Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Z którego roku będziesz wrzucał statsy przy opisach?

Średnie z kariery * 80%? :)

Swoją drogą, ja uważam, że Simmons dostał u nas to czego chce w rl i gra, ale nie będę liczył 100% impaktu (jednak tak czy siak będzie sporą wartością w RS), stąd nieco żartobliwa wrzutka powyżej. Sam próbowałem Bena ściągnąć latem do siebie i myślę, że takie stanowisko z mojej strony będzie fair. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Średnie z kariery * 80%? :)

Swoją drogą, ja uważam, że Simmons dostał u nas to czego chce w rl i gra, ale nie będę liczył 100% impaktu (jednak tak czy siak będzie sporą wartością w RS), stąd nieco żartobliwa wrzutka powyżej. Sam próbowałem Bena ściągnąć latem do siebie i myślę, że takie stanowisko z mojej strony będzie fair. 

A jak widzisz Irvinga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Patrząc na to jakis sezon gra GSW, Curry idzie po MVP, Draymond po DPOTY, do tego Lavine super, czy mi się wydaje, czy zeszłoroczne GSW byłoby faworytet na ten moment to tytułu ?

nie wydaje Ci sie. no ememems zrobil glupote co tu kryc, ale od poczatku bylo mowione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Patrząc na to jakis sezon gra GSW, Curry idzie po MVP, Draymond po DPOTY, do tego Lavine super, czy mi się wydaje, czy zeszłoroczne GSW byłoby faworytet na ten moment to tytułu ?

Ano prawda, nie wierzyłem, ani trochę w taki sezon GSW. Nie ma co ukrywać, ze jednak chyba odjebalem głupotę mimo moich dobrych chęci. Ale znając społeczność BeGm mogłoby się skonczyc tez tak, ze ktoś znowu napisałby taki opis, który by mnie zamiótł z planszy i byłby 1 round exit again xd

Swoja droga, to czy Zach, Draymond i Steph grali gorzej sezon temu? Ofc nie. Wszyscy tez grali super, ale No nie było w drużynach z dobrymi bilansami wiec mało miłości dostawali, wiec rok temu tez powinienem być jednym z faworytów, ale wtedy Gsw nie postrzegało się w ten sposób, a głosowania w playoff rok temu, to było cos mega zniechęcającego do gry wgl. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Którym to ja tam byłem wyborem, kto w końcu zgodził się na solidne zapłacenie za Kurę :P ? Bo to jest najciekawsze w sumie, że kilku GMów go olało.

Tytuł możesz wygrać, ale ligi w bilansie nie wygrywaj. Zresztą już troszkę straciłeś po T1 pod nieobecność LBJ i paru meczach Butlera oraz tym co Ci się dzieje pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A jak widzisz Irvinga?

Zupełnie inna sytuacja. Przez chwilę byłem w takiej samej (Wiggins) i jak january tu wojował szabelką w sprawie niezaszczepionych zawodników to się za bardzo nie wykłócałem 🤷‍♂️

Szkoda mi bardzo tecu, spory cios w sixers. Więcej nie napiszę, bo znowu skasują post. 

Godzinę temu, january napisał:

Curry i Draymond tak, Zacha aż tak nie cenię więc się nie wypowiadam.

 

Stefek przecież z grubsza gra to samo, ale wszystko wokół lepiej funkcjonuje i zamiast 8 szykuje się 1 seed. LaVine też gra na zbliżonym poziomie, ale ma lepszy, lepiej ułożony zespół. Szkoda tego rozbioru GSW latem, bo mocno bym tu kibicował @MMM2121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Już możesz edytować swój post, bo wszystko co tu wypisaliście od tego postu poza częścią Twojego postu o GSW zaraz leci do kosza. Chce ktoś sobie o tym pisać, to ma do tego specjalny temat na forum. Ja nie będę pisał inwektyw, tylko kasował posty, moja tolerancja w tej kwestii jest tu zerowa.

Krótko powiem. Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że nie wiem czego tyczyła tamta dyskusja.

Bo dzisiaj ciężko zrozumieć mi jak pytanie "co z niegrającym Kyrie Irvingiem?" jest uznawane za prowokacje.

Widać Covid podzielił Polaków bardziej niż PiS i PO kiedykolwiek.

Divide et impera.. - hasło znane od czasów rzymskich i niestety cały czas działa.. U mnie Irving zyskał olbrzymi szacunek po tym jak jest w dobie tej nagonki opluwany i traktowany.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że nie wiem czego tyczyła tamta dyskusja.

Bo dzisiaj ciężko zrozumieć mi jak pytanie "co z niegrającym Kyrie Irvingiem?" jest uznawane za prowokacje.

+1

mnie tam o covidzie tez nie chce nic sie tu czytac, to oczywiste.

niemniej z Irvingiem nie jest oczywisty temat, bo w Nowym Yorku są inne restrykcje, aniżeli w Philadelphii. Ergo dyskusja w jego przypadku jest czyms naturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ja nie będę pisał inwektyw, tylko kasował posty, moja tolerancja w tej kwestii jest tu zerowa.

A ja sobie nie życzę aby moje posty były kasowane i jeśli ktoś stwierdzi, że skasowałeś coś, co było częściowo na temat - przywrócę to.

Ale generalnie masz rację. Nie od tego jest ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, człowiek...morza napisał:

+1

mnie tam o covidzie tez nie chce nic sie tu czytac, to oczywiste.

niemniej z Irvingiem nie jest oczywisty temat, bo w Nowym Yorku są inne restrykcje, aniżeli w Philadelphii. Ergo dyskusja w jego przypadku jest czyms naturalnym.

Moim zdaniem błędem było jakiekolwiek nietrzymanie się rl NBA 1 do 1. Dyskutowanie mija się z celem zwłaszcza że covid jest też mocno polityczny. Jeden powie że Irving gra normalnie a drugi że Irving już nie żyje bo zmarł na covid. I jak będzie ta dyskusja wyglądać? 

Serio, podejście jak nie gra to nie gra, na c*** drążyć temat generuje najmniej chorych sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Moim zdaniem błędem było jakiekolwiek nietrzymanie się rl NBA 1 do 1. Dyskutowanie mija się z celem zwłaszcza że covid jest też mocno polityczny. Jeden powie że Irving gra normalnie a drugi że Irving już nie żyje bo zmarł na covid. I jak będzie ta dyskusja wyglądać? 

Serio, podejście jak nie gra to nie gra, na c*** drążyć temat generuje najmniej chorych sytuacji. 

To by było spoko gdyby nie shutdowny u tankerów w RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.