Skocz do zawartości

[10/11] FBL 5


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede pisal dwa razy tego samego, skoro i tak do Ciebie glabie jeden nie dociera. jesli nie rozumiesz, to juz nie moj problem. czytaj tak dlugo az zrozumiesz. probujesz zwalic wine na mnie, wymyslajac jakies glupie ideologie. ale faktow nie oszukasz. po to w kazdej lidze jest komisarz, aby reagowal stanowczo i konkretne na takie sytuacje. no i nigdzie nie jest napisane, ze komisarz musi szybko zavetowac albo przepuscic dany trade. jesli ktos chce, to moze czekac nawet 5 dni, bo komisarza moze nie byc z roznych powodow.

 

gram na yahoo od blisko 8 lat (wczesniej na innym koncie). Ty pewnie od roku czy dwoch i chcesz mnie pouczac, ze takie wymiany sa dobre i nie powinny byc zavetowane. w takiej sytuacji mam tylko jedna rade. idz doucz sie, nabierz doswiadczenia i wtedy wroc, przepros za swoje zachowanie i graj dalej.

 

a jesli jestem takim zlym komisarzem i zle sie z tej funkcji wywiazuje, to mozecie mnie zmienic. prosze bardzo. mozecie wybrac na to stanowisko dowolna osobe z tych ktore sa w lidze. mozecie wybrac sobie nawet takiego key'a, ktory w zaleznosci od hustawki nastroju niewiadomo co jest w stanie zrobic majac takie uprawnienia. no i bylbym zapomnial, KAZDY trade przepuscic w przeciagu kilku minut od pojawienia sie na stronie. tak wiec, jedyne co nalezy zrobic, to wpisac sie w tym temacie i podac jednoczesnie kto ma mnie zastapic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mozesz grac nawet 20 lat co nie znaczy ze sie lepiej znasz.

2."po to w kazdej lidze jest komisarz, aby reagowal stanowczo i konkretne"

O to wlasnie chodzi ze nie zareagowales ani stanowczo ani tymbardziej konkretnie (inna sprawa ze zle dobrales slowa :]).

 

Zablokowales mi praktycznie dostep do zawodnikow z pozycji jakiej potrzebowalem, bo nie bede wyrzucal graczy z druzyny zeby sciagnac z FA zawodnika na pozycje ktora juz mam ustawioną przez trade jaki mi zaproponowano.

Jakies zmiany czasu trejddedlajn (rzeczywiscie kazdy dobry komisarz to robi), 2 dniowa dyskusja i to jest stanowczo i szybko?

 

Co to ma byc?

 

Na chwile trejdeadline Hill był podstawowym PG w SAS (po meczu w ktorym zagral na okolo 77),a Hayes robil okolice 75 poszedl trejd za Ellisa ktoremu lecialy w dol statsy. Nie ja to wymyslilem, moze bulek chcial sie pozbyc Marca "niewiadomo kiedy mnie wystawic" Gasola. Nie wiem i mam to gdzies, bo nie bylo tam mowy o oszuistwie tymbardziej ze nie ma ZADNEGO sensu by po 3/4 sezonu druzyna rywalizujaca w tabeli z inna dzialala na jej korzysc!! Wez to chlopie ogarnij!!

 

I nie rob tu teraz z siebie nie wiadomo kogo i bez textow "to mnie zmiencie" bo wiadomo ze nikt nie bedzie zmienial komisarza na miesiac przed koncem sezonu. Takze mozesz sobie odpuscic takie texty pod publiczke.

 

Prawda jest taka że dostalem propozycje w OSTATNI dzien tradeów, zgodzilem sie na nia bo dostawałem niskiego zawodnika.

Nagle znika t-line(to gramy z jakimi zasadami??), tak jak i Thorntony, Hardeny i inne Roye z FA ,a jeszcze pozniej cofa mi sie zaklepany trade.

I to jest fair??

Smiech na sali.

 

To ja juz nawet wczoraj posedlem na cos takiego jak (o zgrozo) Odom i Camby za Pierce'a i Terry'ego co nie przyszlo by mi do glowy przenigdy w trakcie sezonu gdyby nie to ze mam braki na niskich!! (tu mozecie sobie spojrzec na ich roczne srednie ktore sa tak uwielbiane).

