Skocz do zawartości

obowiązki - podział


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myslalem, abysmy ustalili podzial obowiazkow. kto czym sie zajmuje, aby bylo wiadomo na kogo zwalac wine jakby cos niewypalilo ;)

 

1/. simki - to wiadomo, w RS raczej mamy ustalony terminarz

poniedzialek - geddo

wtorek - pietras

sroda - geddo

czwartek - pietras

piatek - kto pierwszy ten lepszy?

sobota - maslon

niedziala - maslon

 

naturalnie jak ktos nie moze simowac, to dobrze aby poslal do ktoregos z komisarzy sms'a, ze nie da rady dzis simnac. ewentualnie jak bedzie na necie, aby wpisal sie w odpowiednim dziale. co do piatku (jest to dzien przed weekendem, imprezy, wyjazdy, itp. czesto spontaniczne) to uwazam, ze od godziny 19 kto pojawi sie pierwszy ten niech simuje. jestescie za?

 

simki w PO to wiadomo, jesli ktos nie awansuje to ten simkuje. jesli awansujemy wszyscy to lecimy wg. powyzszego terminarza do momentu, az ktos nie odpadnie.

 

2/. zakonczenie sezonu, emerytury, loteria, itp. - kto jest chetny?

 

3/. przygotowanie draftu - jesli ktos z Was jest chetny to nie ma problemu. jesli nikt, to ja moge sie tym zajac. mam tutaj juz jakies doswiadczenie.

 

4/. FA - wszyscy sie tym zajmujemy i dzielimy na poszczegolne etapy, czy moze jedna osoba simuje cale FA od poczatku do konca? jesli to pierwsze to moze ustalmy, kto za jakie etapy bedzie odpowiadal. dodam tylko, ze osoba ktora bede przygotowyala draft, moglaby miec wolne przy FA.

 

5/. campy - kto chetny?

 

PS. jesli o czyms zapomnialem, to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1 Spoko.

@2 To chyba najlepiej jeśli simuje ktoś kto nie ma picków loteryjnych. W sumie niewiele roboty poza przedłużeniem chętnych fa.

@3 Ja nigdy tego nie robiłem i pewnie musiałbym się sporo nauczyć. Jak masz ochotę to śmiało, Stro też chyba oferował się z pomocą, a ma na koncie kilka draftów. Fajnie byłoby przygotować draft z wyprzedzeniem, nie tak jak ostatnio.

@4 Moim zdaniem najsprawniej to przebiega jak jeden komisz zajmuje się jednym etapem - nie ma bałaganu. Minus jest taki, że trzeba być dostępnym i monitorować na bieżąco, ale przeważnie dla mnie to nie problem. FA wypadnie chyba późną jesienią, więc ciężko mi deklarować które konkretnie, ale trzy dni fa mogę załatwić.

@5 Mnie obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mi pasuje. Teraz mam trochę utrudnień, więc jutro na bank nie zasimuję, ale do wtorku już powinienem parę spraw wyprostować...

 

2. To chyba najmniejszy problem. Loterii nie chciałbym simować jeśli brałbym w niej udział, poza tym to raczej z tych luźniejszych zajęć, więc w razie czego mogę się tym zajmować.

 

3. tu akurat ani doświadczenia nie mam, ani wiedzy, więc wolałbym się udzielać w innych częściach.

 

4. Mogę FA wziąć na siebie w całości lub jak w tym roku, że wprowadzam wszystkie oferty a simuje ktoś kto nie jest zaangażowany w dany etap, bo samo simnięcie to 2 minuty + ew. spisanie nazwisk.

 

5. tu też mało roboty, w razie czego mogę się tym zająć.

 

Ogólnie poza draftem mogę się udzielać wszędzie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.