Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Regis napisał:

Jeszcze Rockets! Nie zapominajcie o Rockets. 

Beal poprowadził Wizards do najlepszego bilansu w lidze, nawet Westbrook'a był w stanie ogarnąć (co nie udało się wcześniej choćby Hardenowi). 

Tak jak przez dwa pierwsze trymestrze beal ciągnął westbrooka, tak w trzecim trymestrze wszystkie staty pokazują że było odwrotnie. 

Pamiętam jak @BMF wrzucał o ile Wizards byli lepsi z bealem niż z westbrookiem gdzieś przed 3 trymestrem a na koniec sezonu to się kompletnie odwrócilo, tak bardzo Westbrook rozjebal 3 trymestr. 

Bez beala Westbrook by nie wykręcił takiego bilansu i rzeczywiście Bradley był znakomity w tym trymestrze ale wciąż polkę niżej niż westbrook

No ale w sumie Twój bilans też będzie bardzo dobry. Zachód rozjebal wschód w tym trymestrze u nas:) 

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

to ja pozostanę w temacie kennarda (nie uciekając się do ataków i odniesień od czapy) i napiszę, że był w rotacji za lou williamsem :)

W 3 trymestrze? :)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

to ja pozostanę w temacie kennarda (nie uciekając się do ataków i odniesień od czapy) i napiszę, że był w rotacji za lou williamsem :)

No a lou williams poszedl u nas za Stewarta, loteryjny prawie pick co robil w nba prawie czasem 20-20-2-2-2

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

O, to nie mogę się doczekać jak mocno będziesz w takim razie nabijał bilans Lakers, skoro wedle Twych kryteriów przy Westbrook/Beal to Capela zaciągnął za uszy RL Hawks i Younga do tego bilansu :) 

No ale według moich kryteriów to gwiazdy ciągną teamy a nie rolesi. Young, Westbrook czy beal to gwiazdy a capela nie:) 

Przez pierwsze dwa trymestry devonte Graham miał kosmiczne plusominusy ale nie przyszło mi do głowy żeby mówić że ciągnie Hornets:) 

Zresztą dwa ostatnie mecze bez capeli hawks wygrali 44 punktami:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Ja wiem, że Ci pasuje narracja by patrzeć tylko i wyłącznie na 1 stronę parkietu :P 

Mnie głównie nie pasuje narracja że capela wpadający w połowie sezonu w wymianie za czołowego ballhandlera Twojej ekipy w momencie powaznej kontuzji Twojego najlepszego gracza robi taki sam impakt jak capela grający w rl NBA w Atlancie drugi sezon . Bo na takim podejściu 1 do 1 dużo tracę. 

Lepiej byś się skupił na butlerze, faktycznej gwieździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

No co mam powiedzieć:) Lepszy był od Bricka również w tym trymestrze (choć nigdy Westbrook nie był za czasów beGM tak blisko Jimmyego jak chodzi o poziom jak w tym trymestrze) :P 

No i znowu absurdalnymi tezami odrwacasz uwagę od tego co ważne:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

przewaga JB jest tu monstrualna i nie wiem jaka przewaga w ataku mogłaby to dopiero wyrównać.

Może statystyki w clutch gdzie Butler robi 25 punktów per 36 na 34 procent z gry i 12 procent za 3 na plusominusach minus 4 kontra Westbrook ktory robi 30.6 punktu per 36 na 49.5 procent z gry i 34.5 procent za dokładając  ponad 10 asyst na plusominusach plus 4,6.

Lepiej mieć gracza który w końcówkach się stawia jak Westbrook a nie pęka jak Butler:) 

21 minut temu, january napisał:

Wizards byli w tym trymestrze 1-5 z ekipami, które zakwalifikowały się do PO (miejsca 1-6 w konferencjach).:)

I większość z tych meczów przegrali jednym jebanym punktem! 

Od 20 meczów Wizards nie skończyli meczu z gorszym wynikiem niż 4 punkty w plecy, przecież to jest kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

niezły start, 6 opisów a już mamy 3 najlepszych graczy tego trymestru, niezle wam idzie Panowie!

