Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam opisy traktuje dość poważnie - owszem i tak na swój sposób sprawdzam nieobecności, terminarz, kto kiedy grał itp ale dobrze jest poczytać jako swój zespół ocenia własny GM

choć @fluber mogłeś poczekać jeszcze ten 1-2 dni - ja biorę poprawkę ze trochę opisów wpadnie dzisiaj bo jest już po świętach, natomiast kto nie wrzuci tego dzisiaj, max jutro to będzie pewnie trochę gorzej oceniony, to fakt

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

widze wychodza kompleksy  w skutek bycia c***owym gm'em

Wskutek przyjacielu. A braki w umiejętności pisania nie zwalniają z opisu.

Zarabiasz szósty punkt karny w tym sezonie, nie wiesz kiedy co się tu dzieje, poslugujesz się jedynie pismem obrazkowym w postaci highlightow a i w tym nawet nie wiesz który jest sezon. Wziąłem Hornets tylko dlatego że nikt ich nie chciał w tak tragicznej byli sytuacji. Zrobiłem tu 4 razy playoffs w 4 sezonach mimo że nie gryzę się w język, nie jestem w żadnych spółdzielniach ani układach, nie rzucam 1st rounderami na 7 sezonów do przodu żeby leczyć swoje kompleksy w internetowej gierce i nie muszę ratować się odwolywaniem do marketów żeby ratować bilanse i nie muszę rozpaczliwie walczyć o swój pick olewajac opisy żeby nie wyszło, co, ile i w jakiej formie musi u mnie grać. Nie zamierzam także dłużej czytać jak mnie obrażasz, bo nic mądrzejszego niż "c***owy gm" pewnie i tak nie jesteś w stanie wymyślić. 

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakiś problem z moimi bilansami, to niech poczeka 24 godziny a potem niech napisze jak ochlonie. Albo coś ta gierka wstrzasnie i wrócimy do aktywności albo się zwiniemy jak inne fora w tym kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Wskutek przyjacielu. A braki w umiejętności pisania nie zwalniają z opisu.

Zarabiasz szósty punkt karny w tym sezonie, nie wiesz kiedy co się tu dzieje, poslugujesz się jedynie pismem obrazkowym w postaci highlightow a i w tym nawet nie wiesz który jest sezon. Wziąłem Hornets tylko dlatego że nikt ich nie chciał w tak tragicznej byli sytuacji. Zrobiłem tu 4 razy playoffs w 4 sezonach mimo że nie gryzę się w język, nie jestem w żadnych spółdzielniach ani układach, nie rzucam 1st rounderami na 7 sezonów do przodu żeby leczyć swoje kompleksy w internetowej gierce i nie muszę ratować się odwolywaniem do marketów żeby ratować bilanse i nie muszę rozpaczliwie walczyć o swój pick olewajac opisy żeby nie wyszło, co, ile i w jakiej formie musi u mnie grać. Nie zamierzam także dłużej czytać jak mnie obrażasz, bo nic mądrzejszego niż "c***owy gm" pewnie i tak nie jesteś w stanie wymyślić. 

brawo. napisz jeszcze, ze umarles za nasze grzechy.

 

i nie jestem twoim przyjacielem c***owy gm'ie (twoja powyzsza ocena swojej dzialalnosci jest malo rzetelna i bardzo wybiórcza. no ale przywyklismy, ze slabo oceniasz rzeczywistosc, wiec nihil novi)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Możecie mnie jechać po całości, ale kto nie wrzucił opisów w terminie, dostał ode mnie tym razem srogo po tyłku w głosowaniu, bo albo zaczniemy to karać, albo następnym razem nie będzie brakowało kilkunastu opisów tylko dwudziestu, bo nikomu nie będzie się chciało traciś 2-3 godziny z życia, gdy nie będzie to miało żadnego wpływu na nic, albo będzie to skutkowało negatywnie jak często do tej pory.  Brakujące wygrane dorzuciłem teamom, które podeszły do sprawy poważnie. Oczywiście poza tankerami walczącymi o pick.