Z tych srednich wynikaloby ze musze pomagac koledze bo i odom jest lepszy od pirca i juz tymbardziej camby od terry'ego. Tak sie jednak sklada ze do dzis Pierce i Terry to było TOP5 SG ostatniego tygodnia. I tak -nadejdą dni kiedy Bynum albo Gasol beda odpoczywac przed PO (jak i pewnie Pierce) a ja oddaje Odoma i Camby'ego ktory gra coraz leiej po kontuzji a Blazers beda walczyc do konca.

Wiec na ch** mi taki trade? Zeby wypelnic minusy.

Na ch** byl trejd z Ellisem bulkowi? Nie wiem, ale zostal zaproponowany a ja klikajac "accept" zostalem pozbawiony ruchow na dwa dni.

 

Jakbys byl taki stanowczy i szybki to bys zrobil vote od razu i byloby ok, ale nie- musiala sie odbyc 2 dniowa debata gdzie na 11 osob w lidze tylko jedna byla stanowczo przeciw.

 

Nie chodzi o Ellisa (choc swoja droga ciekawe co by sie stalo gdyby tamtego dnia zlapal kontuzje a Parker nie wrocilby do gry), chodzi o zasady takie jak cofniecie czasu trejdów i o 2 dni kiedy zostalem wylaczony z walki o potrzebnych mi zawodnikow .

I Ty sie chwalisz ze grasz XX lat? No na Twoim miejscu zachowalbym to dla siebie.

Masakra jakas.

 

To nie ja wypaczylem wynik tej ligi, tylko Ty swoimi flegmatycznymi decyzjami i mam nadzieje ze wiele radosci sprawilo Ci pozbycie sie jednego z rywali (choc obaj wiemy ze i ja i bulek i t_omko wyprzedzilibysmy Ciebie, Twoje "drugie miejsce" i Twoje 30 meczow na plusie, a było to tylko kwestią czasu co najlepiej można zobaczyć w średnich).

Powodzenia.

 

ps. a przemyslec i przeprosic to mozesz conajwyzej Ty za to nieudolne komisarzowanie. Wiec nie zgrywaj cwaniaka i mi nie ublizaj CHLOPCZE bo przyciales w **uja a teraz sie obudzil, wielki pan komisarz. Patrzac na Twoj sklad i to co odwalasz ktos inny z naszej dwojki powinien sie douczyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę GeDDo, że juz wszystko blokujesz co ma związek z keyem. Pewnie dzięki temu może i mam ułatwione zadanie, zwłaszcza patrząc na ostatnie "wyczyny" moich, ale czy tak naprawdę o to tutaj chodzi?

Ja mam pewien niesmak. Owszem, Key przyciął wywalając na FA love'ów, gasolów i innych monroe'ów i było to trochę niepoważne, ale czy teraz mamy wypaczać rywalizację, pozbawiając go możliwosci walki o cokolwiek? Wiem, Ty na tym skorzystasz, ja na tym skorzystam. Ale szczerze powiedziawszy wolę nie awansowac niż awansować w taki sposób.

 

Ja bym dał Keyowi ostatnią szansę i zorientował się, czy ją wykorzysta.

 

Natomiast co do Odoma. Key, nie gadaj, że on wogóle przewyższa Pierce'a, bo od czasu jak wrócił Bynum, staty Odoma znacznie spadły i na tą chwilę nie prezentuje poziomu +75, a co najwyżej ok. 60, co w tej lidze jest rezulatem mocno przeciętnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie to ma 77,7 za sezon i 74 za ostatni tydzień.

I jakos ostatnie mecze nie byly brane pod uwage jak byl trade z Ellisem. Jakoś nikt nie zauważył że jemu spadało a takiemu Hillowi poszło w drugim meczu bez Parkera na 70pare (77 chyba).

Dalej - Camby ma za sezon 73 (przy czym spadlo mu ostatnio),ale to nadal Camby ktory nie potrzebuje punktów zeby ciskać w FBLu.

Pierce to juz jest w ogole inna bajka, bo on ostatnio szaleje (Dzieki Bogu :D ),a Terry? Srednia z sezonu, cos ponad 50 podejrzewam, za tydzien do wczoraj byl topowym SG, dzis zrobil... 23 FP.

