Skocz do zawartości

Wotum nieufnosci wobec komisarzy Pietras i Popeye


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak dalej byc nie moze.

 

Jak dla mnie wspolpraca z Pietrasem nie ma sensu, conajmniej z mojego punktu widzenia. Nie bede rozbieral tego na czynniki pierwsze, bo bylo to chyba widoczne przez ostatnie miesiace, ale na cos takiego ja dalej ochoty nie mam a co najwazniejsze jest to niedobre dla calej naszej zabawy.

 

Sugeruje powrot do grona 3 komiszy.

 

Wiec prosze bardzo o wypowiedzenie sie Maslona i Geddo, kto tym trzecim komiszem ma zostac. Ja formalnie przeciez nim nie jestem, bo do dzisiaj nie dostalem na forum praw komiszowania - ale chyba tak mnie traktujecie.

 

Ja nie bede mial nikomu z was nic za zle, wlozylem w to duzo pracy i czasu, ale moze czas tez kiedys skonczyc. Jest poczatek sezonu i chyba dobry czas na swierzy start.

 

Jak ma byc to Pietras, to dobrze, ja wtedy wracam jako szarakowy uczestnik simby i nie mam zamiaru zabierac glosu.

 

Bardzo prosze o decyzje do srodka tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współpraca? wyzywanie mnie na gg za to, że stworzyłem to narzędzie szatana czyli day score generator (z którego btw każdy komisarz korzysta) i tym podobne akcje nazywasz współpracą? może trzeba się było zastanowić komu te k**** wysyłasz i do czyich rodziców się dopierdalasz. Mi potrafisz pisać, że chcę się do ciebie dojebać, że kasowanie tej oferty jest paranoją, a jak Maslon pisze, że były nieważne to już chowasz głowę w piasek i zero komentarza.

 

Ja też mam dosyć ustalania reguł pod ciebie (jak popeye rule mimo że pozostali komisarze byli przeciwni czy ostatni etap FA gdzie chciałbyś być lepiej traktowany niż bartas czy piotreksuper), wysłuchiwania kurew na gg za to że próbuję ułatwić życie komisarzom, dlatego że Maslon czy RZA cię o czymś nie poinformowali, czy dlatego że przesimowałem lub nie przesimowałem danego dnia mimo, że pisałem wcześniej na forum na ten temat, ale przecież zalogować się na forum to dla ciebie za dużo roboty, albo dlatego że masz jakieś chore, niepoparte niczym urojenia.

 

Wiele znosiłem, bo lubię tę grę i poświęciłem jej czas, pracę i pieniądze, których nikt inny poświęcić nie miał ochoty. Poświęciłem właśnie po to, żeby zasady były równe dla wszystkich i były fair, a nie ktoś sobie wprowadza zasadę wg własnego widzi misię i jak komuś się nie podoba to potrafi mu jedynie odpisać "to już ustalone, nie masz nic do gadania". Po to zostałem komisarzem, żeby do tego więcej nie dopuścić. Jeśli tak ma ta gra wyglądać, to może rzeczywiście czas, żebym zabrał swoje zabawki do innej piaskownicy... i jest mi kompletnie obojętne czy decyzję podejmą komisarze czy użytkownicy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie siedzę non stop, szczególnie ostatnio mam nawał obowiązków, ale mi chodziło o to, że jedyne co tu prezentujesz to puste, nie poparte niczym (na pewno niczym poważnym) oskarżenia, a kiedy je podważam lub popiera mnie ktoś inny (o czym właśnie napisałem wyżej) to już twojego głosu w "dyskusji" nie ma i właśnie to nazwałem chowaniem głowy w piasek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie siedzę non stop, szczególnie ostatnio mam nawał obowiązków, ale mi chodziło o to, że jedyne co tu prezentujesz to puste, nie poparte niczym (na pewno niczym poważnym) oskarżenia, a kiedy je podważam lub popiera mnie ktoś inny (o czym właśnie napisałem wyżej) to już twojego głosu w "dyskusji" nie ma i właśnie to nazwałem chowaniem głowy w piasek...

Do Ciebie zadna argumentacji, oprocz swojej nie dociera. W tym problem. Pewnie jak zwykle powiesz dokladnie to samo o mnie i moze, w tej sytuacji w ktorej sie wlasnie znajdujemy i tego co juz zostalo zrobione i powiedziane, wlasnie tak jest.

 

Szczerze mówiąc, to mam gdzieś czy się lubicie. Jest mi to kompletnie obojętne. Jak załatwiacie swoją część roboty, to dla mnie nie ma znaczenia co o sobie myślicie.

