Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, january napisał:
 

U nas to raczej jest kwestia  pod tytułem czy SGA zagra w play-in czy nie (i tu dopiero można myśleć, bo wtedy możesz mieć znacznie większy problem pod tytułem rosnący Suns). 

Powtarzasz się. 

Już parę osób się wypowiedziało, że SGA na play-in będzie u nich grał. 

Poza tym na ten moment Suns muszą odprawić Pelicans, a dopiero później zmierzyć się z kimś z pary Kings - Thunder, a Ty od razu zakładasz, że to "rosnące Suns" będzie ich problemem. A może tak będzie problemem Kings? 

Zresztą w tych rosnących Suns ja widzę 3 zawodników na spoko poziomie, jednego ( Barnesa ) o którym nie wiem co sądzić, JJJ wracającego po ciężkiej kontuzji i w zasadzie tyle. Storpedowany rooster zdemotywowany oddaniem veta Horforda aby mógł grać o wyższe cele ( czyli w Suns się o takie nie gra skoro go oddali ) i to ma być "rosnące" Suns? 

Bez obrazy @Lucas. No offense, ale Jasiek ewidentnie próbuje tu jak tylko może odwracać uwagę od tego, że pewnie straci HCA. 

1 godzinę temu, january napisał:

Ale deal Randle+Rose za LMA to wyszedł największy rabunek od dawna w beGM :P 

Wciąż według niektórych jestem jednym z najgorszym GMem i przeprowadzam najgorsze wymiany mimo, że po stokroć piszę, że to są wymiany łączone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

Wciąż według niektórych jestem jednym z najgorszym GMem i przeprowadzam najgorsze wymiany mimo, że po stokroć piszę, że to są wymiany łączone.

 

Moim zdaniem jesteś Gm skrajnym. 
Raz genialny ruch jak z Randlem, a raz totalnie niezrozumiały jak z swoim pickiem. Raczej w top 5 najgorszych to nikt cię nie ma. 
 

Ja bym cię pewnie umieścił gdzieś w środku stawki. 
 

btw ranking Gm-ów to coś, co chciałbym zobaczyc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Moim zdaniem jesteś Gm skrajnym. 
Raz genialny ruch jak z Randlem, a raz totalnie niezrozumiały jak z swoim pickiem. Raczej w top 5 najgorszych to nikt cię nie ma. 

Ja bym cię pewnie umieścił gdzieś w środku stawki. 

Sprzedałem swój pick z dwóch powodów. Jaśka w ciula zrobić przed wymianą która miała mnie wzmocnić i po to aby gotówkę dostać bo OKC niby wciąż na minusie. Pomijam fakt, że draft 2021 i 2nd też spuściłem w kiblu.

6 minut temu, MMM2121 napisał:

btw ranking Gm-ów to coś, co chciałbym zobaczyc :D 

Był - skasowałem bo wywoływał za dużo negatywnych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, człowiek...morza napisał:

miekkie serca i obrazalscy. nie wypali

byly podchody

u mnie top2 na pewno @Qcin_69

imho mam podobne zdanie. 

chętnie bym nawet przeczytał jakiś ranking z podziałem na tiery. :) 

Imho BeGm to też w jakimś stopniu kwestia szczęścia więc w sumie nie wiem, za co się obrażać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMM2121 napisał:

imho mam podobne zdanie. 

chętnie bym nawet przeczytał jakiś ranking z podziałem na tiery. :) 

Imho BeGm to też w jakimś stopniu kwestia szczęścia więc w sumie nie wiem, za co się obrażać. 

no ja keidys chyba robilem, chcialem tez zrobic glosowanie na 3 gm'ow najlepszych i nagorszych sezonu, to niestety Ci co bali sie ostatnich miejsc i podjecia rekawicy do dyskusji storpedowali pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no ja keidys chyba robilem, chcialem tez zrobic glosowanie na 3 gm'ow najlepszych i nagorszych sezonu, to niestety Ci co bali sie ostatnich miejsc i podjecia rekawicy do dyskusji storpedowali pomysl

Widzisz gdybys to PR-owo lepiej ubrał na zasadzie

Najlepsi vs najbardziej pechowi to by pomysł może przeszedł :P 

No cóż może trzeba liczyć na niezależnych dziennikarzy, którzy mogliby włożyć kij w to mrowisko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Wpadłem na pomysł, że jakiś insider mógł by otrzymywać przecieki z LIVE 27 Maja z godziny 22:00. Siłą rzeczy nie może to być Wojnar, Ptak, Sham, Stein, Pablo ( znane Chicago Tribute ) oraz ja, Szulim i Fluber jako organizatorzy.

CV wysyłać do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

miekkie serca i obrazalscy. nie wypali

byly podchody

u mnie top2 na pewno @Qcin_69

Potwierdzam, Kiedyś stworzyłem taki ranking z opisami i Camby przez dwa lata się ode mnie odwrócił po napisaniu ze jest c***owym negocjatorem ( a było to przed wymianami Davisa, czy po Bagleya).

Do pewnych rzeczy to subforum jeszcze niedorosło  i krytykę zespołu odbiera jako ataki personalne, ale cieszę się ze Maca i mnie umieściłeś w top2, dobrze wiedzieć ze Sota zarządza dwóch najlepszych z możliwych w opinii kogoś tak poważanego jak Ty, to czy Mac będzie 1nka czy 2ka to bez znaczenia, ważne ze 2/3 podium zostaje w Minneapolis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Potwierdzam, Kiedyś stworzyłem taki ranking z opisami i Camby przez dwa lata się ode mnie odwrócił po napisaniu ze jest c***owym negocjatorem ( a było to przed wymianami Davisa, czy po Bagleya).

Nie pamiętam takiej sytuacji. Dwa lata przerwy? Przecież nawet zloty były częściej. 

Po za tym jak możesz ocenić zdolności negocjacyjne nie znając przebiegu rozmów? 

Za Davisa dostałem optymalny pakiet i to była najwyższa rynkowa oferta. Natomiast Bagley to może być conajwyzej błędna ocena potencjału, chociaż grubo za wcześnie na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie pamiętam takiej sytuacji. Dwa lata przerwy? Przecież nawet zloty były częściej. 

Po za tym jak możesz ocenić zdolności negocjacyjne nie znając przebiegu rozmów? 

Za Davisa dostałem optymalny pakiet i to była najwyższa rynkowa oferta. Natomiast Bagley to może być conajwyzej błędna ocena potencjału, chociaż grubo za wcześnie na to. 

jeuzu przrzestan pierdolic ile to mozna czytac

miales goberta z dodatkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.