No i co teraz?

 

Gdyby Evans byl zdrowy w zyciu bym tej wymiany nie dokonał, tymbardziej że Phil juz przebąkuje o wzmocnieniu roli ławki przed PO.

Zaklepałem ta wymiane bo mam minusy na niskich a do końca sezonu został miesiąc.

 

I teraz to juz nie ważne bo wbijam w to (nie bedzie nikt w ten sposob mi manipulowal wynikami druzyny, ktorą "buduje" czy tez kontroluje przez kilka miesiecy dzień w dzień) ale na dłuższą metę ta wymiana byłaby pewnie z niekorzyscia dla mnie (sumując FPPG od teraz do końca sezonu zawodnikow terry-pierce-camby-odom),ale mialbym wiecej niskich a nie samego parkera.

 

I co, teraz Odom juz nie jest super odkad wrocil Bynum? choc kij z tym ze dwojka ktora daje za sezon ma o niebo lepiej; ale jak szedł ellis ktoremu spadało w ostatnim czasie za podstawego centra i jak mialo byc- podstawowego PG to patrzylismy na srednie z sezonu?

Wczoraj Ellis zrobił 50. I co, rzeczywiscie tamten trade był nie tak?

 

Zreszta jak juz mowilem- mniejsza z tym, tylko trzeba było to zrobic od razu a nie czekac nie wiadomo ile. Rozumiem gdybym to ja zaproponowal wtedy,ale nie ja to zrobilem,a musialem czekac i patrzec jak zawijano niskich z FA.

Nie wiem jak tam inni maja ale ja juz dwoch z podstawowych po drafcie graczy nie mam (Varejao, ktory kilka ladnych meczow przed kontuzją robil okolo 80 i Gilberta ktorego zabil transfer do Magic), Mo ciagle kontuzje, Evans tak samo. A jednak jestem w TOP3.Dlaczego? ... bo ciagle musze zmieniać zeby sie utrzymac. I nie moze byc tak że dwa dni czekam az stanowczy i konkretny komisarz sie zdecyduje co zrobic.

Co to za gadka ze trade bylby itak cofniety? Jak mial byc to trzeba to bylo zrobic odrazu!!

Inna sprawa to trade-line, bo albo gramy wedlug jakis zasad albo nie?

Blokowanie uprawnien?

Co to ma byc? To ja zostalem tu oszukany i mam prawo sie w....ć!

Tak, wywalilem zawodnikow po tym wale gdzie cofnieto trade na znak żenady jaka miała miejsce.

Zeby nie było że Gasole itp są na FA to zebrałem ich z powrotem i jako że od kilku lat w zwiazku z FBLem yahoo jest 1sza rzecza jaka z rana przeglądam na kompie, wyszedł trade z terrym i odomem.

I co wtedy?

Blokada!!

 

Nie no to jest śmiechu warte!!

 

I jeszcze "komisarz" ktory swoja droga probuje sie zmiescic w trojce, cofa mi trejdy, wycofuje deadline i blokuje konto,w miedzy czasie 2 dni rozwazajac czy puscic trejd ktory zostal mi zaproponowany poucza mnie ile on gra lat i jak to on sie na tym zna?

 

No prosze was!!

 

Rozne juz rzeczy w FBLu widzialem, ale takich jeszcze nie.

Miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie chłopaki bo Wam żyłka pęknie;)Jako że Kay gra pierwszy raz,w sumie to nie wiem czy pierwszy(tak wnioskuje),to myślę że nie należy chłopaka zniechęcać.Próbował,walczył,był aktywny i myśle że ta blokada nie jest słuszna.Dograjmy ten sezon w komplecie a za miesiąc drogi każdego z nas się rozejdą i już pewnie nigdy się nie spotkacie/spotkamy.

 

Kolejny do kolekcji kontuzjowanych...chris Paul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnioskujesz skoro napisalem ze 1szy raz w FBLu sie z czyms takim spotykam ;]

Bywalem juz przedostatni, w srodku tabeli czy jak w zeszlym roku - pierwszy, rozne trejdy widzialem, rozne akcje na Fantasy. Stad tez uwazam ze to co sie stalo to jakas zenada, bo cofanie trejdów po dwoch dniach czy blokowanie uprawnien jest lekko mowiac nie na miejscu, nie mowiac juz o tym ze nie fair.