To mówisz, że ucinasz mi winy przez edycję tematu przez jaśka. Wtedy opis byłby planowo. Rozumiem, że jeśli dostaniesz wieczorem opis to dodasz mi te 1-2 winy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

To mówisz, że ucinasz mi winy przez edycję tematu przez jaśka. Wtedy opis byłby planowo. Rozumiem, że jeśli dostaniesz wieczorem opis to dodasz mi te 1-2 winy? :)

Ciebie i grizzlies potraktowalem neutralnie bo widziałem że Ci Jasiek wysypał opis:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Możecie mnie jechać po całości, ale kto nie wrzucił opisów w terminie, dostał ode mnie tym razem srogo po tyłku w głosowaniu, bo albo zaczniemy to karać, albo następnym razem nie będzie brakowało kilkunastu opisów tylko dwudziestu, bo nikomu nie będzie się chciało traciś 2-3 godziny z życia, gdy nie będzie to miało żadnego wpływu na nic, albo będzie to skutkowało negatywnie jak często do tej pory.  Brakujące wygrane dorzuciłem teamom, które podeszły do sprawy poważnie. Oczywiście poza tankerami walczącymi o pick.

Ja to jestem za skromny na ta grę, sam sobie dałem 5 bilans, ale widzę, ze nie wszyscy tak surowo traktują Golden :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

I w sumie gdyby nie to że mam niezależne potwierdzenie że umiem oceniać siły zespołów koszykarskich ( pozdro @Szulim)to sam bym zwatpil w swoją ocenę sytuacji. 

Jakies certyfikaty rozdawali ?

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Bo tak szczerze z ręka na sercu, u mnie,akurat w tym trymestrze - kręcisz się koło 50% . Miałeś w jakims meczu całe swoje big3 dostepne? Bo tak na pierwszy rzut oka na początku sezonu nie było khrisa i brooksa a na końcu trymestru nie było Doncica..

A Jak duet Paul - Flet ma niski sufit to Doncic - Middleton chyba pizga głową codziennie w sufit :) Paul to lekko top5 mvp candidate na ten moment, ale jak zwykle widzę robi się z niego Kyle lowryego, bo rzuca 14pts na mecz

W ogole Brooks z forumowego kasztana jest teraz czlonkiem BIG3?. Szkoda, ze dopiero od jego nieudanego extension slysze te mile slowa :D Jeszcze rok na temu na glownej czytalem, ze zabiera minuty Greysonowi Allenowi.
 

Paul gra zajebiscie, ale Phoenix to inny poziom supportu. Paul gra w idealnej dla siebie roli, zwiekszenie scoringu na poziomie RS to jest mega wysilek i mysle, ze niewykonalny w tak dlugim okresie dla obecnego CP3. Leading scorerami sa na wschodzie Embiid, Luka, Harden, Durant Giannis, KAT/Mitchell itd. U Ciebie Van Fleet. W 1 trymestrze sprzyja ci wiele okolicznosci i bedzie to przeze mnie docenione. Jesli chodzi o moj team, to ogolna liczbe absencji zawyza Dragic, bez ktorego i tak mialem kim wypelniac minuty. W kazdym meczu wystawiam konkretna rotacje z ludzi, ktorzy nie podpisuja 10 dniowych kontraktow w real NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tangiers napisał:

Jakies certyfikaty rozdawali ?

W ogole Brooks z forumowego kasztana jest teraz czlonkiem BIG3?. Szkoda, ze dopiero od jego nieudanego extension slysze te mile slowa :D Jeszcze rok na temu na glownej czytalem, ze zabiera minuty Greysonowi Allenowi.
 

Paul gra zajebiscie, ale Phoenix to inny poziom supportu. Paul gra w idealnej dla siebie roli, zwiekszenie scoringu na poziomie RS to jest mega wysilek i mysle, ze niewykonalny w tak dlugim okresie dla obecnego CP3. Leading scorerami sa na wschodzie Embiid, Luka, Harden, Durant Giannis, KAT/Mitchell itd. U Ciebie Van Fleet. W 1 trymestrze sprzyja ci wiele okolicznosci i bedzie to przeze mnie docenione. Jesli chodzi o moj team, to ogolna liczbe absencji zawyza Dragic, bez ktorego i tak mialem kim wypelniac minuty. W kazdym meczu wystawiam konkretna rotacje z ludzi, ktorzy nie podpisuja 10 dniowych kontraktow w real NBA.

