Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@RonnieArtestics 

Sklad z początku sezonu był nie do utrzymania dłużej już do końca tego sezonu, ze względu na finanse, tez żałuje zwłaszcza Bridgesa, ale poza nim nie było szans na podpisanie White’a czy Bouchera na realnych warunkach, tylko musiałbym spełniać jakieś chore życzenia innych GMow ze Sota ma płacić w c*** więcej od reszty :) 

@Alonzo @RonnieArtestics 

Roznica między Sota a tamtymi Lakers jest taka, ze wszyscy gracze w Socie są w prime lub przed prime (no z Conleyem to zależy jak chcecie oceniać) a nie składa się z graczy grubo po 30tce na czele z 38letnim Nashem, jeśli chodzi o ławkę to absolutna zgoda, głębia składu to jedna z największych atutów Soty i chyba nie będzie kontrowersji jak napisze, ze co Brunson,Melton,Tate, KCP, Howard czy Robert Williams byliby starterami w znacznej części PO drużyn w tym roku w beGM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Hawks mają ciągle przecież solidny skład z dobrą rotacją. Oni nie byli uzależnieni od Jamala Murray, zwłaszcza że ten grał taki sobie sezon. 

Wciąż zespół na poziomie 0,5 winów. 

No tutaj jest za dużo zespołów na Wschodzie, które bardzo nie chcą, żeby Wizards weszli do play-in, więc nawet brak Murraya, opisu, połowy trymestru Fourniera i bodajże 17 meczów z play-inowymi teamami w terminarzu pewnie wiele nie zmieni.

24 minuty temu, tangiers napisał:

Porownanie do tankujacych Cavs jest troche nie na miejscu. 

No to może Rl Hornets z Rozierem, Ballem, Milesem Bridgesem, Grahamem, Washingtonem i Zellerem to będzie lepsze porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, eMeS napisał:

Hawks maja solidnego średniaka w tym momencie imo. Bledsoe/McConnell na PG,  Fournier na SG, Wiggins na SF, MIllsap na PF, Wood na C. 

Z pozytywów masz tutaj bardzo dobry trymestr Wigginsa, który mega korzystał na świetnej formie Curry'ego, Fournier też byłby dużym atutem, gdyby nie wypadł na te 10 meczów. Na czwórce masz potężną dziurę, bo Millsap w tej chwili jest graczem, który fizycznie jest w stanie wytrzymać może 15 minut w meczu i rzeczywiście widać po nim w tym sezonie, że zaczął już 37 rok życia. 3 trymestr miał w Denver beznadziejny. Wood jako 1 opcja to ma sens w RL Rockets, kiedy trzeba przegrywać, zrobi boxscore, ale team będzie przegrywał. No i Bledsoe też był absolutnie tragiczny. Moim zdaniem to nie jest przypadek, że nie wrzuciłeś opisu, bo w tym teamie jest naprawdę źle w tym trymestrze.

5 minut temu, eMeS napisał:

Fournier opuscil 10 meczów, Sabonis 9.

Wood 8, a Murray 22. Co w związku z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

 Fournier też byłby dużym atutem, gdyby nie wypadł na te 10 meczów. 

Sabonis też byłby dużym atutem, gdyby nie wypadł na te 9 meczów :D :D :D

Nie zrobiłem opisu, bo się tylko wkurzam jak wchodzę do beGM ostatnio i nie miałem serca :P Jeżeli bede w playinach to cos skrobne. Głosować też nie zamierzałem w tym trymestrze, ale @Eld tak to do siebie wziął, że się postaram :P

24 minuty temu, fluber napisał:

Wood 8, a Murray 22. Co w związku z tym?

Tylko tyle, że Forunier wypadł na 10 meczów i nie gra połowy trymestru, a Sabonis na 9, czyli tylko kilka meczów :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eMeS napisał:

 

Tylko tyle, że Forunier wypadł na 10 meczów i nie gra połowy trymestru, a Sabonis na 9, czyli tylko kilka meczów :P

 

To był jedynie skrót myślowy, wynikający z tego, ze Fournier opuścił 10 meczów, a potem wprowadzli go na limicie po urazie i w 2 kolejnych meczach jego gra to była katastrofa i nawet nie trafił żadnego rzutu ( 0/10 z gry) i stąd uprościłem to do połowy trymestru ( 10 meczów absencji + 2 na poziomie PLK na limitowanych minutach po powrocie, czyli 12 z 24)

I generalnie chodziło mi o to, że Fournier przez te 12 meczów był bardzo dobrym rolesem ( 16ppg, 49% z gry, 49% za 3 po powrocie i odrrdzewieniu), ale to wciąż tylko 12 meczów.

 

W sumie to się pewnie dla mnie skończy tak, że oberwę w głosowaniu od Waszyngtonu ( za to, że przez 2 trymestry pisałem, że są gorsi od Hawks), od Atlanty ( za to, że w 2 3trymestrze piszę, że są gorsi od Wizards) a na końcu trafię w efekcie tego do play-in, gdzie zagram z Waszyngtonem. Tak się tu opłaca dyskutować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ciekawe jak Waszyngton ma odrobic 2,83 jak maja 2/3 Duranta i 1/6 hardena. Sam Bridges ich wprowadzi do PO? Był dobry ale nie aż tak chyba ... 

