Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ely3 napisał:

Jeff Siegel to jeden z najlepszych speców od salary . Jego strona z salary i analizą umów jest chyba najlepsza w twittosferze NBA

ej, ale ja piszę o tym co zalinkował LBS xD

Tego Twojego nawet nie odpalałem, bo już dobre 2 tygodnie temu ktoś gdzieś tu wrzucał info o 'gortatach' (screenach).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

E chyba nie bo Jeff to wrzucił 3 dni temu..

 

W dniu 20.02.2020 o 12:29, january napisał:

Odważna teza. Jakby ktoś dalej nie doceniał jak zajebisty w stawianiu zasłon w NBA był Marcin, to przypomnę, że obecnie jest nawet nazwa zagrania (za artykułem Z.Lowe, kiedy wychwalał zajebiste zasłony Theisa, akurat pamiętałem, bo wrzucałem) po spuściźnie Gortata:

 "A few teams -- including the Celtics -- refer to this as "the Gortat," in honor of Marcin Gortat, one of the slyest and meanest screeners in recent league history." 

 

wniosek: e-nba > Jeff Siegel :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

 

ja tylko sie grzecznie zapytam

czy Gortat na prawde jest taki glupi ze powiedzial tu w programie ze Kawhi moze zagrac 2-3 mecze w Clippers w playoff (skoro powiedzial ze zalozmy ze bedzie 2-0 dla Clippers) i potem moga przegrac mecz bo Kawhi zrobi sobie load managment w po? RLY?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

 

ja tylko sie grzecznie zapytam

czy Gortat na prawde jest taki glupi ze powiedzial tu w programie ze Kawhi moze zagrac 2-3 mecze w Clippers w playoff (skoro powiedzial ze zalozmy ze bedzie 2-0 dla Clippers) i potem moga przegrac mecz bo Kawhi zrobi sobie load managment w po? RLY?!

 

Raczej to było porównanie, które miało na celu pokazać absurd tego zjawiska. Natomiast bardziej niż odpowiedź Marcina, zastanawiają mnie Ci dziennikarze, którzy nigdy nie byli nawet blisko tych poszczególnych koszykarzy, a już mają na temat ich charakteru opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.