Skocz do zawartości
nba2midnight

Los Angeles Lakers 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Me Myself and I napisał:

przecież to co dostanie to zmniejszy wypłacę od cavs więc chyba nie bardzo kasa była celem

To tak nie działa. On dostaje kasę od Lakers a od Cavs tyle co ma gwarantowane. On i tak coś odpuścił Cavs. Jedyna róznica ,że kwota płacona Lakers pomniejsza salary Cavs ale jeśli chodzi o wypłatę to jest suma tego co od Cavs i tego co od Lakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co? Po sezonie S'n't za Giannisa? Ale tak serio w tej lidze i to jak contenderom sie uklada, to nic mnie nie zdziwi juz chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers musieliby oddać wszystkich poza AD i LeBronem, żeby w s'n't pozyskać jakąś gwiazdę. 

Jeśli Drumm się ładnie pokaże, to Lakers nie mają żadnych szans na jego zatrzymanie w lato. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, nba2midnight napisał:
To co? Po sezonie S'n't za Giannisa? Ale tak serio w tej lidze i to jak contenderom sie uklada, to nic mnie nie zdziwi juz chyba.

Nie lepiej Doncić lub Zion ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, mac napisał:

Nie lepiej Doncić lub Zion ?

Grek zarabia więcej niż panowie razem na sezon. Wiec lekka korekta. 
Doncic & ZION. 
a reszta z różnicy na drobne wzmocnienia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Grek zarabia więcej niż panowie razem na sezon. Wiec lekka korekta. 
Doncic & ZION. 
a reszta z różnicy na drobne wzmocnienia 

ale jak chcesz pozyskać dwóch graczy z róznych klubów za jedno snt z Drummondem w lato?

Tego chyba by nawet qcin nie ogarnął

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, mac napisał:

ale jak chcesz pozyskać dwóch graczy z róznych klubów za jedno snt z Drummondem w lato?

Tego chyba by nawet qcin nie ogarnął

A to Kolega tak na poważnie. Ok 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakersom się mega przyfarciło z terminarzem, bo akurat teraz mają bardzo łatwy. Ale to jak męczą się z najsłabszymi zespołami ligi wskazuje wyraźnie jak słabi są bez LBJ i AD. Liczyłem ze THT zrobi step-up a tu pipa. Kuzma jako jedyny daje radę przy nowych większych obowiązkach w ataku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lakersom się mega przyfarciło z terminarzem, bo akurat teraz mają bardzo łatwy. Ale to jak męczą się z najsłabszymi zespołami ligi wskazuje wyraźnie jak słabi są bez LBJ i AD. Liczyłem ze THT zrobi step-up a tu pipa. Kuzma jako jedyny daje radę przy nowych większych obowiązkach w ataku. 

Bucks u siebie, potem wyjazdy Kings, Clippers, Raptors, Heat, Nets, Knicks, Hornets. Powrót i u siebie Celtics i 2x Jazz. Faktycznie zajebiście łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

10-game losing streak, here we come!

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Jendras napisał:

10-game losing streak, here we come!

handwringingtw.gif

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lakers bez AD i LBJ wygrywają z Magic 3pkt - ale się męczą, słabi są. PTB w pełnym składzie wygrywające 7pkt z Toronto bez Lowry`ego - mocarze. 🙈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ignem-feram napisał:

Lakers bez AD i LBJ wygrywają z Magic 3pkt - ale się męczą, słabi są. PTB w pełnym składzie wygrywające 7pkt z Toronto bez Lowry`ego - mocarze. 🙈

Gdzie obecni Magic a gdzie Raptors (nawet bez Lowryego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Lakers się męczą, jedynym above average graczem w ataku Lakers jest Harrell i ogląda się to dramatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio ktoś tu myśli, że Lakers grając takim składem byliby w stanie zrobić PO, jeszcze na mocnym zachodzie? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Serio ktoś tu myśli, że Lakers grając takim składem byliby w stanie zrobić PO, jeszcze na mocnym zachodzie? XD

Weź nie zaczynaj. ;] 

Te opinie od początku były trochę kuriozalne, ale tak na usprawiedliwienie, Schroder, Matthews i Morris to spore rozczarowanie, a i THT z Kuzmą też nie zrobili progresu, sam nie myślałem, że w ataku to będzie aż tak duży shitstorm, bo nawet z LeBronem to wyglądało przeciętnie. Wrzucałem w temacie MVP race statystyki, że partnerzy LeBrona są w 20-30 percentylach pod względem każdego skilla w ataku, zero zaskoczenia, że w tych 5 meczach Lakers robią ~100 ORTG.

Ale parę meczów obroną powinni jednak wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, BMF napisał:

Weź nie zaczynaj. ;] 

Te opinie od początku były trochę kuriozalne, ale tak na usprawiedliwienie, Schroder, Matthews i Morris to spore rozczarowanie, a i THT z Kuzmą też nie zrobili progresu, sam nie myślałem, że w ataku to będzie aż tak duży shitstorm, bo nawet z LeBronem to wyglądało przeciętnie. Wrzucałem w temacie MVP race statystyki, że partnerzy LeBrona są w 20-30 percentylach pod względem każdego skilla w ataku, zero zaskoczenia, że w tych 5 meczach Lakers robią ~100 ORTG.

Ale parę meczów obroną powinni jednak wygrać.

Ile oglądałeś meczy Lakers w tym sezonie ? Pytam o całe spotkania, a nie hajlajts/boxscore/adv stats.

Rozczarowania i brak KCP czy Gasola, Kuzma nie zrobił progresu. k**** litości.

31 minut temu, Braveheart22 napisał:

Tak. @nba2midnight pisał, że walczyliby o PO. Pisał to w presezonie. Szybko mu eksperci wyjaśnili, że max 15W i najgorsza ekipa w lidze. 

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Liczyłem ze THT zrobi step-up a tu pipa.

Ja też, tzn. myślałem, że może być legit opcją w rotacji, ale on rok temu grał tak sobie w G-League, uroki zbyt dużych oczekiwań przez to, że gra w Lakers, ale i tak w dalszym ciągu pokazuje potencjał na bardzo dobrego gracza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

THT jest ciągle na smyczy, Vogel powinien mu dać więcej minut i swobody, zwłaszcza teraz, gdy w zespole brakuje playmakingu. Tymczasem nadal więcej gra cieniutki Matthews.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, airmax napisał:

Gdzie obecni Magic a gdzie Raptors (nawet bez Lowryego).

Popatrzmy: 

Toronto - 11 miejsce, 18-28

Orlando - 14 miejsce 15-31

Ja w bilansie przepaści nie widzę. Tak, wiem, liczne zmiany, ale też Lakers byli konstruowani pod inny sposób grania. 

Jakoś z Cavs się tak nie męczyli, a ci są tuż za plecami Raptors.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi