Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:
 

No, ale my przecież dokładnie to oceniamy -że LMA właśnie akurat rzucał wybitnie z midrange w 1T. Więc nie rozumiem;) 

 

Zaraz, zaraz. Miałby mieć jeszcze mniejszą rolę w ataku niż w RL Suns i nagle zostać wybitnym floor spacerem? Bo nie rozumiem;)

W takim razie ja nie zrozumiałem że chodzi Ci tylko o to że lma ma jeden lepszy skill od aytona, z tym się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No tu mój błąd związany z przeczytaniem 3PA, a nie 3PM w Twoim opisie, zgadza się ten sam volume jak chodzi o 3PA.

Na przyszłość. Ja zawsze wrzucam 3PM w opisach. 

4 minuty temu, january napisał:

Hej, hej, hej - jak przerzucisz Wigginsa na PF, to Ci się tworzy dziura pozycję niżej w ocenie Twojego zespołu ;)

Żadna dziura się nie tworzy. Przecież gra dalej głównie jako SF, wzrosną trochę minuty, pogra trochę jako PF, Langford dostanie trochę więcej minut niż w innych meczach, nie ma żadnego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

f9f302f5213fa.png

HALO HALO!!!! 

FLUBER! 

HALO! 

ZOBACZ JAK BARDZO CIĘ IGNORUJE!!! 

na szczęście w razie czego inni będą widzieć jak prostuje te manipulacje więc nic nie szkodzi:) 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Pokazywał to też w I trymestrze grając średnio po 3 minuty na mecz czy wystarczy sam fakt bycia graczem Heat?

Propsy od Alonzo dla Heat za Strusa

Propsy dla Bucks za Vincenta

Propsy dla Wolves za Yurtsevena

Średnio po 5.9 ppg w 1 trymestrze od tych 3 graczy;) co ich łączy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

HALO HALO!!!! 

FLUBER! 

HALO! 

ZOBACZ JAK BARDZO CIĘ IGNORUJE!!! 

na szczęście w razie czego inni będą widzieć jak prostuje te manipulacje więc nic nie szkodzi:) 

Propsy od Alonzo dla Heat za Strusa

Propsy dla Bucks za Vincenta

Propsy dla Wolves za Yurtsevena

Średnio po 5.9 ppg w 1 trymestrze od tych 3 graczy;) co ich łączy? :)

I jeszcze propsy dla dragica, jakie staty tam chłop miał ? :)
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już 2 trymestr, ale zobaczcie jak pięknie w obronie się Deni zachowuje. Nie bez powodu gra mnie te 24+ minuty. Star stopper

 

12 godzin temu, człowiek...morza napisał:

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Nie taki zły ten Markkanen w tym roku co nie ;)

Ładnie ciągnie Mobleya XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

No fajnie bronił w 1Q, to prawda - później już DDR go i innych już tylko poniewierał...

No nie tylko w 1Q. Do 4 kwarty Zach i DeMar rzucili na Denim odpowiednio tylko 5 i 4 pkt. A w całym meczu po 10 na łebka gdzie bardzo często to on ich krył. Bardzo ładnie zmuszał do oddawania piłki. Niestety przez 1 niesłuszny faul w 3 kwarcie na DeMarze Deni skończył mecz przed czasem. Było kilka fajnych sytuacji z mądrym podwojeniem, informowania kolegów o kryciu i utrudnianiu rzutów. Pamiętajmy, że Deni nie wchodził do ligi z łatką obrońcy a na ten moment jest bezapelacyjnie najlepszym obrońcą Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

What?

Chociażby fakt że DeRozan zaczal Rzucać coś za trzy w ost sezonie z raptors, potem pop zakochany w swoim midrange zakazał mu próbować. Zatrzymał jego rozwój w rzutach za trzy na trzy lata, kto wie czy nie rzucałby jeszxze lepiej gdyby te trzy lata nie stracił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Chociażby fakt że DeRozan zaczal Rzucać coś za trzy w ost sezonie z raptors, potem pop zakochany w swoim midrange zakazał mu próbować. Zatrzymał jego rozwój w rzutach za trzy na trzy lata, kto wie czy nie rzucałby jeszxze lepiej gdyby te trzy lata nie stracił. 

Skąd pewność, że to była decyzja Popa? 

Poza tym, dwa ostatnie sezony w Spurs były najlepsze w karierze dla DeRozana pod względem efektywności, więc może nawet ten DeMar się coś rozwinął w SAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, karpik napisał:

Skąd pewność, że to była decyzja Popa? 

