Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Emotki były takimi jednozdaniowcami właśnie @Borys

Olać jakieś punkty reputacji, olać płaczków co ich strzałki w dół obrażają, przywróć to co było i nie będzie dziesiątek jednozdaniowe go syfu

I olać licznik przy okazji

Wyłącz licznik włącz emoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Borys napisał:

Mavie jakies pomysly? to musi wyjsc od Was, co wiekszosvi przeszkadza. Nie moge wprowadzic limitu dlugosci posta, z kolei jak bedzie kasowanie takich postow to bedzie placz...

Emotki. Już o tym pisałem, że tak będzie. 

Albo emotki, albo jednozdaniowce, wybór należy do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Emotki były takimi jednozdaniowcami właśnie @Borys

Olać jakieś punkty reputacji, olać płaczków co ich strzałki w dół obrażają, przywróć to co było i nie będzie dziesiątek jednozdaniowe go syfu

I olać licznik przy okazji

Wyłącz licznik włącz emoty

emotikony wprowadzaly negatwyne emocje , niepotrzeba dodatkowych narzedzi zeby szczuc userow na siebie , wystarczy ze szambo z politycznego rozlewa sie na glowna strone forum.

emotikony to byl najwiekszy rak tego forum , w temacie obok jest ankieta , i wiekszosc uzytkownikow nie chce wogole albo chce tylko jedna - pozytywna

 

2 godziny temu, Tecu napisał:

Albo emotki, albo jednozdaniowce, wybór należy do Ciebie. 

cale szczescie  ze borys jest ownerem i moze olac twoj dyktat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mistrzBeatka napisał:

emotikony wprowadzaly negatwyne emocje

jedna konkretna reakcja (downvote) wprowadzała te emocje i dziwne dramy tbh - więc imho najlepiej byłoby przywrócić resztę a tą wywalić albo zastąpić jakąś neutralną w stylu 'nie zgadzam się' (jak się da ofc)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

jedna konkretna reakcja (downvote) wprowadzała te emocje i dziwne dramy

Reakcja to c***, najgorsze że reputację obniżała, o to najbardziej chodzi :)

A od początku pisałem, że przez nią będą problemy... ale proszę nie przywracać, bo jeszcze ktoś mój wynik przebije, nie chcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

jedna konkretna reakcja (downvote) wprowadzała te emocje i dziwne dramy tbh - więc imho najlepiej byłoby przywrócić resztę a tą wywalić albo zastąpić jakąś neutralną w stylu 'nie zgadzam się' (jak się da ofc)

jedyna opcja to imo upvote - generujacy pozytywne emocje , wszystkie inne sa passive-agressive.    

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

jedyna opcja to imo upvote - generujacy pozytywne emocje , wszystkie inne to passive-agressive.    

nah -> zdarzały się dość często użycia 'pozytywne' (przynajmniej taką mam nadzieję - że to się śmiano z moich żartów a nie ze mnie xD)

a jeśli 'sad' i 'haha' były używane jako passive aggressive (wiadomka że były) to w sumie lepiej tak niż postami (czyli z grubsza to co napisali joseph i Tecu) -> no i autor posta na pocieszenie dostawał jakieś tam punkty reptuacji (która w sumie nie wiem po co jest, ale to inna kwestia :) )

edit - ej dobra, widzę że jestem zwycięzcą wszelkich rankingów w zakładce rankingi -> więc SUPER SPRAWA TA REPUTACJA xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

emotikony wprowadzaly negatwyne emocje , niepotrzeba dodatkowych narzedzi zeby szczuc userow na siebie , wystarczy ze szambo z politycznego rozlewa sie na glowna strone forum.

emotikony to byl najwiekszy rak tego forum , w temacie obok jest ankieta , i wiekszosc uzytkownikow nie chce wogole albo chce tylko jedna - pozytywna

 

cale szczescie  ze borys jest ownerem i moze olac twoj dyktat

Mijasz się z prawdą, jeśli bierzemy pod uwagę warunki panujące w demokracji to 45% chce jednoznacznie powrotu starych, 3% olewa

Licznlbowo wychodzi to 16 za powrotem, 17 przeciw i 3 łatewer

Ja tu nie widzę większości 

 

Ale w sumie mi to nawet wisi, kruszył kopii nie będę o mordki reputację czy liczniki 

Nie mam 14 lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

Licznlbowo wychodzi to 16 za powrotem, 17 przeciw i 3 łatewer

latewer to niezdecydowani /olewacze  a my nie bedziemy mieli nastepnej tury aby sie zdecydowali :) , wiec nie bralem ich pod uwage,  wtedy moje stweirdzenie:

wiekszosc uzytkownikow nie chce wogole albo chce tylko jedna - pozytywna

 nie mija sie chyba z prawda right? myslalem ze ktos sie uczepi malej proby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

latewer to niezdecydowani /olewacze  a my nie bedziemy mieli nastepnej tury aby sie zdecydowali :) , wiec nie bralem ich pod uwage,  wtedy moje stweirdzenie:

wiekszosc uzytkownikow nie chce wogole albo chce tylko jedna - pozytywna

 nie mija sie chyba z prawda right? myslalem ze ktos sie uczepi malej proby.