 

Interesuje sie NBA od od jakis 16 lat, na yahoo gram ze 4 rok chyba i nie bedzie mi tu niewiadomo kto wyskaiwal z glupimi textami o uczeniu sie czegokolwiek, tymbardziej jak sam leci w ch**a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku raz jeszcze, aby byla jasnosc. wychodzi propozycja. nie wazne od kogo, jebie mnie to! trade wyraznie nierowny, jakbys na niego nie patrzyl, przez szkla kontaktowe, czy cokolwiek. wali walkiem jak stad do Chin, jak nie dalej. dla mnie sprawa oczywista, blokada. aczkolwiek widze, ze wymieniaja sie ekipy z ktorymi sasiaduje w tabeli. wiec aby nie bylo, ze jade pod siebie, prosze o wypowiedz innych. dostaje informacje, ze ktos protestuje, itp.. dla mnie jest to wystarczajacy sygnal do tego, aby to zablokowac. a skoro poprosilem o wypowiedz innych, to przeciez troche czasu musi uplynac. nie kazdy siedzi przed 24h przed komputerem i czeka na propozycje i wymiany od jakiegos key'a. pozniej (5 marca 2011 1:15) dostaje maila od Key'a:

 

Hey GeDDo,

 

Key posted a new message in your Yahoo! Fantasy Basketball League, e-NBA FBL#5 (34856):

 

--------------------------------------------------------

 

Subject: To co w koncu?

 

Ej bo ja serio mam minusy a czasu coraz mniej na zapelnienie. UIdzie trejd czy nie (pomijam ze kolejnego niskiego mi zawinieto; ) Co jest ?

skoro sie ktos pyta, czy trade przejdzie czy nie, to chyba bierze ten ktos pod uwage, ze moze zostac zablokowany? moja reakcja jest odpowiednio szybka na ta wlasnie wiadomosc. skoro chlopakowi sie spieszy, wiec nie bede czekal na wypowiedzi innych i blokuje ten deal jakies 8 godzin po wiadomosci jaka dostalem od niego tj. Mar 5 9:07am. jaki jest final? zarzuca mi, ze przeze mnie nie mogl wziac nikogo z fa na sg. a co ja jemu zablokowalem wtedy fa? ze deal powinien byl przejsc i decyzja byla za pozno. no i smiem twierdzic, ze nawet jakbym od razu zablokowal (czego bylem bardzo blisko), to tez bylyby zale i pretensje. ponadto, pretensje o sciagniecie trade deadaline, i c***e wie o co jeszcze, bo juz jego postow nawet nie czytam. szkoda tylko, ze nie ma opcji ingorowania na tym forum. nastepnie wywala zawodnikow na fa i pisze w tym topicu, ze jebie ta gre, itp.. zachowuje sie niczym przedszkolak, ktoremu mamusia zabronila cos zrobic, wiec rzucil wszystkie zabawki w piaskownicy. jesli ktos nie umie sie zachowac, to ta gra nie jest dla niego. nie bede sie zastanawial i martwil, kiedy znowu wywinie taki numer. jak napisalem wyzej, nie chce grac? prosze bardzo, ale psuc zabawy innym nie bedzie! taka jest rola komisarza, aby pilnowac porzadku w lidze.

 

Widzę GeDDo, że juz wszystko blokujesz co ma związek z keyem. Pewnie dzięki temu może i mam ułatwione zadanie, zwłaszcza patrząc na ostatnie "wyczyny" moich, ale czy tak naprawdę o to tutaj chodzi?

Ja mam pewien niesmak. Owszem, Key przyciął wywalając na FA love'ów, gasolów i innych monroe'ów i było to trochę niepoważne, ale czy teraz mamy wypaczać rywalizację, pozbawiając go możliwosci walki o cokolwiek? Wiem, Ty na tym skorzystasz, ja na tym skorzystam. Ale szczerze powiedziawszy wolę nie awansowac niż awansować w taki sposób.

tu nie chodzi o to, ze Ty na tym skorzystasz czy ja. nawet przez chwile nie spojrzalem na ta sytuacje przez ten pryzmat! koles nie chcial grac, zaczal odwalac szopki, wiec dla mnie jest to wyrazny sygnal do tego, aby uniemozliwic jemu robienie tych szopek. inna sprawa, ze niektorzy sami pisali, aby cofnac te zmiany i wlaczyc blokade. no i nie ma znaczenia, ze pozniej ktos sie rozmyslil. jak juz pisalem, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny. ja zawsze wychodze z zalozenia, ze najpierw dwa razy powinno sie zastanowic, a dopiero pozniej dzialac.

