Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

minutę czasu na to poświęce,bo tyle zajmie mi sprawdzenie czy są jakieś edytowane posty.

bez sensu;)

lepiej nowy post niz edytowac i nawet niewiadomo kiedy jakie zmiany zostaly wprowadzone.

zawsze i tak mozna rozmawiac o trejdach bez informacji w topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,niech zostanie tak jak jest,to była tylko propozycja.W sumie i tak mało kto chce sie wymieniać,więc jest to bez różnicy.+40 baniek do wydania w następnym Fa poprawia mi humor :mrgreen:

poza tegorocznym FA rzadko kiedy udawalo sie na FA zbudowac ciekawe zespoly, wiec sie ciesz, ale bez przesady;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Nuggets 101 - Trailblazers 103

play-by-play

 

Jazz 93 - Timberwolves 78

play-by-play

 

Celtics 114 - Raptors 134

play-by-play

 

Bucks 106 - Nets 100

play-by-play

 

Pistons 125 - Heat 108

play-by-play

 

Bulls 98 - Grizzlies 97

play-by-play

 

Rockets 92 - Sonics 112

play-by-play

 

Suns 111 - Clippers 92

play-by-play

 

76ers 102 - Magic 91

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

* James Johnson (Suns) - 6 dni (nos)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Na autopilocie jeca: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Mavs, Clippers, Lakers.

Ponadto w ekipach: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Lakers jest za malo zawodnikow

IL do poprawy: Pistons, Trailblazers, Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Celtics 102 - Magic 82

play-by-play

 

Suns 115 - Raptors 124

play-by-play

 

Knicks 123 - Mavericks 118

play-by-play

 

Cavaliers 110 - Grizzlies 116

play-by-play

 

Nuggets 84 - Pacers 111

play-by-play

 

Timberwolves 102 - Clippers 107

play-by-play

 

Nets 137 - Kings 117

play-by-play

 

Wizards 103 - Hawks 122

play-by-play

 

Lakers 95 - Bulls 131

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Ivan Chiriaev (Nuggets) - 7 dni (palec)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Na autopilocie jeca: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Mavs, Clippers, Lakers.

Ponadto w ekipach: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Lakers jest za malo zawodnikow

IL do poprawy: Pistons (za dużo graczy na IL, powinien być jeden), Trailblazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Granger 32,5 min w trakcie ktorych notuje 6,5 pkt na skutecznosci 18% z gry i 25% na lini :lol:

Niezla mam 1 opcje w offensywie :mrgreen:

ale agenta ma zajebistego. maxa dostal ;)

 

ciekami mnie bardzo, jak daleko w tym sezonie zajda Wizards. wydawac sie moze, ze jest to ich ostatnia szansa na mistrza. jesli nie w tym roku, to przez najblizesz 3-4 sezony blizej majstra juz raczej nie beda. teraz maja w skladzie naprawde 4 mega zajebistych zawodnikow (przynajmniej kiedys takmi byli). po sezonie to niemal pewnym jest, ze Duncan odejdzie. mozliwe, ze rowniez Matrix. no i zostana sie z gigantycznym kontraktem Wagnera (platnym jeszcze przez 2 sezony oraz Banksa (platnym przez sezon). tak wiec, ciezko bedzie ta dwojka cos wiecej ugrac. a kasy na fa nie bedzie za duzo, wlasnie przez kontrakty tych dwoch panow. inna druzyna ktora beda obserwowal to blazers. 3 wysokich (tomic, oden i deandre) oraz rozgrywajacy thomas. ciekaw jestem czy to wypali, czy tez jak co roku skonczy sie tylko na walce o PO.

 

ciekaw jestem tez czy jakas nowa ekipa blysnie w tym sezonie. piszac nowa, mam na mysli kogos kto w poprzednich sezonach za wysoko nie zachodzil. moze beda to hawks amoze rockets? czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 4 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Celtics 116 - Timberwolves 98

play-by-play

 

Pistons 98 - Cavaliers 89

play-by-play

 

Suns 99 - Sonics 119

play-by-play

 

Clippers 86 - 76ers 100

play-by-play

 

Warriors 119 - Kings 96

play-by-play

 

Hawks 109 - Raptors 94

play-by-play

 

Lakers 106 - Mavericks 120

play-by-play

 

Heat 88 - Bucks 118

play-by-play

 

Nuggets 97 - Jazz 107

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Al Thornton (Toronto) - 3 dni (cheekbone)

Rudy Gay (Mavericks) - 9 dni (migraines)

Ricky Rubio (Heat) - 7 dni (knee)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Na autopilocie jeca: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Mavs, Clippers, Lakers.

Ponadto w ekipach: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Lakers jest za malo zawodnikow

IL do poprawy: Trailblazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-0, czyli w sumie zgodnie z planem. Jutro pierwszy test, mecz na wyjeździe z Bulls. Odnośnie gry poszczególnych zawodników - nie mam wyrobionego zdania, ale cieszy gra Stevensona z ławki.

 

I także będę obserwował Wizards, bo teoretycznie Roger wykonał kapitalną robotę i zrobił wszystko, co mógł by wzmocnić zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jak to będzie funkcjonować, bo nie zawsze ilość idzie w parze z jakością.

 

btw nie byłbym taki pewien, czy będe miał problemy z salary po tym sezonie. O ile liczę się z tym, że Duncan i Matrix pójdą na emeryturę (choć przykład Dre nauczył mi żeby nie mówić hop w simce - byłem pewny, że zakończy karierę itp, a on chciał zostać na kolejne 3 lata za jakieś tam 20 baniek chyba, ale nie podpisałem go, bo miałem już Banksa po trejdzie), to o tyle wartość Banksa jest dosyć spora, bo to klasowy pg, jeden z lepszych w grze gwarantujący statsy na poziomie 20/5/8/2. Myślę, że w razie co zapotrzebowanie na niego będzie, już choćby z tego powodu, że jego kontrakt będzie przyjazny pod względem jego długości trwania.

 

Zostałbym więc z Wagnerem, Williamsem i Byarsem (szak wykonał swego czasu kapitalną robotę z jego kontraktem imo). Jak na start przebudowy bym nie narzekał.

 

No ale do tego jeszcze daleka droga, plany na przyszły sezon to po mistrzostwie zdobytym w tym roku dopiero :)

 

ps. Początek sezonu troszkę z dupy, najpierw ledwo ledwo co wygrałem z Nix, teraz klęska z Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.