Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, julekstep napisał:

@ely3 - czekam na porównanie 'ciężaru gatunkowego' słówka kupa ze słówkiem menda

@Borys - zerknij proszę tutaj - https://invisioncommunity.com/forums/topic/446333-ne-ignore-quotes/ jeśli jesteś w stanie dodać ten plugin do forum to chętnie przeznaczę te 5 dolców (cena pluginu) na ten szczytny cel!

Twój ziom forumowy używa tych samych sformułowań i jakoś wtedy cichutko siedzisz nie bawiąc się moderatora . Nie próbuj być zabawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Twój ziom forumowy używa tych samych sformułowań i jakoś wtedy cichutko siedzisz nie bawiąc się moderatora . Nie próbuj być zabawnym.

aha

(możesz nie rozwalać kolejnego tematu swoimi nic nie wnoszącymi dwuzdaniowcami? dziękuję)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@julekstep co się wydarzyło??? 

nic szczególnego (+ cały czas jest widoczne bo ja widzę tylko to co w cytowanych :))

bardziej mnie interesuje możliwość dodania na forum wtyczki pozwalającej na ignorowanie cytatów, żeby ubezpieczyć się na wypadek kolejnych kont tego użytkownika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego użytkownicy są nierówno traktowani przez moderację?

Nazwanie kogoś ,,mendą" (pot. człowiek podły, głupi) - takie w sumie 4/10 w skali obrażania a kończy się banem na dwa tygodnie

Nazwanie kogoś ,,gównem" - jedno z najbardziej prymitywnych określeń, 10/10 w skali obrażania a kończy się  bez bana albo banem na 24h 

 

P.S.  To jest tymczasowe konto, proszę o jego usunięcie po udzieleniu odpowiedzi. Zwyczajnie mnie ciekawi dlaczego moderacja jest taka stronnicza, dlaczego jednej stronie zezwala na nieustanne obrażanie i prowokowanie, a gdy druga próbuje się czasem odgryźć to zaraz lecą surowe kary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, konto.dla.wpisu napisał:

Dlaczego użytkownicy są nierówno traktowani przez moderację?

Nazwanie kogoś ,,mendą" (pot. człowiek podły, głupi) - takie w sumie 4/10 w skali obrażania a kończy się banem na dwa tygodnie

Nazwanie kogoś ,,gównem" - jedno z najbardziej prymitywnych określeń, 10/10 w skali obrażania a kończy się  bez bana albo banem na 24h 

 

P.S.  To jest tymczasowe konto, proszę o jego usunięcie po udzieleniu odpowiedzi. Zwyczajnie mnie ciekawi dlaczego moderacja jest taka stronnicza, dlaczego jednej stronie zezwala na nieustanne obrażanie i prowokowanie, a gdy druga próbuje się czasem odgryźć to zaraz lecą surowe kary. 

Ja Ci odpowiem jako były moderator forum w pewnej grze piłkarskiej. Otóż chodzi o to ile masz kar. Liczy się historia konta. Jak nie rozrabiasz za często to bany są zazwyczaj krótsze. Jak rozrabiasz stale to dostajesz bany na 2 tygodnie. Tak to działa w praktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
50 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie wiem, czy dobry temat.

Dlaczego nie mogę dodawać, żadnych obrazów powyżej 61,44 KB?

Widzę, że wykorzystałem cały limit na załączniki. Jak mogę wyczyścić pamiec?

klikasz swój profil w prawym górnym rogu -> moje załączniki

i musisz lecieć do każego swojego postu i wywalać stare załączniki :)

jedyny sposób jaki znam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

klikasz swój profil w prawym górnym rogu -> moje załączniki

i musisz lecieć do każego swojego postu i wywalać stare załączniki :)

jedyny sposób jaki znam :P 

Wywaliłem starego posta z załacznikiem, ale on dalej widniej na liscie Moje zalaczniki i zabiera miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pablo81 napisał:

Wywaliłem starego posta z załacznikiem, ale on dalej widniej na liscie Moje zalaczniki i zabiera miejsce.

jak wziąłem swój pierwszy z brzegu i zedytowałem posta i usunałem załączniku (nie z poziomu posta, ale tam niżej klikając ikonę z koszem) to nie mam już tego w 'moje załączniki'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.