 

Ja bym dał Keyowi ostatnią szansę i zorientował się, czy ją wykorzysta.

moje zdanie jest jasne i stanowcze. jesli ktos chce jeszcze jemu dac szanse, to prosze bardzo. no ale w takiej sytuacji musicie zmienic komisarza, bo ja jemu tej blokady nie sciagne. tak wiec, jesli ktos chce sobie pokomiszowac to prosze bardzo. wystarczy sie zglosic. a pozniej to mozecie nawet przepuszac wszystkie nawet razaco nierowne wymiany z udzialem key'a. mozecie nawet jemu oddac w rece opcje komiszowania i niech wyrzuca jakichkolwiek zawodnikow z jakiejkolwiek druzyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytalem czy przejdzie bo k**** czekam dwa dni!! Czego juz po raz kolejny tlumaczyc nie bede bo nie gadam chyba z pieciolatkiem (czy tak?)

 

Skoro ten trade byl taki nierowny a Ty taki stanowczy to czemu go odrazu nie cofnales?

Po c*** gadka na forum gdzie z 11 druzyn jedna czy dwie mialy cos przeciw? Cztyli to nie z forum, to z tego ze Parker wrocil i bulek cofnal wiec nie pierdol ze od razu bylo nie tak, bo albo - jesli bylo nie tak to trzeba bylo cofnac i juz. O to wlasnie chodzi. Nie pisz ze jestes stanowczy bo dales dupy czekajac dwa dni na czym ja bardzo stracilem z zaklepanym trejdem.

Wiec albo jestes stanowczy i usuwasz odrazu jesli to takie oczywiste albo nie zgrywaj cwaniaka ze itak bys to usunal bo tylko sie pograzasz skoro tego nie zrobiles odrazu.

 

Decydujacy moment sezonu a Ty mnie na 2 dni wstrzymujesz z pozycją ktorej szukam i ktorą mam dogadana, wiec nie rob z siebie idioty teraz jeszcze wiekszego.

Nie zgrywaj idioty pytajac czy zablokoales FA bo nie bralem z FA gdyz nie wiedzialem po co mialbym kogos wyrzucac skoro mam juz zaklepanego w skladzie SG ktorego mi brakowalo?

 

Nie wiem czy Ty sam sobie wpierdalasz na banie te akcje czy z innych idiotow robisz?

Co z tego ze nie zablokowales FA jak ja nie potrzebowalem wtedy grzebac w FA bo mialem dobity targ ktory zostal mi zaproponowany.

Z kogo Ty idiote robisz?

 

To byla akcja kiedy Durant mial byc kontuzjowany, wiec wiadomo ze Harden moze byc ok, ale po co go mialem brac jak był juz u mnie ZAPROPONOWANY MI ellis?

Okazalo sie ze zanim "komisarz" ustalil wkoncu co zrobic z trejdem juz nie bylo trzech kolejnych najlepszych SG z agentów a ja juz mialem odebranego tego zaklepanego! Tymbardziej ze pisze wszem i wobec ze potzrebuje niskich.

No jaja sobie robisz ziomus?

 

Rozne szły wały w FBLu ale taki jeszcze nie.

 

Jak jestes stanowczy to trzeba bylo zawetowac trejd odrazu (bo w tym nie pomogly raczej wypowiedzi z forum), skoro byles az tak pewien to mogles dac vote odrazu zamaist pisac na forum a ja bym probowal inne trejdy w tym czasie albo siegnal na FA. Ale tak nie zrobiles wiec nie ma potrzeby siegac na FA.

Wiec albo sobie jaja robisz z ta stanowczoscia piszac ze trejd byl lewy i czekales dwa dni na vote albo w ch** tniesz po calosci jeszcze piszac bzdury ze mi FA nie zablokowales jak dobrze wiesz ze nie bylo mi ono potrzebne skoro mialem juz zaklepanego SG.