Różnica jest taka, że u mnie pierwszą opcją jest Durant, a w Atlancie Wiggins czy Wood. Bridges oczywiście zagrał kozacki trymestr i był zapewne najlepszym zawodnikiem real Hornets w tym trymestrze. Także jest to zdecydowany upgrade. 

Generalnie Atlanta traci pierwszą opcję przez co taki Bledsoe jest w sumie bezużyteczny, szczególnie w ataku. 

Ogólnie wielu drużyną że wschodu nie jest na rękę żebym awansował jednak osobiście uważam, że w real NBA gdy oba zespoły grałyby w takich składach mój zespół ostatecznie awansowałby do play in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ogólnie wielu drużyną że wschodu nie jest na rękę żebym awansował jednak osobiście uważam, że w real NBA gdy oba zespoły grałyby w takich składach mój zespół ostatecznie awansowałby do play in.

Gdyby obie drużyny grały w takich składach od początku to jestem pewien, że tak, ale tutaj jest kwestia straty prawie 3 W i to chyba o to się rozchodzi. No sam jestem ciekawy jak to się rozwiąże bo wschód strasznie sponiewierany w tym trymestrze - wszędzie braki i kontuzje i to strasznie ciężko określić jak to będzie wyglądało. A jeszcze bardziej jestem ciekawy meczu play- in Kings-Suns bo mogą być dymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co jeszcze nie zagłosowali oraz do tych co już zagłosowali postaram się opisać kilka rzeczy odnośnie drużyny Hawks. 

- Po wypadnięciu Murraya Atlanta straciła pierwszą opcję w ataku i ich ofensywa zapewne będzie wyglądać bardzo słabo.

- absencje: Murray 22, Fournier 10 czy Wood 8

- Wiggins jako opcja 1/2, kiedyś gdzieś już to grali i za dobrze to nie wyglądało

- Wood jako opcja 1/2, tak jak już fluber napisał, Wood może sobie nabijać statystyki w tankujących Rockets, a nie w ekipie na PO 

- słabą formę Bledsoe będzie potęgował brak spacingu w drużynie Hawks przez co szczególnie w ataku Bledsoe będzie bezużyteczny

- Paul Millsap i jego forma, a w zasadzie brak formy fizycznej na granie więcej niż 15-20 minut

- trudny terminarz 

 

Podsumowując, Hawks w tym trymestrze wyglądają bardzo słabo i jest to w zasadzie ciężko podważyć. Nie ma tu za dużo pozytywów, a brak opisu od Emesa trochę ukrył ten dość mizerny trymestr w wykonaniu jego drużyny. Niemniej jednak moi Wizards grają pod koniec tego trymestru dwa razy z Hawks i to te dwa bezpośrednie mecze mogą decydować o ostatecznym rezultacie. Tak nie wyobrażam sobie żebyśmy nie odnieśli w nich kompletu zwycięstw. Go Wizz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się przyjrzałem tym Hawks, to tam serio jest ciężko pod koniec sezonu. Niby jest kim grać, ale większość graczy to poziom przeciętnego rezerwowego, a nie startera w PO wannabe teamie. Taki zespół na 30, w najlepszym przypadku 35W, nie wiem jak może komuś tu wyjść 0.500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

No jak się przyjrzałem tym Hawks, to tam serio jest ciężko pod koniec sezonu. Niby jest kim grać, ale większość graczy to poziom przeciętnego rezerwowego, a nie startera w PO wannabe teamie. Taki zespół na 30, w najlepszym przypadku 35W, nie wiem jak może komuś tu wyjść 0.500.

Oho, i z 10 osób poleciało zmienić głos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy Wizz to drużyna w tym trymestrze bez Hardena z Durantem ze szkła, brakiem w 1/3 trymestru Bridgesa z grającym przez cały sezon duże minuty Tonym Bradleyem, bez ławki to jest drużyna na 0.500 bilans. 

Jak dla obydwie nie są. 

Zdaję sobię sprawę, że mogę nie być obiektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Pytanie tylko czy Wizz to drużyna w tym trymestrze bez Hardena z Durantem ze szkła, brakiem w 1/3 trymestru Bridgesa z grającym przez cały sezon duże minuty Tonym Bradleyem, bez ławki to jest drużyna na 0.500 bilans. 

Jak dla obydwie nie są. 

Zdaję sobię sprawę, że mogę nie być obiektywny. 

Bridges nie zagrał w 6 meczach. W pozostałej części trymestru był najlepszym zawodnikiem real Hornets.

Zaś czy jesteś obiektywny czy też nie ? Na to pytanie musisz już sobie sam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Kolader będzie nieszczęśliwy xd

Myślałem Wiz napisałem Nets xd

ogolnie mam wrażenie, ze jednak Wiz mogli jeszcze jakieś picki ruszyć, aby się wzmocnić, a tak to muszą żyć na krawędzi. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Bridges nie zagrał w 6 meczach. W pozostałej części trymestru był najlepszym zawodnikiem real Hornets.

Zaś czy jesteś obiektywny czy też nie ? Na to pytanie musisz już sobie sam odpowiedzieć.

Ja nie rozumiem jak wy liczycie te absencje. Np w opisie masz 4 mecze absencji Josepha, a bbref podaje 10

Tak samo Smart 5, a nie 4

Harden 22, a nie 21 

Tony Bradley 5, a nie 0

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.