Skocz do zawartości
GeDDo

Simbasket News

Rekomendowane odpowiedzi

Hardaway handling b- outside c+ inside b- to troche zniewaga. Ktos chyba nie ogladal jego wystepow...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Hardaway trochę słabo wygląda .. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy że jakoś ogarniam atak Szaq, choć nie bardzo wiem jak się to ma do Olajuwona który był more skillfull, ale blok 86 przy potencjale 100? Do tego masa i sila starego Szaka a wyskok mlodego??

A juz zupełnie bez sensu jest handling. Ja sie muszę meczyc z handlingiem Haakima mniejszym niż 10 a Szaq se ma 50. Kiedy to Szaq miał tak znacząco mniej strat niz the dream??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boisz się ze ktoś z Shaqiem za jakiś czas może Ci zagrozić? :)

Shaq jak dla mnie jest ok, poza tym Shaq w Lal miał już masę i siłę a dalej robil zajebiste dunki

Edytowane przez SlaKB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musze wniknac w cyferki jeszcze, ale tak na pierwszy rzut oka, poza dwoma centrami i jednym PF, nie ma jakis wybitnych zawodnikow w tym drafcie.....Oby tylko nie wypasc poza top3 pick....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć wasze oczekiwania. Już nie pamiętacje jak wyglądały kiedyś drafty i jak 'naszpikowane' były gwiazdy które schodziły w TOP5? Jest w tym drafcie wielu zawodników, którzy w przyszłości będą grali w S5 różnych ekip. No ale tym lepiej dla mnie. Mam kilka picków i wychodzi na to, że nie ma sensu z którego rezygnować.

Edytowane przez GeDDo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie pisalem z pretensjami, tylko raczej stwierdzilem fakt :) W real NBA tez sa swietne drafty i takie sobie. Tez sie ciesze, ze procz swojego picku, nie zrezygnowalem z drugiego w 1 rundzie, tylko odleglejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szaq ma handling 47.

Penny ma handling 44.

Olajuwom ma coś koło 9.

Ja rozumiem że szaq ma być uber hipper extra

Ale to monstrum przezuje wszystko co postawicie mu na drodze.

Juz widzę minę tego kto da Olajuwonowi maxa na FA po to tylko żeby posłużył za wycieraczke dla Szaqa w PO.

Oddam Isiaha I Olajuwona za pick #1 btw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten handling Hardawaya to faktycznie chyba jakis błąd przy robieniu skillow, chyba lepiej to poprawic i dac mu +20 wiecej (mozna zabrac od Shaqa) bo szkoda tracić w grze tak fajnego zawodnika! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle ten kto wylosuje 1 pick będzie miał farta, dostanie zajebistego rozpierdalatora na lata. 

Za pick w TOP 3 wszyscy z Pistons do oddania jak coś. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1,5 krotni mistrzowie, kilkukrotny mvp ligi I 1,5 krotny mvp finałów za Szaqa oddam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam bym Olajuwana i Thomasa nie oddał nawet za taka bestie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten handling Hardawaya to faktycznie chyba jakis błąd przy robieniu skillow, chyba lepiej to poprawic i dac mu +20 wiecej (mozna zabrac od Shaqa) bo szkoda tracić w grze tak fajnego zawodnika!

jeśli tak bardzo chcecie, to dokonam takiej zmiany najpóźniej jutro i będzie aktualizacja tych umiejętności. jeszcze jakieś uwagi?

xamel, jak wygram 1 pick, to chętnie wymianię szaka na olajuwana i thomasa. oczywiście pod warunkiem, że zatrzymasz Olajuwana na tegorocznym fa :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod warunkiem że na takie cyferki jak teraz

Czy tam wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po zmianach handlingu dwoch graczy (o których była wcześniej mowa) podaje aktualne linki ...

W literkach: http://simbasket.pl/html/draft/draftplayers-name.htm

W cyferkach: http://simbasket.pl/csv/SimBasketDraftFile2020.txt

Aktualny CSV: http://simbasket.pl/csv/2020_22.csv

Aktualny XLS (dla Stro): http://simbasket.pl/csv/2020_22.xls

Edytowane przez GeDDo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...