W tym problem wlasnie Maslon, ze przy takich relacjach robienie swojej czesci roboty nie jest mozliwe. Konsekwentnie dostaje po dupie, zeszle FA gdzie Geddo wykorzystuje luke na graczy, ktorych bidowalem. Potem braki informacji dotyczace uzytku genratora, doprowadzajace do braku informacji o kontuzjach i moich wynikajacych z tego przegranych, dochodzac do zabrania mi moda i dostepu do dzialu na podstawie rozmow z uzytkownikami czy ja jestem jeszcze komiszem, i konczac na ewidetnym naginaniu wczesniejszych praw odnosnie Birdow (tu sie z geddo w 100% bylismy pewni) i teraz cala zabawa w to FA, ktore przez zlosliwosci tego czlowieka doprowadz do tego, ze nie wykorzystuje 4,4mln wolnej kasy i MLE, pomimo tego, ze wg mnie bidy bylo wazne. Luka tez byla, ale kurde jak chodzi o mnie to mozna mi dowalic, zamiast tak jak bylo w sytuacjach z dunk fanem czy geddo zalatwic sprawe w nastepne fa. Pozatym nawet co to byla za luka. Kiedy w FA przebicie, zeby zmienic oferte bylo przebiciem. Jak chcemy porownac oferte MLE z zwykla kasa, jak MLE majac wartosc 4,5mln przebija oferty na 5 do 5,5mln jezeli sa krotkie.

 

Dlatego to musi sie skonczyc i mnie nie interesuje to, ze ty masz to w dupie. Trzeba podjac meska decyzji. Mi, to jak napisalem nie jest wazne w ktora strone, bo zrobilo sie to juz osobiste i ja wtedy nie gwarantuje za swoje emocje. Jezeli nie bedzie decyzji z waszej strony, ja ja podejme. Ale stracicie w moich oczach sporo, jezeli chcecie dalej bawic sie w takie ciuciubabki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to mam gdzieś czy się lubicie. Jest mi to kompletnie obojętne. Jak załatwiacie swoją część roboty, to dla mnie nie ma znaczenia co o sobie myślicie.

no to zastanów się proszę chociaż chwilę jak Ty byś się zachował kiedy w Twoją stronę leciałyby oskarżenia kompletnie z powietrza i totalnie absurdalne. Dodatkowo jakbyś słyszał k**** na gadu dlatego, że przesimowałeś dany dzień lub nie przesimowałeś (jest 3cie rozwiązanie?) mimo, że kilka godzin wcześniej pisałeś na forum, że jak nikt się nie zgłosi to simujesz, a kończąc na dopieprzaniu się nawet do Twoich rodziców. Ile takie coś można znosić? To, że nie wypisywał tego na forum nie znaczy, że nie dotyczy to również innych komisarzy. Obaj znamy Twoje zdanie na temat DSG, tak samo jak znam zdanie Geddo. Nie przeszkadzało mi to jednak zebrać opierdolu od popeya za to, że śmiałem go w ogóle stworzyć... :?

Powiedz mi tu szczerze Maslon czy Tobie coś takiego by nie przeszkadzało i przechodziłbyś obok tego do porządku dziennego?

 

W tym problem wlasnie Maslon, ze przy takich relacjach robienie swojej czesci roboty nie jest mozliwe. Konsekwentnie dostaje po dupie, zeszle FA gdzie Geddo wykorzystuje luke na graczy, ktorych bidowalem. Potem braki informacji dotyczace uzytku genratora, doprowadzajace do braku informacji o kontuzjach i moich wynikajacych z tego przegranych, dochodzac do zabrania mi moda i dostepu do dzialu na podstawie rozmow z uzytkownikami czy ja jestem jeszcze komiszem, i konczac na ewidetnym naginaniu wczesniejszych praw odnosnie Birdow (tu sie z geddo w 100% bylismy pewni) i teraz cala zabawa w to FA, ktore przez zlosliwosci tego czlowieka doprowadz do tego, ze nie wykorzystuje 4,4mln wolnej kasy i MLE, pomimo tego, ze wg mnie bidy bylo wazne. Luka tez byla, ale kurde jak chodzi o mnie to mozna mi dowalic, zamiast tak jak bylo w sytuacjach z dunk fanem czy geddo zalatwic sprawe w nastepne fa. Pozatym nawet co to byla za luka. Kiedy w FA przebicie, zeby zmienic oferte bylo przebiciem. Jak chcemy porownac oferte MLE z zwykla kasa, jak MLE majac wartosc 4,5mln przebija oferty na 5 do 5,5mln jezeli sa krotkie.