Jeszcze @Eld wpadnie z randlem i @LeweBiodroSmoka z jokicem więc powinniśmy się zatrzymać na pięciu:) 

A nie, jeszcze @RonnieArtestics z Paulem więc będzie sześciu:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

No a skoro lakers powinni mieć 24-0 to 18-6 dla Hornets nie jest przesada:) 

a to Lakersi będą mieli dodatni bilans bez Lebrona i ławki? Nie wydaje mi się żeby lakers Januarego byli znacząca lepsi( o ile w ogóle?) od rl Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a to Lakersi będą mieli dodatni bilans bez Lebrona i ławki? Nie wydaje mi się żeby lakers Januarego byli znacząca lepsi( o ile w ogóle?) od rl Lakers

No ale to Lakers uważają że powinni mieć 24-0:) 

Nasi Lakers mają jednak lepsza s5 niż rl Lakers, przy słabszej ławce więc plusowy bilans będą mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniam kilka podstawowych błedow przy opisie:

Po pierwsze zamiast rozpisywać minuty tak jak @MMM2121 czyli zakładając że wszyscy są zdrowi i sumowac do 48 minut to wale po te 55-60 minut na każdej pozycji a potem obrywam że mam słaba rotacje:) 

Po drugie nie udaje że wzięty z ulicy taj Gibson będzie moim zajebistym starterem bo akurat miał dobry fragment w rl NBA tylko trzymam tego housa w rotacji przed koncharem bo jestem lojalny wobec swoich graczy i chce zachować jakiś realizm. 

Drogi gm-ie Warriors, masz świetny trymestr, nie musisz go dodatkowo podkrecac:) 

Btw. W sumie to nawet zabawne że dziś jak dotąd wrzucily opisy osoby które mają najlepsze trymestry w tym sezonie ( przy czym dla spurs i jazz najlepszy oznacza najgorszy...) . I w sumie jest to logiczne:) jeszcze @Eld powinien dziś wrzucić i będzie komplet:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Dla mnie tam możesz wystawiać w s5 kogo chcesz. Jeśli oceniłeś, że nie ma potrzeby korekty to już Twoja sprawa, ale ja jako jeden z oceniających mogę mieć inne zdanie na temat rozkładu minut, bo w Twojej wyliczance widzę jak beznadziejny House ma 25min, czyli niewiele mniej niż połowę z puli, Redick 10, a Konchar tylko 6, czyli promujesz graczy, którzy byli fatalni ponad gracza, który jak grał to był solidny. 

Kolejna kwestia. Dlaczego mam oceniać Bjelice przez pryzmat jego występu w ostatnim meczu z bottom2 teamem ligi. Trafił do dobrego zespołu, który walczy o PO i ma problemy z załapaniem się do grania, czyli w oczach trenera był za słaby. Analogicznie, Ariza czy w mniejszym stopniu Dedmon, też nowi gracze, od razu stali się ważnymi graczami rotacji Heat. 

Serio mam patrzeć co Hassan robi per36 w tych kilku meczach i udawać, że to pozytywny gracz na ten trymestr? :)

Na temat Kennarda pisałem, że na ławkę może być, ale szału nie ma. Tu zgodzę się z CM, że większe oczekiwania po prostu były. 

Graham oddaje tak znaczną ilość rzutów z dystansu, bo w grze do kosza jest koszmarny. Ale tu nie ma co dyskutować, bo on się nadaje do rotacji o czym pisałem wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Kolejna kwestia. Dlaczego mam oceniać Bjelice przez pryzmat jego występu w ostatnim meczu z bottom2 teamem ligi. Trafił do dobrego zespołu, który walczy o PO i ma problemy z załapaniem się do grania, czyli w oczach trenera był za słaby. 

Oczywiscie ze nie mam na myśli tego ze grałby tak w każdym meczu, jednak uważam ze niesprawiedliwe byłoby karanie mnie za bjelice bo ma dużą konkurencję w mocnym teamie i trudna walkę o minuty gdy tylu słabszych graczy gra w słabszych teamach.  

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Dla mnie tam możesz wystawiać w s5 kogo chcesz. Jeśli oceniłeś, że nie ma potrzeby korekty to już Twoja sprawa, ale ja jako jeden z oceniających mogę mieć inne zdanie na temat rozkładu minut

Gdybym wiedział w jakiej formie będą gracze przed trymestrem to na pewno inaczej bym ułożył minuty:) 

Ale przecież nie mam prawa tego wiedziec! 

No jeżeli chcesz promować gm-ow którzy kompletnie nienaturalnie zmieniają rotacje i wywalają nagle graczy z minut bo w rl NBA nagle ktoś odpalił albo był c***owy to jest to Twoja sprawa. Ja to uważam za patologie tej gry, tępie to od wielu sezonów i niezmiennie krytykuje. Więc powtórzę, nie jestem hipokryta i nie będę stosował takich nieuczciwych zagrywek mimo tego ze nie jest to korzystne dla mojego bilansu. 

