Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał:

@Eld powinien dziś wrzucić i będzie komplet:) 

Opisu Elda niestety dzisiaj nie będzie. Zrobienie 300 kilosów to niby nic, ale zrobienie 300 kilosów autem w deszczu po Krakowie robi z mózgu papkę. 

Co nie zmienia faktu po opisach, że pojawiło mi się pytanie nie CZY Lakers utrzymają HCA, ale CZY obronią piąte miejsce przed Hosuton.

Ja to widzę na ten moment tak ( choć brakujące opisy mogą co nie co zmienić: 

--------

1. Denver

2. Wolves

3. Dallas / Warriors

5. Lakers

6. Houston

---------

Widzę bardzo dużą szansę na zamianę seedu #1 z #2 ale to już wiadomo od czego to zależy.

Generalnie już można składać gratulacje @MMM2121 i @karpik w udanej pogoni za HCA.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

Widzę bardzo dużą szansę na zamianę seedu #1 z #2 ale to już wiadomo od czego to zależy.

rl Nuggets bez trzech starterów robią od 1 marca najlepszy bilans w lidze, jeśli brak opisu miałby mnie zepchnąć z 1 seedu, to powiem szczerze, że jest to dość zabawne, zwłaszcza, że  GM Soty jebnie pewnie za dwa akapity i to już będzie traktowane jako standardowy opis, słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rl Nuggets bez trzech starterów robią od 1 marca najlepszy bilans w lidze, jeśli brak opisu miałby mnie zepchnąć z 1 seedu, to powiem szczerze, że jest to dość zabawne, zwłaszcza, że  GM Soty jebnie pewnie za dwa akapity i to już będzie traktowane jako standardowy opis, słabo

ciekawe ze w 1 trymestrze bilans Denver w realu nie był argumentem za bilansem Denver w beGm a teraz nagle jest :) 

Sota ma lepszych graczy na pozycjach 1-4 i lepsza ławkę od Denver, wiec nie wiem co miałoby być w tym zabawnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ciekawe ze w 1 trymestrze bilans Denver w realu nie był argumentem za bilansem Denver w beGm a teraz nagle jest :) 

tego nie rozumiem akurat, nie ja dałem sobie taki bilans i nie wiem co w tym dziwnego, że mając taki a nie inny roster spojrzenie na moich nuggets było odmienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rl Nuggets bez trzech starterów robią od 1 marca najlepszy bilans w lidze, jeśli brak opisu miałby mnie zepchnąć z 1 seedu, to powiem szczerze, że jest to dość zabawne, zwłaszcza, że  GM Soty jebnie pewnie za dwa akapity i to już będzie traktowane jako standardowy opis, słabo

Opis to podstawa tej gry. Test na obecność i zaangażowanie. Olewając opis, olewasz 29 innych GMów i jeszcze parskasz z tego, że jakim sposobem miało by Cię to zepchnąć z pierwszego seedu?

To jest dopiero zabawne.

2 minuty temu, january napisał:

Za dużo smogu w tym Krk, nawet na mój opis nie poczekał :P 

Wciąż czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Test na obecność i zaangażowanie. Olewając opis, olewasz 29 innych GMów i jeszcze parskasz z tego, że jakim sposobem miało by Cię to zepchnąć z pierwszego seedu?

bardzo bym prosił abyś nie wypowiadał się za całą resztę, bo poza fluberem, Tobą i może kilkoma innymi GMami, większość aż tak się na opisy nie spina, a ja wcale nie powiedziałem, że opisu nie będzie

3 minuty temu, fluber napisał:

Jasiek zwykle jest pierwszy z opisem, ale tym razem mu się nie spieszy:) ciekawe dlaczego:) 

Kto jest tym trzecim? 

Dozier/Morris ktoś musi przecież grać na dwójce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Tatum bez PO w realu, z ciągłymi kłopotami pocovidowymi (nie rozstaje się ponoć z inchalatorem) to prowo? no przekonamy się

no dla qcina lepiej, ze nie bedzie gral, bo kondycha mu nie wysiadzie.

ciezki przypadek do oceny.

lepiej nie grac niz grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Zgadzam się, płacz po Dozierze jest okropny (Nuggets bez niego w 3T -2/100, z nim +15/100) :( Wrócić by mógł.

no generalnie zdrowy Dozier to ezy top10 rolsów obecnie i zrobiłby w LAL mega robotę, niestety sources mówią, że to Barton wróci, o PJu zero info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bardzo bym prosił abyś nie wypowiadał się za całą resztę, bo poza fluberem, Tobą i może kilkoma innymi GMami, większość aż tak się na opisy nie spina, a ja wcale nie powiedziałem, że opisu nie będzie

Tak zasugerowałeś, a opisy jakoś nigdy nie były Twoją mocną stroną. Poza tym nie znasz zdania innych, więc również nie wypowiadaj się w imieniu reszty skoro o ich zdaniu nie masz wiedzy. Skoro ja nie powinienem, to Ty również.

Niemniej ja czekam ze zniecierpliwieniem na Twój opis bo naprawdę nie chciał bym zobaczyć Wolves na #1 seed a real MVP na 2nd.

--------------------

Z innej beczki ten kto skończy na Zachodzie z #3 seedem może mieć wygrany los na loterii. Dajmy takich Dallas dla przykładu. Trafiają na Houston z którzy to raczej zagrożeniem dużym nie będą. Wchodzą do SWCF, a tam dajmy na to Wolves którzy się średnio matchapują z Dallas. Tam może być ciekawie. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jakoś ponad 40 mln na plusie.

Ale wiesz, że kasa z eurobiznesu się nie liczy?

  • Na ten moment masz w payrollu 120M
  • Capelę do zatrzymania
  • Salary pewnie będzie gdzieś ~115M
  • 130M dostaniesz za bęcki z II rundzie + kilka drobnych za ekstra winy
  • mnie odpaliłeś 5,4M

Jakie 40M na plusie? I to przy 10 aktywnych graczach w roosterze + phantomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ale wiesz, że kasa z eurobiznesu się nie liczy?

  • Na ten moment masz w payrollu 120M
  • Capelę do zatrzymania
  • Salary pewnie będzie gdzieś ~115M
  • 130M dostaniesz za bęcki z II rundzie + kilka drobnych za ekstra winy
  • mnie odpaliłeś 5,4M

Jakie 40M na plusie? I to przy 10 aktywnych graczach w roosterze + phantomy?

czekam aż Jasiek napisze, że jest Charlie Sheenem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem o czym Ty o mnie piszesz Eld.  Zapytałeś - odpowiedziałem, jeśli odpadnę w II R to będę na następną (20-22) trzylatkę po sezonach '20 i '21 ponad 40 mln na plusie. 

Chodziło mi tylko jaki minus w tym roku zaliczysz. Tylko za ten rok, nie trzylatkę mimo, że wiem, iż tak to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.