Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Butler też grał kozak RS, a za PO będzie jebany i będzie mocną kulą u nogi Jaśka przez całe PO.

Dlatego żadnych wyjątków.

Ja bym powiedział, ze Stephan zagrał 3 mecze na poziomie playoff (inwsywnosc, zaangażowanie itd) 

2 razy z Memphis i raz z Lakers 

W tych meczach rzucił 46, 37 i 39 punktów, gdzie był cały czas intensywnie kryty i grał w dużo gorszej ofensywnej drużynie niż moja. 
 

Jeśli ktoś nie chce wyobrazić sobie w jakiej formie grałby playoff to ok, ale moim zdaniem dalej grałby kozacko. :) 

Ja trochę cierpię na tym, jak Real Golden obudowami Stephana, bo tam naprawdę dało się zrobić dużo więcej, jeśli chodzi o ofensywny talent, którym można było go wspomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Wiem co będę mniej więcej grał:)

Największa zaleta Capeli w ataku to to, że "się nie wpierdala" :D Z tych wszystkich Howardów, Drummondów etc najbardziej ogarnął i ogarnia swoją rolę - nie wrzeszczy o jakieś postupy i jumperki etc.

To faktycznie brzmi jak TOP20 ligi.

Swoja droga czuc juz  nerwy przed PO. Jak Lebron nie zacznie grac na miare mozliwosci to mozesz odpasc juz z Mavs, ktorzy obiektywnie maja 2/3 najlepszych zawodnikow w serii i dobrych rolesow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

To faktycznie brzmi jak TOP20 ligi.

Swoja droga czuc juz  nerwy przed PO. Jak Lebron nie zacznie grac na miare mozliwosci to mozesz odpasc juz z Mavs, ktorzy obiektywnie maja 2/3 najlepszych zawodnikow w serii i dobrych rolesow.

prawda, January już swoim stylem próbuje budować narracje ze będzie ciężko w tym roku ale dalej jakoby powinien zagrać co najmniej w finale ale pięknie jest weryfikowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Może jednak Twoje nerwy, skoro narracja z Vuceviciem nie pyka :) ? 

xd Będzie seria to będziemy dyskutować, na takie śmieszne teksty nie ma co odpisywać^

Patrzac na to jak gra moj zespol to moge usiasc wygodnie w fotelu, wlaczyc Mos Defa, odpalic ipada i wczytac sie w jaki sposob probujesz argumentowac Lebrona grajacego na pol gwizdka i unplayable w tych PO Butlera. Jimmy zostanie 6th manem w takin razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Patrzac na to jak gra moj zespol to moge usiasc wygodnie w fotelu, wlaczyc Mos Defa, odpalic ipada i wczytac sie w jaki sposob probujesz argumentowac Lebrona grajacego na pol gwizdka i unplayable w tych PO Butlera. Jimmy zostanie 6th manem w takin razie?

Czwartą opcją, jak Paul George:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

W zeszłym sezonie Lakers byli w PO bezkonkurencyjni,

bezkonkurencyjni, bo w knicks byly kontuzje.

imo zdrowy sklad knicks z zeszlego sezonu to byl najlepszy sklad w historii begm (ktos tam pisal o najlepszym skladzie w historii, to nawizuje do tego).

Irving - Carter
Leonard - Curry
Tucker - Beasley
Bogdanovic - Robinson
Davis - Plumlee

wgl ciekaw jestem czy davis drugi rok z rzedu bedzie bardzo niedoceniony w PO

15 minut temu, january napisał:

Tangiersie mój drogi - ja wiem, że od dawna idziesz w narrację, iż gra tylko jedna strona parkietu. Ale uwierz mi - zawodnik powiedzmy w skali od -5 do +5 będący +3 w ataku i -4 w obronie jest znacznie gorszy od powiedzmy gracza -1 w ataku i +5 w obronie :) - zwłaszcza na pozycji centra :) 

Imo z Miami ejst ten problem, ze nie mieliby defensywy w top11.

a takie druzyny nie wygrywaja mistrzostwa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MMM2121 napisał:

Ja trochę cierpię na tym, jak Real Golden obudowami Stephana, bo tam naprawdę dało się zrobić dużo więcej, jeśli chodzi o ofensywny talent, którym można było go wspomóc. 

No niestety, w rl NBA raczej nie da się zrobić takiej wymiany jak Twoja z Szulimem :)

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl ciekaw jestem czy davis drugi rok z rzedu bedzie bardzo niedoceniony w PO

Ale niedoceniony tutaj czy w rl? Bo ogólnie to go eksperci właśnie przecenili po zeszłorocznych PO, wrzucając go w jakiś rankingach do top3 ligi i pisząc o dużych szansach na MVP w następnym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Braveheart22 napisał:

No niestety, w rl NBA raczej nie da się zrobić takiej wymiany jak Twoja z Szulimem :)

 

Zarówno BeGm i Real NBA widziało bardziej jednostronne wymiany. ;) 

Ja jestem zdania, ze Real Golden powinni handlować pickiem. Lata lecą, a Curry młodszy nie będzie trzeba było robić wszystko, aby zapewnić mu jak najlepsze wsparcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Imo z Miami ejst ten problem, ze nie mieliby defensywy w top11.

a takie druzyny nie wygrywaja mistrzostwa

Zamiast powtarzac po kims moglbys sam sprawdzic. Vucevic w sezonach gdzie zrobil step up: 18/19 i 19/20, a Magic o cos walczyli to jaki zespol byli 8 i 10 w lidze w obronie.

Kiedys mowilo sie, ze mistrzostwa nie mozna zdobyc bez dominujacego C. Smiano sie z jumperkujacych wysokich. Nawet o Jokicu mowiono, ze bez obrony nic jego zespoly nie osiagna. Byly jeszcze tezy, ze z PG jako 1 opcja tez sie nie da wygrywac. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.