Czyli jak PO ma 9 głosów i PSL ma 8 głosów i założą koalicje a PiS ma 16 głosów i SLD ma 3 głosy  to mówimy ze większość chciała koalicji PO i PSL czy ze większość głosujących spośród czterech opcji wybrała PiS ? 

Sposrod czterech możliwych opcji większość wybrała powrót starego systemu, wiec nie manipuluj w ten sposób. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

latewer to niezdecydowani /olewacze  a my nie bedziemy mieli nastepnej tury aby sie zdecydowali :) , wiec nie bralem ich pod uwage,  wtedy moje stweirdzenie:

wiekszosc uzytkownikow nie chce wogole albo chce tylko jedna - pozytywna

 nie mija sie chyba z prawda right? myslalem ze ktos sie uczepi malej proby.

Wiesz mi to naprawdę wisi jaka będzie decyzja Borysa. Wg mnie dobrze było z kilkoma do wyboru, ale jak nie będzie żadnej, jak kiedyś, też myślę że sobie z tym psychicznie poradzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli jak PO ma 9 głosów i PSL ma 8 głosów i założą koalicje a PiS ma 16 głosów i SLD ma 3 głosy  to mówimy ze większość chciała koalicji PO i PSL czy ze większość głosujących spośród czterech opcji wybrała PiS ? 

Sposrod czterech możliwych opcji większość wybrała powrót starego systemu, wiec nie manipuluj w ten sposób. 

w naszej ankiecie nie ma sld 3 osoby nie wybraly zadnej opcji wiec wlasciwie nie glosowaly , jaka jest roznica miedzy nie glosowaniem a glosowaniem ze sie ma wyjebane?   

po i psl sa bliskie programowo (jedna emotikonka POZYTYWNA -upvote albo wcale) i tworza POSL (17 glosow)   a PIS (16glosow) jest programowo zupelnie po przeciwnej stronie barykady   ( 6 emotikonek pozytywne,negatywne,pasywno-agresywne). POSL nie chce agresji i nie potrzebuje  spiny na forum a PIS odrotnie  majac juz negatywne doswiadczenia z 6 emotikonami nie wyciaga wnioskow tylko dalej chce brnac w negatywne emocje.  

lol kontent , zaraz ktos zaglosuje i uj wszystko strzeli :)

 

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

po i psl sa bliskie programowo (jedna emotikonka POZYTYWNA -upvote albo wcale) i tworza POSL (17 glosow)   a PIS (16glosow) jest programowo zupelnie po przeciwnej stronie barykady   ( 6 emotikonek pozytywne,negatywne,pasywno-agresywne). POSL nie chce agresji i nie potrzebuje  spiny na forum a PIS odrotnie  majac juz negatywne doswiadczenia z 6 emotikonami nie wyciaga wnioskow tylko dalej chce brnac w negatywne emocje.  

naciągany ten podobny program PO i PSL jak w rilu

imho bliżej jest opcji B i C (jedna emotka, albo kilka emotek) niż opcji A i B (bez emotek, albo jedna emotka) -> bo to jest kwestia podstawowa -> albo jesteś ideowo ZA emotkami (w takiej albo innej formie) albo jesteś ideowo PRZECIW emotkom

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

lol kontent , zaraz ktos zaglosuje i uj wszystko strzeli :)

lecę tworzyć fejk konta!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

 

imho bliżej jest opcji B i C (jedna emotka, albo kilka emotek) niż opcji A i B (bez emotek, albo jedna emotka) -> bo to jest kwestia podstawowa -> albo jesteś ideowo ZA emotkami (w takiej albo innej formie) albo jesteś ideowo PRZECIW emotkom

 

nie , kwestia nadrzedna sa emocje jakie wywoluja  emotikony,  z powodu negatywnych emocji borys zredukowal emotikony do jednej pozytywnej , a jeden z userow slabszy psychicznie LOL postanowil opuscic forum- i zaczela sie emotikonowa drama.  a i b  nie chca  zadnych dram, zalezy im  na milym spedzeniu czasu na forum c mimo zlych doswiadczen z przeszlosci ,  nadal brna w system ktory sie nie sprawdzil. napisalem to samo co wczesniej LOL

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 22:22, Borys napisał:

Mavie jakies pomysly? to musi wyjsc od Was, co wiekszosvi przeszkadza. Nie moge wprowadzic limitu dlugosci posta, z kolei jak bedzie kasowanie takich postow to bedzie placz...

Jednozdaniowe wypowiedzi są ok

Ale byleby nie były takie jak zacytowalem

Nic nie wnoszące i często na temat

Nie trzeba pisać referatu żeby coś wnieść do tematu

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.