Skocz do zawartości

[FBX#2/FBX#3] Ankieta dotycząca zmian w ligach FBX 2 i 3


cvbe

Proszę o głos w temacie zmian w ligach FBX#2 i FBX#3  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za podwyższeniem progu salary cap? (Aktualnie to 460 fp)

  2. 2. Do jakiego progu powinno się podnieść salary cap?

    • 480 fp
    • 490 fp
    • 500 fp
    • Głosowałem na "nie" w pierwszym pytaniu
  3. 3. Czy jesteś zwolennikiem skrócenia bana za przekroczenie progu salary cap? (Aktualnie to miesiąc kary)

  4. 4. Ile wg Ciebie wynosiłaby adekwatna kara?

    • 14 dni
    • 14 dni, jeśli gracz zdążyłby naprawić swój błąd w ciągu 15 minut od przekroczenia progu. Jeśli nie zdążyłby w 15 minut, otrzyma miesiąc kary
    • Głosowałem na "nie" w trzecim pytaniu
  5. 5. Czy jesteś za wprowadzeniem opcji "daily-today"? (Aktualnie "daily-tommorrow", wyjaśnienie w poście poniżej)



Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o głosowanie w ankiecie wszystkich graczy lig FBX#2 i FBX#3. Inne głosy nie będą brane pod uwagę.

Ad. "Daily-Today" - zmiana ta pozwoliłaby pobrać nowego gracza nawet na minutę przed meczem i wstawienie go do składu. Aktualnie pobierając gracza mamy go dopiero od następnego dnia, w wypadku przegłosowania nowej zmiany, mielibyśmy go od razu. Minusem jest fakt, iż nie możemy pobrać gracza w miejsce innego, będącego na aktywnym slocie. Oznacza to, że jeśli np o 8 rano chcemy pobrać gracza, nie możemy pobrać go w miejsce gracza który w nocy grał swój mecz, będziemy mogli zrobić to dopiero po 9 rano.

@Alonzo @obi @Tecu @Tocheck @buła @marzec @barcalover @RonnieArtestics @Bago @t_omko @Tizz @evitacre @Pablo81 @blaugrana @antek @Sylvinho. @TryczekSzukarek @Vic @piotreksuper @kolek23 @Krzemo @matek @Benon @El-Maniaque @bulek @Szulim @goozman @Muslii

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger przypiął/eła ten temat

Skrócenie bana przechodzi większością głosów. Kwestia jeszcze na jaką długość zmieniamy - jeśli opcja "14 dni" otrzyma jeszcze 2 głosy to wygra bez konieczności dodatkowej ankiety. Zwiększenie salary i daily-today potrzebują jeszcze po 3 głosy na tak, żeby przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 12:59, goozman napisał:

będą jaja, gdy zmiany zapoczątkowane przez lordów z fbx 1, które u nich nie przeszły uda się przepchnąć u pospólstwa z tych gorszych, mniej postępowych lig 😆

Niektórzy mogą być nawet chętni na transfer do "pospólstwa"... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej osoby przeciwko daily-today to te, które rotują często i zdają sobie sprawę, że ta opcja udupia możliwość wymiany gracza, który został wystawiony danej nocy. 

Czekanie do 9 to udupienie rotujących i promowanie mniej aktywnych graczy. Ogólnie głupie rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Wydaje mi się, że osoby przeciwne daily today to osoby, które potrafią wyłapać gracza o 4tej w nocy a osoby, które były za to osoby, które o tej porze śpią 😁

Uogólnienie oczywiście 🙂

Ja nie buszuje po nocach akurat, chodzi mi o to ze dla mnie osobiście nasz format przypomina budowanie drużyny na lata bądź co bądź, a daily today to dobra opcja na ROTO lub ligę H2H. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

Chyba bardziej osoby przeciwko daily-today to te, które rotują często i zdają sobie sprawę, że ta opcja udupia możliwość wymiany gracza, który został wystawiony danej nocy. 

