Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

A czemu spurs nie chcieli tego doszlifowanego Derozana zatrzymać ? 

Drogo i się nie wpisuje w wiek innych zawodników. Plus w spurs jednak przyzwyczajono nas przez 30 ostatnich lat do czystego diamentu a nie jakiś szemranych kamieni z Afryki B. 

2 godziny temu, mac napisał:

A sam Popovich jest narcyzem?

Coraz większym ale to typowe dla aktywnych staruszków milionerów. 

Wielu staruszkom na starość odpierdala w przypadku gdzie przez całe życie nic zbytnio nie osiągneli a Pop jednak sporo osiągnął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim głosującym za docenienie mojego teamu w głosowaniu. Tak jak myślałem skończyłem 1T na 10 miejscu, choć moja przewaga nad Knicks nie jest wyraźna. Tak jak zapowiadałem, dopóki mam realne szanse na walkę o play-in, nie handluję swoimi zawodnikami. W związku z powyższym Hornets zaczynają 2 trymestr w niezmienionym składzie z dużymi nadziejami na utrzymanie miejsca gwarantującego walkę o play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

- Danuel House JR  SF/PF - niestety gra w HOU więc jako już "starszy" zawodnik minut trochę brak, ale dostaje regularnie czas na grę i wypełnia box score, solidny 3pt - 36,5%, jako energizer z ławki w sam raz

House'a to Rockets już jakiś czas temu wyjebali. Na 10-day był w Knicks teraz, ale jakąś kontuzję złapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

House'a to Rockets już jakiś czas temu wyjebali. Na 10-day był w Knicks teraz, ale jakąś kontuzję złapał.

już odpisałem to samo CVBE :D macie obaj rację, wciąż byłem przekonany że jest w NYK, ale sprawdziłem i faktycznie skończyła mu się 10dniówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i oczywiście KD + JH to chyba nie takie kozaki szczególnie z biedną ławką (nadal uważam, że dostali za wysokie bilanse a ja za niskie)

Grizzlies wygrywają bez Ja i z Ja to chyba nasi Pistons też to potrafią (w obu przypadkach seria 5 W)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

7/4/2 w 20 minut z dobrą obroną na wszystkich pozycjach, On/off +15,6. Myślę, że coś znajdzie jeszcze :)

Z dobrą czym? Jak by mu Dort dupy nie krył to on jest beznadziejny.

Bazley go tyko przebił w beznadziejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Z dobrą czym? Jak by mu Dort dupy nie krył to on jest beznadziejny.

Bazley go tyko przebił w beznadziejności.

Niestety nie umiem tego udowodnić bo nie znam się na adv. statach, ale akurat Kenricha uwielbiam i tylko dla niego oglądam mecze (wiem, pojebane, ale tu wszyscy jesteśmy tak pojebani) więc wiem, że gadasz głupoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.