Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz strikes back..... może ja jestem nie na bieżąco i może to już przebrzmiała nuta, ale, tak czy inaczej,  warto odnotować:

 

http://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,25594688,prezes-pzkosz-to-karierowicz-a-nie-lider-marcin-gortat-nie.html

https://polskikosz.pl/piaskownica-wokol-kosza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Super byłoby doczekać drugiego Gortata w NBA. Polish Hammer miał lepsze i gorsze chwile, ale ogólnie to robił dobrą robotę na kilku frontach. Mam nadzieję, że dalej będzie działał w swojej fundacji i promował koszykówkę w Polsce.

gortat_hammer.jpg?w=584

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andy13 napisał:

Super byłoby doczekać drugiego Gortata w NBA. Polish Hammer miał lepsze i gorsze chwile, ale ogólnie to robił dobrą robotę na kilku frontach. Mam nadzieję, że dalej będzie działał w swojej fundacji i promował koszykówkę w Polsce.

gortat_hammer.jpg?w=584

super to byłoby doczekać pierwszego np Ponitki w NBA, albo pierwszego grajka z Polski co to by talent miał pokroju Doncica, o to było by dopiero super. Co do kariery sportowej Gortiego, tej poza reprezentacyjnej oczywiście, złego słowa powiedzieć nie można, za darmo mln$ nie otrzymał, natomiast co do jego emerytury i promocji basketu w PL to jakoś wątpię żeby definicja "delektowania się życiem"  obejmowała te obowiązki 😄 ale oczywiście chciałbym się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andy13 napisał:

 Mam nadzieję, że dalej będzie działał w swojej fundacji i promował koszykówkę w Polsce.

O to się najbardziej boję. Wszyscy wiemy jak "złotousty" jest Marcin a w tej chwili jest jeszcze w dziecinnym konflikcie z Radosnym Radziem, który niczego dobrego nie wnosi a tylko dzieli środowisko czytaj działa na szkodę Polskiej koszykówki. Swoją drogą nie zdziwię się jak przy jakiś następnych wyborach w PZKosz Gortat będzie chciał startował na prezesa mimo całego gadania, że nie chce i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny wyrobnik który trafił na czasy koszykowki idealne dla siebie gdzie trzeba bylo biegac od kosza do kosza grac pick and rolla i potrafic zlapac i skonczyc sam na sam na centrze z koszem po picku, bardzo mobilny i swietny work ethic tego mu nigdy nie mozna bedzie odmowic, przerosniete ego ale bez tego by mu sie pewnie nie udalo

trafil w czas ze swoimi warunkami i gra, ciezka praca osiagnal wszystko, teraz w swojej najlepszej formie nie bylby w zadnej rotacji, pare lat wczesniej zanim zaczal kariere powiedzmy w 2000-2006 tez nie bo bylby za maly na centra za cienki na pf

z czego go zapamietam osobiscie? pare swietnych meczy w po dzieki wallowi i potem brak szacunku jaki mu okazal

jak go zaza pachulia przeruchal w meczu kadry z gruzja, a potem jakis mlokos co chwile gral w atlancie czy gdzies tam

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chytruz napisał:

Gortat jeszcze 2 lata temu grał 25mpg mając 33 lata.

Hejtujesz i tyle.

I wyleciał z ligi w momencie gdy liga była w czasie tranzycji do pace&space, teraz juz jest to na tym etapie ze nigdzie by nie znalazl miejsca

Tristan i Drummond sa oddawani za nic, Capela to samo, gdzie do nich Gortat, rim runner bez zadnego poteznego skilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kubbas napisał:

I wyleciał z ligi w momencie gdy liga była w czasie tranzycji do pace&space, teraz juz jest to na tym etapie ze nigdzie by nie znalazl miejsca

Tristan i Drummond sa oddawani za nic, Capela to samo, gdzie do nich Gortat, rim runner bez zadnego poteznego skilla

Wyleciał z ligi, bo miał 35 lat, wtedy zazwyczaj się wylatuje z ligi, o ile się nie wyleciało już dużo wcześniej.

Mahinmi, Biyombo, DeAndre czy Chriss są rotacyjnymi graczami, nie żartuj nawet z Gortatem w prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale gościa nie da się lubić - począwszy od wyglądu kończąc na wypowiedziach. Koszykarsko miał swoją wartosc ale na miejscu Bachledy to by mi chyba trauma na całe zycie została 

Z plusów (zapomniałem) należy dodać bycie geneza najlepszej chyba tutaj dyskusji o jajkach z majonezem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.