Czekanie do 9 to udupienie rotujących i promowanie mniej aktywnych graczy. Ogólnie głupie rozwiązanie. 

Nie oceniam, po prostu wydaje mi się, że właśnie tak jak stwierdziłeś -aktywni, czyli Ci którzy buszują w nocy, uogólniając, są przeciwni, bo wyrówna to szanse osobom, które spią w nocy. 

Rozumiem punkt widzenia, po prostu napisałem o moim spostrzeżeniu. Napisałem to samo co Ty, tylko inaczej to nazwałem 😉

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie buszuje po nocach akurat, chodzi mi o to ze dla mnie osobiście nasz format przypomina budowanie drużyny na lata bądź co bądź, a daily today to dobra opcja na ROTO lub ligę H2H. 

Na lata to gdybyśmy w ogóle nie pobierali. Ale rozumiem o co Ci chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Nie oceniam, po prostu wydaje mi się, że właśnie tak jak stwierdziłeś -aktywni, czyli Ci którzy buszują w nocy, uogólniając, są przeciwni, bo wyrówna to szanse osobom, które spią w nocy. 

Rozumiem punkt widzenia, po prostu napisałem o moim spostrzeżeniu. Napisałem to samo co Ty, tylko inaczej to nazwałem 😉

Guzik. 

W daily-today nawet jakbym wstał przed 8, to jestem uziemiony do ~9. To nie jest żadna wyrównana szansa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matek napisał:

Guzik. 

W daily-today nawet jakbym wstał przed 8, to jestem uziemiony do ~9. To nie jest żadna wyrównana szansa. 

Jeżeli wszyscy mogą pobrać o 9 tej to jest to dla mnie wyrównanie szans. 

I Ci którzy śpią w nocy i Ci którzy nie śpią, mają takie same szanse o dziewiątej rano. 

Nie liczy się to o której kto wstaje (nie licząc tych co wstają po 9tej, ale to już przesada), więc tak, dla mnie jest to wyrównanie szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 minut temu, Tecu napisał:

Jeżeli wszyscy mogą pobrać o 9 tej to jest to dla mnie wyrównanie szans. 

Wszyscy mogą pobrać wcześniej, to nie blokada graczy. Mi cały czas chodzi o ludzi mocno rotujących którzy chcą wyrzucić gracza wystawionego danej nocy. Ale tego nie rozumiesz i to mnie nie dziwi, skoro wykonałeś przez cały sezon 0 ruchów, a ostatnie mieszanie w składzie 2 tygodnie temu. Marnujesz tylko Giannisa i Joka w jednej drużynie. 

Poza tym nocne wyciąganie graczy to też element tej gry, po co sztucznie wyrównywać szanse?

Z resztą ta krótka dyskusja pokazuje, że nie do końca rozumiesz za czym głosowałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

Poza tym nocne wyciąganie graczy to też element tej gry, po co sztucznie wyrównywać szanse?

Dlatego chyba głosujemy. Wszyscy. 

Nie twierdzę, że jestem dobrym graczem. Raczej nawet twierdzę, że jestem słaby a z pewnością mało odważny. 

Ale czy to oznacza, że nie mogę głosować, choć gram w dwóch ligach? 

2 minuty temu, matek napisał:

Z resztą ta krótka dyskusja pokazuje, że nie do końca rozumiesz za czym głosowałeś. 

Dziekuję za miłe słowa. Dziękuję za dyskusję.

Tak, potwierdziła ona tylko, że Ci którzy chcą o 4 tej pobierać gracza będą przeciwni a Ci którzy wstają później, będą za. Uogólniając oczywiście. 

Może zrobiłem 0 ruchów dlatego właśnie, że nie miałem takiej możliwości ze wzgledu na brak daily today? Oczywiście jest też bardzo możliwe, że zrobiłem 0 ruchów, bo jestem beznadziejnym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.