy okazji otwarcia sklepu stacjonarnego w Barclays Center- powinna być oficjalna prezentacja ich stroi (w sklepie internetowym mają napisane "Jerseys coming in september").

Natomiast 76ers w pierwszym meczu sezonu mają zagrać w trzecich zestawach, choć nie wyjaśniło się dlaczego nie zrobili tego w poprzednim sezonie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Brooklyn Nets, którzy koszulki mają pokazać w piątek także Portland Trail Blazers dostaną nową koszulkę alternatywną (wcześniej mówiło się o całkowitej zmianie uniformów), jej prezentacja ma odbyć się w poniedziałek w trakcie "Media Day", a pierwszym meczem Halloweenowa noc przeciwko Lakers (W Rose Garden). Tak wyglądają podglądy:

Dołączona grafika

http://cdn.iamatrailblazersfan.com.s3.amazonaws.com/newred4.jpg

Jak widać będzie kołnierz będzie coś na wzór stroju RipCity (prawdopodobnie nadal będzie on używany przez PTB).

 

Z innych wiadomości, na Facebooku Nuggets pojawiło się takie oto logo:

Dołączona grafika

Jak widać jest to modyfikacja ich aktualnego drugiego loga jednakże nic nie wiadomo czy tarcza zastąpi kółko czy też to tylko jakaś wariacja stworzona na potrzeby facebooka.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na to iż Suns są kolejnym po Raptors zespołem, który stopniami zaczyna eliminować kolor fioletowy ze swojej identyfikacji. Ostatni rzut oka na stroje Nets z 2k13 (oficjalne wideo, dzisiaj natomiast prezentacja stroi):

Dołączona grafika

 

I kolejne zmiany parkietów. Pierwsi to Bobcats:

Dołączona grafika

(jak dobrze się orientuję ten sam wygląd jest w ich PDF-ie na temat biletów)

 

Drugą drużyną są Sixers, którzy wygląda na to iż na jeden rok niczym Pistons 07/08 z okazji 50 lecia zmienią styl podłogi (fotki słabe, ale idzie wywnioskować iż malowanie ma być podobne do tej z hali Spectrum):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodatkowo na ramiączkach dojdzie im takie o to logo:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Brooklyn pokazało swoje koszulki, oczywiście prezentacja nie odbyła się w normalny sposób tylko Jay-Z wystąpił w wyjazdowym uniformie na koncercie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Domowa:

Dołączona grafika

 

Wygląda to świeżej niż w grze no i nazwiska nie są jednak pisane serifem jak było na filmikach od 2k (czyli kolejny minusik dla panów) a rounded.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.