 

Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bóg miły, gram na yahoo nie pierwszy sezon i nie w pierwszej lidze, ale nie pamiętam, by kiedykolwiek były takie kwasy jak tutaj.

Key, a czemu patrzysz na Odoma pod kątem tygodnia? Koleś ostatnie mecze ma naprawdę kiepskie i przyrównywanie go do Pierce'a nie ma sensu, co nie oznacza, że trejd jest jakiś szczególnie nierówny. A zablokowany został z innego względu.

A co do GeDDo, to nie rozumiem, czemu się unosisz honorem. Jakieś teksty o zmianie komisarza, itd, a ponoc sam uważasz zachowanie keya za szczeniackie. Nie, no, to jest tu jakiś prawdziwy kabaret :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamnie patrzec przez tydzien? z tygodnia ma 73, z roku 78.

 

I oczywiscie ze wiem ze od czasu powrotu Bynuma mu spadlo, ale jakie sa kryteria?

Pierce ma ostatnio forme (yeah ;]) ale w sezonbie to roznie bywało. Tymbardziej Terry w porownaniu do Camby'ego.

I wiem dlaczego zostal zablokowany, ale to jest kpina!!

 

To ja zostalem wyjebany, wku**lem sie, jednak zebralem zaowdnikow i jedzie dalej trade... ktory znow zostal zablokowany tym razem z reszta mojego konta.

 

A koles ktory za to odpowiada pisze ze jest stanowczyu i solidny przy czym 2 dni czeka z votem podobno oczywiscie walkowego trade'a, potem nagle sie znow budzi piszac ze nie zagkladal na lige, ale teraz to on juz jest stanowczy i zablokuje swojego rywala.

 

To jest stanowczy i solidny czy nie blokuje ponoc oczywistych trejdow i nie ogarnia co sie dzieje w lidze?

 

I on smie mnie pouczac?

 

Nie no sie wkur***em bo gosc tnie po calosci i jeszcze smie mnie wyzywac, bo co? bo wiecej razy dostal w dupe w FBLu (sadzac po wynikach) i wie lepiej co i jak?

Co to za argument? Co to ma byc w ogole?

 

No sorry ale nie jestem juz az tak mlody zeby takie cwaniackie texty z liceum mozna mi bylo wkrecac.

 

Official: Geddo- dales ciala i nie probuj tego usprawiedliwiac tym ze "sie znasz lepiej" ani tymbardziej ze wszystko jako komisarz ogarniasz bo tak nie jest.

 

Dzien w dzien z rana wchodzilem i obserwowalem co i jak sie dzieje i serio szkoda ze w taki sposob zostalo to zakonczone.

 

Teraz bede musial po spawdzeniu wynikow zamiast FBLa wlaczyc onet ;> dzieki ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaistniałej sytuacji tabelka ta straciła na znaczeniu, no ale:

 

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

piotreksuper 551 43571 79,08 ( -0,48 ) ( 73,49 )

keyceltics 495 38589 77,96 ( 0,00 ) ( 77,86 )

t_omko 531 40908,5 77,04 ( -0,41 ) ( 73,31 )

bulek 545 41789,5 76,68 ( -0,30 ) ( 73,13 )

GeDDo 563 42723,5 75,89 ( 0,47 ) ( 80,88 )

heronim 515 38328 74,42 ( -0,41 ) ( 70,99 )

dziembus 525 38792,5 73,89 ( -0,54 ) ( 68,94 )

Artek 510 37253,5 73,05 ( 0,14 ) ( 74,51 )

hesu 536 38848 72,48 ( 0,11 ) ( 73,76 )

Answer03 513 35921 70,02 ( -1,12 ) ( 58,40 )

sto 513 35244,5 68,70 ( 0,86 ) ( 80,82 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszym dniem wyjaśniłem Wam chyba kto tu rządzi :mrgreen: Do 800 niewiele zabrakło.

 

Ps.Jak to będzie za rok z draftem??Jak przyznaje się kolejność??Czy miejsce w sezonie ma jakieś znaczenie??

miejsca maja znaczenia ... nie ma losowania kostkami jak w FB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.