Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mac napisał:

A co sadzisz o wystepie PJ Tuckera aka podstawowym wysokim NYK w tym trymestrze?

 Człowiek Morza chwalił jego rzut, nie mam podstaw by mu nie wierzyc ze jest z nim coś nie tak

 

7 minut temu, MMM2121 napisał:

idealny fit po Lebrona 

pod Lebrona? Myślałem ze Lakers są budowani wokół Tylera Cooka i Clina Capeli, swoją droga nie wiem czy January już zdążył pousuwać swoje dawne posty o tym jak bezproduktywny jest Capela podczas PO, czy ja niedokładnie szukam, a szkoda, bo były dobre perełki z czasów gdy January nie oddał za niego Russella ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ piekny poczatek Luki i Middletona. Lepiej nie moglem sobie tego wyobrazic.

Ciekawe czy Kawhi jak odpadnie straci juz na dobre etykiete winnera i Lebron - treatment. Dalo to w tamtym roku Knicks 2 runde, teraz jak trafia znowu na Magic czy Sixers to ponownie bedzie na styk, ale argument o wiecznie wygrywajacym Kawhim bedzie juz nieaktualny.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje własne łapu-capu z opisów bo wojna z teściową na całego więc trzeba sobie jakoś humor poprawić ( traktujcie humorystycznie ) :

  • @Ashigaru - frontcourt Love - Olynyk. Ile ja bym dał aby to zobaczyć na żywo.
  • @evitacre - słabe strony: "budżet na przyszły sezon".
  • @shevcu - 2x W vs. OKC pod koniec trymestru gdzie Nurek łapie życiówkę, a Randle z Rose gwałcili każdego kto nie biegał w koszulce NYK. 
  • @Qcin_69 - jego wrodzona skromność. Jak i w opisie tak i "do każdego meczu podchodzimy w roli faworyta".
  • @tangiers - Vucević ostatnim winnym jak by coś nie wypaliło, ale jak coś to on jest ostatnim winnym!
  • @Alonzo - padło słowo "krzywdzące" - czyli opis można uznać za kompletny
  • @january - xD. Oddał Muldera dopłacając spoko 2nd rounderem, a tu Mulder odpalił. 
  • @Principe - jak by nie napisał opisu to by na jedno wyszło. On w zasadzie to nawet nie miał za bardzo o czym pisać.
  • @Braveheart22 - dlaczego On nie walczy o topowy pick?
  • @cvbe - Horforda NALEŻY liczyć. To typowy shutdown. Nawet nie wiem po co do tego wracasz.
  • @Szulim - proponowany bilans: 1-23
  • @ignazz - frontcourt Rui - Collins, z czego Collins na centrze. Jawny sabotaż! Halo! Rada!
  • @fluber - Westbrook i bilans 18-6. Nie chodzi o to, że tyle sobie proponujesz ale o to, że on jak by zobaczył jak Wam idzie to na pewno by Wam to spier**lił.

 

Jak widzicie - czytam Wasze opisy :).

--------------------------------------------------------------

Przy okazji pytanie - czy każdy dostał swój prywatny arkusz do głosowania? Jest ktoś kto nie otrzymał?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

@Braveheart22 - dlaczego On nie walczy o topowy pick?

O co chodzi? :)

Obiektywnie patrząc nie mam szans spaść za Blazers, więc skończę na drugim od końca miejscu. Młodzież się rozwija to coś tam wygram. Nie widzę potrzeby robienia kabaretu i pisania, że mam zespół na 1-2W w trymestrze xD

Mój plan na sezon już został wykonany :)

27 minut temu, Eld napisał:

@shevcu - 2x W vs. OKC pod koniec trymestru gdzie Nurek łapie życiówkę, a Randle z Rose gwałcili każdego kto nie biegał w koszulce NYK. 

Ja tam widzę 3x W vs OKC i muszę przyznać, że trochę się zaśmiałem to czytając. Dla mnie Thunder kończą na 7 miejscu. Ogólnie mam wrażenie, że Kings u nas są trochę przeceniani głównie przez pryzmat Goberta, pomijając, że za atak musi prowadzić dosyć przeciętny w tym sezonie Schroder. 

