Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

item_34393_1.jpgŻe nikomu się z tym nie skojarzyło. Swoją drogą stroje te nie są czarne tylko ciemny granat, podobno Pistons z nike się nie dogadali co do koloru. Słyszałem również iż pomoc nikt nie używa słowa "Det" do określenia miasta Detroit (jest też pełna wersja wordmarku na ciuchach lifestyle'owych).

W każdym razie powinny być te stroje czerwone, to jest to czego fani się domagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingerencja w parkiet Celtics , Bulls, Knicks ( tutaj lekko się zmieniało począwszy od koloru trumny po wielkość loga na parkiecie ) oraz Lakers ( wolałem malowanie z przed przeprowadzki do Staples ) to jawny gwałt... Zastanawiam się dlaczego LAC tak daleko brną w te tematy meksykańsko -"San Andreasowe" i nie wrócą do początku lat 90 - koszulek oraz malowania jakie było w Memorial Sports Arena.  Z góry przepraszam za chwilowy wylew ale mając 40 lat jestem już pod górną kreską Użytkowników tego forum stąd te sentymenty, z drugiej strony patrząc na to jakie bum było na NBA w latach 90 - tych ( nie tylko w Polsce ) i chęć do kupowania rzeczy w stylu retro zastanawiam się dlaczego tak mało klubów wraca do tego stylu a jak już wraca to na chwilę ( biała trumna w Portland ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MarcelW. napisał:

Zastanawiam się dlaczego LAC [...] nie wrócą do początku lat 90 - koszulek

Zasadniczo są dwa powody tego. Pierwszy to Donald Sterling (plus to, że byli słabi w tamtym okresie) a drugi to w 2014 przy okazji powrotu Hornets czytałem, że jeżeli dany zespół zmieni swój wygląd to poprzedni podobno z automatu zostaje przekazany do NBA i oni nim rządzą w ramach linii Hardwood Classic dlatego nie ma czegoś takiego jak w NHL czy NFL gdzie nie ma problemów aby zespół wrócił na stałe dokładnie do tego samego brandingu co mieli kiedyś tylko musi to być w jakiś sposób inne.

Aczkolwiek w przypadku Clippers to sam liczę że mimo wszystko kiedyś zdecydują się na retro z lat 90-tych.

Lepsze foto parkietu Mavs, podłoga ma kolor szary podobnie jak u Nets:

FcJNyaCXEAIULuK?format=jpg&name=large

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Zasadniczo są dwa powody tego. Pierwszy to Donald Sterling (plus to, że byli słabi w tamtym okresie) a drugi to w 2014 przy okazji powrotu Hornets czytałem, że jeżeli dany zespół zmieni swój wygląd to poprzedni podobno z automatu zostaje przekazany do NBA i oni nim rządzą w ramach linii Hardwood Classic dlatego nie ma czegoś takiego jak w NHL czy NFL gdzie nie ma problemów aby zespół wrócił na stałe dokładnie do tego samego brandingu co mieli kiedyś tylko musi to być w jakiś sposób inne.

Aczkolwiek w przypadku Clippers to sam liczę że mimo wszystko kiedyś zdecydują się na retro z lat 90-tych.

Lepsze foto parkietu Mavs, podłoga ma kolor szary podobnie jak u Nets:

FcJNyaCXEAIULuK?format=jpg&name=large

Nie wiem, jakoś mi te szare parkiety siebie podobają, ciężko mi się oglądało nets, choć mam wrażenie że ich parkiet był ciemniejszy i może dlatego miałem z tym problem 

Zobaczymy jak ten będzie się na żywo prezentował 

Cała reszta, poza odcieniem klepek mi się bardzo podoba 

Zresztą Mavs mają jeden z lepszych brandów bo i kolory są super i koń mega 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę zaległości. Na wstępie alternatywny Nuggets:

Pierwsze realne zdjęcie alternatywnego Grizzlies (swingman):

memphis-grizzlies-new-uniform-2022-2023-

Bulls zmienili sponsora z Zenni na Motorolę (to trzeci zespół Motki):

FdGrJzxXoAEWXOy?format=jpg&name=900x900

City Spurs (Ignazz je wrzucał już w temacie Spurs ale pozwolę sobie wkleić raz jeszcze):

FdOH6i2WIAATjhY?format=jpg&name=large

Wszystkie koszulki w tym sezonie będą miały naszywkę na cześć Billa Russella.

Celtics dodatkowo dodali numer 6 do pomalowanego:

FdDBUWTWIAU8FC_?format=jpg&name=large

EDIT: Oraz faktycznie zmienili środek:

FdLhdcYaMAEO8JE?format=jpg&name=large

Parkiet Spurs na 50-lecie:

FdRdoXtXoAA7u-I?format=jpg&name=large

Parkiet retro Pistons:

FdRzcTQXgAEbZYP?format=jpg&name=large

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka alternatywnych

Blazers (zakończyli umowę z tym kryptoscamem):

Clippers:

Mavericks:

MicrosoftTeams-image_3_1800x1800.pngStatementLukaAuthenticback_1800x1800.png

 

Pełny widok na parkiet Celtics:

 

FeEwXT2WYAIDFTH?format=jpg&name=large

EDIT: Zapomniałbym. Parkiet Grizzlies:

89033-1200.jpg

oraz alternatywny Knicks (na razie też bez sponsora, być może są w trakcie negocjacji przedłużenia z obecnym tak jak Heat byli):

io8lg3fb68q91.jpg?width=828&format=pjpg&

ygz4e2fb68q91.jpg?width=828&format=pjpg&

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.