1. ahaaaaa, więc potrzebowałeś jakieś szczegółowej instrukcji działania? :)

2. o tym właśnie piszę - rzucasz oskarżenia kompletnie z powietrza, a jak pytam o źródło, dowody, argumenty czy cokolwiek innego to nagle jakimś magicznym sposobem się zamykasz i wynika to właśnie z wsadzenia głowy głęboko w piasek, bo a nóż się uda, sprawa przycichnie... tylko takie zabawy są na poziomie przezywania się dzieci w podstawówce i mnie kompletnie nie bawią. Zmyśliłeś kompletnie sytuację, która absolutnie nie miała miejsca, bo nigdy żadna rozmowa z nikim nie miała nawet najmniejszego wpływu na decyzję, którą podjąłem i napisałem na forum wprost dlaczego podjąłem taką a nie inną. Dlatego skończ się ośmieszać, bo wierz lub nie, ale ja również potrafię wymyślać jakieś bzdurne oskarżenia bez kontaktu z rzeczywistością, tylko mam ciekawsze zajęcia niż bawienie się z tobą w takie pierdoły.

3. a to już jest szczyt wszystkiego, ty w ogóle śledzisz co się dzieje? czytasz w ogóle forum? pozostaje mi się tylko głośno zaśmiać, ponieważ:

  • błąd wytknęli ci: Antek, Cichy, Stro i Mazik, a decyzję podjął Maslon. Mnie przy tym nawet nie było.[/*:m:ialq2zo4]
  • prosisz o konkretny przykład Krzemyka kiedy to zostało nieuznane i jak ci go podaje:

    pop

     

    " nieprawidlowy byl bid GMa Nuggets, bo po tym jak zostala wyrownana jego oferta zmienil on tylko %. a aby to zrobic to musial on przebic o minimum 200 tys..."

    to nagle się magicznie zamykasz w tej kwestii - chowasz głowę w piasek, proste.[/*:m:ialq2zo4]
  • prosisz Krzemyka o przykład takiego zachowania w takiej samej sytuacji. Błąd jaki wytknąłem ci ja był poparty takim samym zachowaniem komisarzy (dodam, że jednogłośnym) w poprzednich etapach, ale to oczywiście nie ma najmniejszego znaczenia :) [/*:m:ialq2zo4]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru rozstrzygać kto ma rację w waszym konflikcie, obaj jesteście przewrażliwieni. Jeśli chodzi o merytoryczną robotę, to wypadasz gorzej Pop: najpierw zniknąłeś podczas RS, potem jak wróciłeś, to rookies tworzyłeś bardzo długo, a i tak musiał kończyć Geddo, podczas fa nie udzielałeś się komiszowsko. Na dodatek kontakt z tobą jest utrudniony, często są sytuacje, które pasuje rozstrzygnąć błyskawicznie, a ciebie niestety trudno złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje was, ze jest to moj ostatni post w dziekanacie, wiec nawet nie staraj sie odpisac Pietras, bo i tak nie bede go czytal. Mozesz mi natychmiast zabrac dostep tutaj, co domyslam sie zrobisz w ciagu kilku sekund od przeczytania tego posta.

 

Robisz z siebie taka ofiare, a zapominasz o tym, ze tak jak wyzej napisalem bezpardonowo i bez konsultacji z innymi komiszami postanowiles sobie zdjac mnie z moda. Twoja argumentacja w zwiazku z ta sprawa jest tak smieszna, jak sama twoja osoba.

 

Dodatkowo jak zwykle zapominasz w kwestii ostatniego etapu fa, ze to TY zaczales od marudzenia i wytykania, ze moj bid jest niewazny, a nie ludzie na forum. Dodatkowo pokazalem jasna sytuacje, z tego samego dnia FA co Krzemyk ze zostala JEDNOGLOSNIE przepuszczona taka sama sytuacja w postaci geniuza, na ktora na forum juz odpowiedzi nie bylo i wszyscy jakos zgasli. Nie?

 

Od samego poczatku gry, kiedy wrocilem w zeszlym roku z urlopu zastalem simke diametralnie inna niz ja 4 tygodnie wczesniej opuscilem nie zostajac pytany czy wogole zgadzam sie z zmianami, zaczynajac juz wogole od tego, czy komiszem powinien zostac Pietras. Bo juz wtedy bym ewidentnie zanegowal ta propozycje. Byli zdecydowanie lepsi na ta pozycje.

 

Mialem juz odejsc w zeszlym roku i nie wiem wlasciwie dlaczego tego nie zrobilem, oszczedzilbym sobie ta potyczke z toba.

 

Tym razem zdecydowanie tego bledu nie popelnie.

 

Dzieki Maslon za czas poswiecony i wspolprace, choc tych ostatnich tygodni twoich decyzji nie rozumiem. Geddo dzieki za ostatni rok, szczegolnie za pomoc w drafcie.

 

Arivederci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.