Skocz do zawartości

[E-BASKET] organizacja


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje tu dyskutowac nt organizacji zasad regul a nie w temacie dyskusja bo przekopywanie sie przez strony to koszmar szczegolnie ze powstaja 3 na dzien

 

tak wiec Lorak - oddaje wodze tobie ;]

 

i mam male pytanie do niedzieli sklady gameplany , potem jest rebutal a potem ile dni na glosowanie ? bo jak tak dalej pojdzie to skonczymy wszystko w czerwcu a nie widze by to kazdego tak entuzjowalo

fajnie bedzie pograc tez sie jaram ale zeby to nie trwalo 5 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płakać

 

 

Sami chcieliście grupy. A ja nie mam zamiaru tylko siedzieć przed kompem i napitalać gameplany. Sa inne rzeczy jeszcze w życiu do zrobienia. Wiec sądzę ze ustawianie na bieżąco dat wykonania zadania jest jak najbardziej odpowiednie.

Deadline jest do niedzieli teraz i koniec. Rebrutal! tez proponuję kolejny tydzień.

 

Głosowanie jak ma być tylko wg grona adoracji wspólnej to lekko krócej w zaleznosci od toku iścia całego zajscia.

 

 

Ja na pisanie bede miał kawałek dnia jutro a pozniej w niedziele, wiec nie mam zbyt wiele czasu na pisanie tym bardziej że motywacja we mnie nie jest tak wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje tu dyskutowac nt organizacji zasad regul a nie w temacie dyskusja bo przekopywanie sie przez strony to koszmar szczegolnie ze powstaja 3 na dzien

 

tak wiec Lorak - oddaje wodze tobie ;]

 

i mam male pytanie do niedzieli sklady gameplany , potem jest rebutal a potem ile dni na glosowanie ? bo jak tak dalej pojdzie to skonczymy wszystko w czerwcu a nie widze by to kazdego tak entuzjowalo

fajnie bedzie pograc tez sie jaram ale zeby to nie trwalo 5 miesiecy

na razie czekamy do niedzieli/poniedziałku na wszystkie gameplany, ale jeśli ktoś się nie wyrobi to będziemy czekać dalej - z powodów, o których wyżej napisał Przem.

potem z 4-5 dni na rebutale.

na głosowanie (plan jest taki, aby zaczęło się koło następnego piątku) przewiduję nie więcej niż dwa dni.

 

potem byłoby dobrze, gdyby każda kolejna runda zajmowała nam ze wszystkim tydzień, maksymalnie 10 dni, tak żebyśmy przynajmniej fazę grupową skończyli przed playoffs, a top 8 będzie już w czasie pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salomon is back

 

mam pomysl jako ze bedzie glosowalo nas 12 i bedzie mozliwosc remisu to jestem za tym by jeden glos mialo forum

niech glosuje kto chce i kto wygra glosowanie na forum ma dodatkowy jeden glos - w ten sposob unikniemy remisu bedzie 13 glosujacych w tym jeden glos ludu

wilk syty i owca cala

 

a jakos sie to policzy i jakos w oddzielnym temacie sobie beda pisac na kogo glosuja

moga pomoc w przyadku remis w kazdym innym przypadku nie zaszkodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salomon is back

 

mam pomysl jako ze bedzie glosowalo nas 12 i bedzie mozliwosc remisu to jestem za tym by jeden glos mialo forum

niech glosuje kto chce i kto wygra glosowanie na forum ma dodatkowy jeden glos - w ten sposob unikniemy remisu bedzie 13 glosujacych w tym jeden glos ludu

wilk syty i owca cala

 

a jakos sie to policzy i jakos w oddzielnym temacie sobie beda pisac na kogo glosuja

moga pomoc w przyadku remis w kazdym innym przypadku nie zaszkodza

o k****. sensowny post ai - jestem zdecydowanie za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Gdzie bedzie miejsce do umieszczania miliona tabelek i cyferek by udowodnić że mój zespół jest kompletny, Nash jest zajebisty a KG zmiażdży Olajuwona w bezpośrednim pojedynku? Takie rzeczy to w gameplanach czy tam ma być tylko miejsce na taktyke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja aby te pary które już będą miały wysłane gameplany mogły być opublikowana na dzień przed deadline.

 

1Nie trzeba bedzie czytac wszytskiego jak lorak walnie miliard opisów wszytskcih ludzi.

No i da dodatkowy czas na rebutal tym którym udało sie wczesneij skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

teraz jak wiadomo jedyny okres w życiu, na który z niecierpliwością się czeka czyli NBAplayoffs, co nie dziewczyny? 8)

w związku z tym;

aktywność w temacie fantasy spadła, ale trzeba coś ustalić, żeby przerwa nie zrobiła się zbyt długa.

 

Lorak napisał mi, że nie będzie w stanie ogarniać głosowania w półfinale i finale, więc ta kwestia od teraz należy do mnie - wszystkie głosy wrzucacie na mój mail - blazing@poczta.onet.pl (podawajcie swój nick w tytule). A on sam postara się napisać jedynie gameplan, na podstawie którego będziemy głosowali (karpik oczywiście ma prawo do rebutala - to nie ulega zmianie

 

a jak z naszymi gameplanami?

przem? karpik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.