House jest u mnie starterem trzeci sezon - nie wyleci ze składu bo zagrał kilka słabszych meczów, na rzecz gościa który do tej pory grał u mnie prawie wylacznie w garbage tylko dlatego ze w rl NBA House był c***owy a konchar świetny. 

14 minut temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Serio mam patrzeć co Hassan robi per36 w tych kilku meczach i udawać, że to pozytywny gracz na ten trymestr? :)

To nie jest pozytywny gracz, co najwyżej neutralny, gorszy niż Holmes, lepszy niż Len. W per 36 znacznie lepszy niż w rzeczywistości ale nie jest sportowo na poziomie takim żeby się nie łapać do rotacji sacramento i przegrywać minuty z metu. Po prostu z niego zrezygnowano bo nie ma dla niego przyszłości w kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiscie ze nie mam na myśli tego ze grałby tak w każdym meczu, jednak uważam ze niesprawiedliwe byłoby karanie mnie za bjelice bo ma dużą konkurencję w mocnym teamie i trudna walkę o minuty gdy tylu słabszych graczy gra w słabszych teamach.  

Ale przecież on w rl Kings też za dużo nie grał i za dobrze to nie wyglądał w tym sezonie. 

4 minuty temu, fluber napisał:

House jest u mnie starterem trzeci sezon - nie wyleci ze składu bo zagrał kilka słabszych meczów, na rzecz gościa który do tej pory grał u mnie prawie wylacznie w garbage tylko dlatego ze w rl NBA House był c***owy a konchar świetny. 

Ale on może sobie być starterem, ale dziwi mnie, że według rotacji gracz, który był fatalny ma rozpisane 19minut niż ten, który był solidny. Dziwne podejście, że nie wynagradzasz graczy za dobrą postawę. 

7 minut temu, fluber napisał:

Ale przecież nie mam prawa tego wiedziec!

Dajmy spokój, przecież wiemy, że tak to nie funkcjonuje. Bo co, niby mam sobie założyć już skład przed trymestrem, nie mając możliwości korygowania tego co dzieje się na żywo :)

9 minut temu, fluber napisał:

Więc powtórzę, nie jestem hipokryta i nie będę stosował takich nieuczciwych zagrywek mimo tego ze nie jest to korzystne dla mojego bilansu. 

To jaki byłby proponowany bilans jakbyś to przewidział? :)

Btw, akurat słabą dyspozycję House'a to nie trudno było przewidzieć. 

11 minut temu, fluber napisał:

Po prostu z niego zrezygnowano bo nie ma dla niego przyszłości w kings

Pytanie, czemu żaden poważniejszy team w rl NBA go nie wziął przed TD :)

Btw, Len jest akurat tym najmniej wykorzystywanym centrem z trzyosobowej rotacji rl Wizards, ale ten pomysł z rozłożeniem minut nabtrzech graczy pod koszem akurat Brooksowi wyszedł :)

ps. Też nie jestem zwolennikiem tego, że Taj od razu wylądował w s5 u @MMM2121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ale przecież on w rl Kings też za dużo nie grał i za dobrze to nie wyglądał w tym sezonie. 

@MMM2121

Zgadza się, nie ludze się ze ktos go będzie traktował na poziomie z zeszłego sezonu choć wystąpili tam trochę pozasportowych czynników które u mnie byłyby niemożliwe. 

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Ale on może sobie być starterem, ale dziwi mnie, że według rotacji gracz, który był fatalny ma rozpisane 19minut niż ten, który był solidny. Dziwne podejście, że nie wynagradzasz graczy za dobrą postawę. 

@MMM2121

House w połowie trymestru miał poważna kontuzje, to nie jest tak ze był kijowy przez, nie wiem, 10 kolejnych meczów żebym mógł uzasadnić nagle obcięcie minut jakkolwiek sensownie. Ale przeluczylem dokładniej minuty z absencji i 4 minut brakuje na SG, dodałem je koncharowi co daje mu 10 mpg co i tak jest bez znaczenia. 

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Pytanie, czemu żaden poważniejszy team w rl NBA go nie wziął przed TD :)

@MMM2121

Poniewaz Kings byli wtedy w walce o playoffs a Hassan grał regularne minuty z ławki. Dopiero później Kings wypadli z wyścigu a Hassan ze składu. 

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

To jaki byłby proponowany bilans jakbyś to przewidział? :)

@MMM2121

Mysle ze takie kwestie jak proporcja minut housa i konchara w rotacji w trymestrze może nie zrobić po usrednieniu nawet jednej wygranej różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.