6 minut temu, Szulim napisał:

 

W sumie oznaczyłem Cię odnośnie opisu. Piszesz o młodzieży wymieniasz Muldera, który za chwilę skończy 27 lat...

No i ten 1-2W to lekka przesada. Zobaczę jak mi się rozłożą bilanse, ale 3-4W to raczej dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

O co chodzi? :)

Obiektywnie patrząc nie mam szans spaść za Blazers, więc skończę na drugim od końca miejscu. Młodzież się rozwija to coś tam wygram. Nie widzę potrzeby robienia kabaretu i pisania, że mam zespół na 1-2W w trymestrze xD

Mój plan na sezon już został wykonany :)

Ja tam widzę 3x W vs OKC i muszę przyznać, że trochę się zaśmiałem to czytając. Dla mnie Thunder kończą na 7 miejscu. Ogólnie mam wrażenie, że Kings u nas są trochę przeceniani głównie przez pryzmat Goberta, pomijając, że za atak musi prowadzić dosyć przeciętny w tym sezonie Schroder. 

W sumie oznaczyłem Cię odnośnie opisu. Piszesz o młodzieży wymieniasz Muldera, który za chwilę skończy 27 lat...

No i ten 1-2W to lekka przesada. Zobaczę jak mi się rozłożą bilanse, ale 3-4W to raczej dostaniesz :)

Szulim to ma tam taki zestaw, że mi się aż parsknęło jak pomyślałem jaki skład tam C_M zrobił jeszcze rok temu (wymiana cofnięta ale chwilę to był legit contender) :D a teraz poza Ballem to ci goście nawet w naszych Blazers by nie grali xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 pisząc młodzież może trochę miałem na myśli doświadczenie w NBA ;) 

Co do wyników / kłócić się nie będę ale sprawdzałem z ciekawosci sezon Philly z bodajże 2014 czy 2015 roku jak zrobili 9-73 

Mieli zawodników podobnej klasie lub trochę lepszych także propozycja 1/2 za ten trymestr wcale nie jest odrealniona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Szulim to ma tam taki zestaw, że mi się aż parsknęło jak pomyślałem jaki skład tam C_M zrobił jeszcze rok temu (wymiana cofnięta ale chwilę to był legit contender) :D a teraz poza Ballem to ci goście nawet w naszych Blazers by nie grali xd

Looney i DAJ na centrze to zła rotacja dla tankera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lucas napisał:

Chyba nie napisałem nic wybitnie kontrowersyjnego jak @Eldnie wymienił 

Mnie to żal Twojego składu. Przy zdrowiu i dołożeniu jednego, dwóch elementów to materiał na SWCF.

21 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ja tam widzę 3x W vs OKC i muszę przyznać, że trochę się zaśmiałem to czytając. Dla mnie Thunder kończą na 7 miejscu. Ogólnie mam wrażenie, że Kings u nas są trochę przeceniani głównie przez pryzmat Goberta, pomijając, że za atak musi prowadzić dosyć przeciętny w tym sezonie Schroder. 

W sumie oznaczyłem Cię odnośnie opisu. Piszesz o młodzieży wymieniasz Muldera, który za chwilę skończy 27 lat...

No i ten 1-2W to lekka przesada. Zobaczę jak mi się rozłożą bilanse, ale 3-4W to raczej dostaniesz :)

Właśnie ten Gobert to tam magiczne nazwisko, ale raz, kto tam zdobywa punkty, kto broni moje 3pt. gdzie cała drużyna ma naprawdę bdb skuteczność, trzy-na Niemca nie da się patrzeć, cztery, ja też mam dobrych obrońców. OG, Nurek choć by.

Ale tak czy siak 3x W z Thunder?

U mnie 10-12 gracz to McDremott, Payne, G. Hill. Kto ma taki komfort i głębię?

I nie licząc SGA - zdrowie! I banalniutki terminarz.

3L...

WoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

1. Rotacja

PG: Caruso 22 / Holiday / 18 / Toscano-Anderson / 8

SG:  Holiday 20 / Toscano-Anderson 19 / Caruso 9 / 

SF: Royce 22 / Barton 22 / Grant 6

PF: Grant 24 / Vanderbilt 15 / Royce 9

C : Jokić 32 / Thompson 16

Szkoda, że Gallinari nie gra, przydałby się czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.