Skocz do zawartości

jazda jazda czyli kolejna edycja LM bez polskiego zespołu


rahu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda Dudka (wlasnie jestem po meczu), bronil naprawde dobrze, az sie zdziwilem ze go jeszcze stac na takie parady :) Niestety kontuzja szczeki w sumie w niegroznej sytuacji, bo wyszedl do tej pilki, kopnal ja w trybuny i jakos dziwnie zahaczyl szczeka o bark rywala, ale byl przy tej pilce duzo szybciej, nie wiem jak go ponioslo w kierunku rywala ze az tak o niego zahaczyl, szkoda :(

ps-jak Ronaldo sie frustruje na swoich partnerow, temu sie juz zupelnie we lbie poprzewracalo, ze go nikt jeszcze na treningu nie oklapal to az dziw bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dopiero obejrzalem mecz Milanu ze Spurs. Absolutnie sk****synski faul Flaminiego nagrodzony zaledwie zolta kartka, obie wyprostowane nogi, nad ziemi i to jest zaledwie zolta???? I jeszcze ten boiskowy cham ma czelnosc sie rzucac do sedziego ze dostal kartke. Skandal!!!

A Gattuso i jego zachowanie to juz w ogole padlina, lapie za szyje trenera rywali i go odpycha, woli go z banki po meczu, co za zjeb, 10 mecz kary w LM i spokoj by byl, on ma cos we lbie w ogole? Nigdy typa nie trawilem, ale teraz juz przeszedl sam siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danp - widze że zmonopolizowałeś ten temat

 

 

Chciałem tylko powiedzieć, że mam to gdzieś i dzisiaj obejrze sobie kopaną, tak jakbym z powrotem miał chęć obejrzeć mecz na zielonej trawce i kolesi którzy kopią piłę i nogi.

 

Tylko nie wiem który wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęęęknie Arsenal końcówkę zagrał. Arsenal to taki zespół który zawsze dobrze się ogląda, może to dlatego że to młody, wiecznie wybiegany zespół, a może to zasługa Wengera, ale jak oglądanie piłki nożnej mnie nudzi to oglądanie Arsenalu rzadko. Od czasów Henry'ego tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa

 

Nie dotrwałem do końca pierwszej połowy ...

 

Nie mam sukcesu w obejrzeniu czegokolwiek jak jestem po pracy :(

 

 

Ale pierwsza połowa nawet nawet. Barca ze swoją kontrola piłki troche irytowała Arsenalczyków :)

A gol był dosyć nieszczesny bo mógł atakować szybciej prosto na piłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przekroju całego meczu Bayern był lepszy, ale sytuacji było w miarę po równo, więc spodziewałem się już tego remisu na koniec, a tu najgorszy piłkarz na boisku zachował się w ostatniej sekundzie zajebiście i strzelił brameczkę :)

 

Van Gaal wyciągnął najpierw Badstubera, potem Mullera, teraz Krafta. Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przekroju całego meczu Bayern był lepszy, ale sytuacji było w miarę po równo, więc spodziewałem się już tego remisu na koniec, a tu najgorszy piłkarz na boisku zachował się w ostatniej sekundzie zajebiście i strzelił brameczkę :)

 

Remis byłby zasłużony dla obu drużyn. Swoje sytuacje mieli Ribery i Etoo. W końcówce Inter przycisnął, ale jedna niefortunna interwencja bramkarza i trach. bayern wygrywa. Myslę że w tej sytuacji Bayern przejdzie do dalszych rozgrywek. Grają u siebie, maja zaliiczkę z Mediolanu. czego więcej chcieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.