Poza tym, dwa ostatnie sezony w Spurs były najlepsze w karierze dla DeRozana pod względem efektywności, więc może nawet ten DeMar się coś rozwinął w SAS?

Pewności nie mam ale filozofię co do midrange i trójek popa wszyscy znamy, w ostatnim sezonie trafiał, co prawda na kiepskiej efektywności ale ponad trójkę na mecz, a u popa nie oddawał nawet jednej próby na mecz. Mysle ze wynikało to z taktyki spurs, wiadomo ze słowo zakazał należy wziąć w cudzysłów tutaj. 
 

Może masz racje z efektywnością ale to teraz gra życiowy sezon w bulls, nie rozumiem przypisywania zasług popowi, skoro przychodził do niego już generalnie jako rozwinięty gracz, miał jedynie pewne problemy mentalne (brak pewności siebie w końcówkach) 

Żeby nie było, daleko mi od hejtowania popa i „team mac” w tej kwestii, dla mnie to uznana marka, ale akurat sukcesu Derozana w tym sezonie bym mu nie przypisywał, tylko temu ze ma wreszcie skład który do niego mocno pasuje.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz zapraszam do kontynuacji tej dyskusji do odpowiedniego tematu. Mamy pół sezonu prawie za pasem, a nie miesiąc czy dwa.
 

Wg mnie tajemnicą nie jest że DeRozan miał chyba w tym trzecim sezonie Spurs pewien kryzys motywacyjny. Moim zdaniem zwyczajna zmiana klubu na mocniejszy dała mu świeżości i motywacji i lepiej pasujący do niego zespół zrobił też tu swoje, ale jak Ty twierdzisz,  że to Pop go „odmienił” to podaj na to chociaż jakieś argumenty zamiast oskarżać kogoś kto je podaje o trollowanie.

 

DeRozan wrócił do najlepszych ppg w karierze utrzymując przy tym efektywność którą wypracował w Spurs. Wg mnie to nie jest żadna kwestia geniuszu Popovica a raczej zwyczajne zbieranie doświadczenia przez lata by wypracować scoring do perfekcji. W Spurs miał efektywniejsze sezony, ale robił mniej ppg niż w najlepszych latach w Raptors. Teraz ma i to i to najlepsze w karierze. Gdzie tu zasługa Popovica ? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Pewności nie mam ale filozofię co do midrange i trójek popa wszyscy znamy, w ostatnim sezonie trafiał, co prawda na kiepskiej efektywności ale ponad trójkę na mecz, a u popa nie oddawał nawet jednej próby na mecz. Mysle ze wynikało to z taktyki spurs, wiadomo ze słowo zakazał należy wziąć w cudzysłów tutaj. 
 

Może masz racje z efektywnością ale to teraz gra życiowy sezon w bulls, nie rozumiem przypisywania zasług popowi, skoro przychodził do niego już generalnie jako rozwinięty gracz, miał jedynie pewne problemy mentalne (brak pewności siebie w końcówkach) 

Żeby nie było, daleko mi od hejtowania popa i „team mac” w tej kwestii, dla mnie to uznana marka, ale akurat sukcesu Derozana w tym sezonie bym mu nie przypisywał, tylko temu ze ma wreszcie skład który do niego mocno pasuje.

DDR miał sporo więcej obowiązków u Popa i świetnie z niego zrobiono dużo bardziej uniwersalnego gracza. Dodatkowo spurs dysponują moim skromnym zdaniem najlepszym trenerem rzutowym poza sztabem Golden w osobie Chipa i sporo czytałem o różnych treningach właśnie dla DDR. I Pop nie jest nie gdyby rzutom tylko dobiera taktykę do personelu bo osiągał sukcesy z seryjnymi trojkowiczami jak ich miał lub potrafił przeprogramować graczy chociażby pod corner 3. Bowen czy wczesny Elliott to nie byli shoterzy. A jak mógł to sprowadzał Ellie Horrego Czy Kerra aby grę rozciągać. DDR poczynił ogromny postęp w dystrybucji i grając dużo na piłce złapał pewność siebie. Mentalnie dojrzał. Zbiera bulls teraz żniwa po części z pracy sztabu spurs po części swojego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Nawet połowy głosów nie ma, a za 5h koniec głosowania;/

Niemniej swoimi beznadziejnymi głosami mocno wkurwiliście moich Lakers :P 2T jak dotąd na bogato:

 

Stephen Curry 37 min, 32/4/5 na 63ts, +27,6 w on/off

Curry on (221 min) +12,4 net
Curry out (115 min) -15,2 net

George Hill 23 min 7/2/2 na 61ts, +25,2 w on/off

Hill on (206 min) +20,1 net
Hill off (279 min) -5,1 net

Jimmy Butler 35 min 26/7/7 na 62ts, +6,7 w on/off

Butler on (106 min) +13,3 net
Butler off (272 min) +6,6 net

LeBron James 37 min 33/10/6 na 66ts,  +17,1 w on/off

LeBron on (333 min) -0,2 net
LeBron off (104 min) -17,3 net

Nic Claxton 28 min 13/6/1 na 71ts, +7,7 w on/off

Claxton on (141 min) +6,7 net
Claxton off (147 min) -1,0 net

+ 6man

Malik Monk 34 min 20/3/2 na 73ts, +33,9 w on/off

Monk on (136 min) + 19,0 net
Monk off (301 min) -14,9 net

Ale my głosujemy na pierwszy, nie człowiekmorzuj tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz zapraszam do kontynuacji tej dyskusji do odpowiedniego tematu. Mamy pół sezonu prawie za pasem, a nie miesiąc czy dwa.
 

Wg mnie tajemnicą nie jest że DeRozan miał chyba w tym trzecim sezonie Spurs pewien kryzys motywacyjny. Moim zdaniem zwyczajna zmiana klubu na mocniejszy dała mu świeżości i motywacji i lepiej pasujący do niego zespół zrobił też tu swoje, ale jak Ty twierdzisz,  że to Pop go „odmienił” to podaj na to chociaż jakieś argumenty zamiast oskarżać kogoś kto je podaje o trollowanie.

 

DeRozan wrócił do najlepszych ppg w karierze utrzymując przy tym efektywność którą wypracował w Spurs. Wg mnie to nie jest żadna kwestia geniuszu Popovica a raczej zwyczajne zbieranie doświadczenia przez lata by wypracować scoring do perfekcji. W Spurs miał efektywniejsze sezony, ale robił mniej ppg niż w najlepszych latach w Raptors. Teraz ma i to i to najlepsze w karierze. Gdzie tu zasługa Popovica ? 

 

Dodatkowo wczesny Rodzyn to był typowy SG gdzie po otrzymaniu piłki albo rzucał albo wchodził na kosz z obniżona głowa przez co mimo ciągu do przodu nie bardzo planował oddanie piłki. Tymczasem zobacz ile w spurs notował asyst po nietypowych dla siebie kick outow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@MarcusCamby komu tam odejmujesz W? bo w temacie nadal bez zmiany

@RonnieArtestics też 1 W za dużo

Jak coś zabrałem Utah Jazz jeden win, bo mysle ze to nic nie zmieni nikomu i Szulim się nie obrazi raczej. 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Dodatkowo wczesny Rodzyn to był typowy SG gdzie po otrzymaniu piłki albo rzucał albo wchodził na kosz z obniżona głowa przez co mimo ciągu do przodu nie bardzo planował oddanie piłki. Tymczasem zobacz ile w spurs notował asyst po nietypowych dla siebie kick outow. 

i Popovic nauczył go tego wszystkiego osobiście czy po prostu każdego ze sztabu ( tak jak np ten trener od rzutów) traktujesz z automatu jako zasługi Popa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak coś zabrałem Utah Jazz jeden win, bo mysle ze to nic nie zmieni nikomu i Szulim się nie obrazi raczej. 

i Popovic nauczył go tego wszystkiego osobiście czy po prostu każdego ze sztabu ( tak jak np ten trener od rzutów) traktujesz z automatu jako zasługi Popa ? 

Skrót. Zasługa Popa jest właściwy wybór asystentów i trenerów indywidualnych. Dziadek mimo wieku zaskakująco dużo czasu poświęca zajęciom choć coraz mniej oczywiście. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi ze dziadzia robi wszystko sam. 

Rodzyn dostał szlify i tak podrasowany pokazuje pełnie możliwości. Możemy gdybać co by było jakby od razu trafił lepiej choć Toronto to nie jest pato organizacja. 

Takie mamy w knicks czy kings raczej. 

Prawda jest taka ze cześć graczy trafia lepiej do klubu z draftu a czesc gorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.