Dragica to ja nawet nie biore pod uwagę, tylko Alonzo go uznaje za wzmocnienie i super ruch w lato z tego co pamietam. Ja go liczę jako maskotke w tym sezonie. ale masz wszystkich praktycznie z rotacji z conajmniej 5 nieobecnościami, a najwiecej nieobecności mieli Ci najlepsi twoi. Jak pytałem, odpowiedz mi w ilu meczach twoi najlepsi trzej grali razem w tym trymestrze? Bo wiem ze brooks i Khris wypadli na początku sezonu, a Doncic na końcu (trymestru). 

Co do brooksa - sam przecież byłem na nie przy tym extension i nie wiem czy pamietasz ale pisałem wtedy dlaczego - czwarty najlepszy zawodnik drużyny która grała w finałach - taki zawodnik cenilby się na więcej niż 14 czy ile mu tam rocznie proponowałeś - taki odpowiednik Mikala Bridgesa w realu pod względem tego jak „ważny” był dla twojego zespołu. 

 

Co do Paula - widziałeś może jak grał bez Bookera w tym sezonie ? Zgadzam się że to nie jest zawodnik na 25ppg, ale te 18-20 spokojnie może rzucać - gdy jest taka potrzeba.  Nie bez powodu on wciąż oddaje wiele rzutów w clutch, i po prostu wymiata wtedy. 
Natomiast VanVleet statystycznie nie różni się wiele od takiego Donovana Mitchella czy Bookera w tym sezonie. 
i jak przeczytasz mój opis dowiesz się tez ze jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem raptors, robi np. On/off na +15,3, co jest dość elitarnym wynikiem - a próbka 30 meczy nie jest aż taka mała żeby twierdzić że to jakiś fluke. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Trzy winy dla Pels? o_O 

Serio @fluber piątka Wall - Huerter - Okoro - Bagley - Harrell nie zrobiłaby więcej? 

Dla mnie wall nie gra, tak jak Irving i Simmons. Oczywiście że by zrobiła, ale dałeś opis więc zabrałem Ci wygrane. Ale mogę dodać trzy które Ci zabrałem i odjąć że swoich jeżeli tak chcesz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza napisałeś ze donovan Mitchell to top10 w tym sezonie - przed sezonem pisales ze VanVleet nie był nawet w top60. Mam nadzieje ze teraz jest chociaż w top25 u ciebie ?

 

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?player_id2=mitchdo01&p1yrfrom=2022&player_id1=vanvlfr01&p2yrfrom=2022&sum=0&request=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trzy winy dla Pels? o_O 

Serio @fluber piątka Wall - Huerter - Okoro - Bagley - Harrell nie zrobiłaby więcej? 

Racja, trzeba dodac Pelsom winy za obrzydliwe tankowanie. Bede tez musial karac Pels przez nastepne 10 lat na FA za ten haniebny czyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@człowiek...morza napisałeś ze donovan Mitchell to top10 w tym sezonie - przed sezonem pisales ze VanVleet nie był nawet w top60. Mam nadzieje ze teraz jest chociaż w top25 u ciebie ?

 

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?player_id2=mitchdo01&p1yrfrom=2022&player_id1=vanvlfr01&p2yrfrom=2022&sum=0&request=1

to porownanie ma mniej wiecej tyle sensu jak moje rok temu beasley'a z bookerem.

roznimy sie w tym, ze ja pisalem to dla beki, a ty na powaznie.

 

znamienna roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

taki odpowiednik Mikala Bridgesa w realu pod względem tego jak „ważny” był dla twojego zespołu. 

Piekne slowa. Zapamietan przed PO.

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Co do Paula - widziałeś może jak grał bez Bookera w tym sezonie ? Zgadzam się że to nie jest zawodnik na 25ppg, ale te 18-20 spokojnie może rzucać - gdy jest taka potrzeba.  Nie bez powodu on wciąż oddaje wiele rzutów w clutch, i po prostu wymiata wtedy. 
Natomiast VanVleet statystycznie nie różni się wiele od takiego Donovana Mitchella czy Bookera w tym sezonie. 
i jak przeczytasz mój opis dowiesz się tez ze jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem raptors, robi np. On/off na +15,3, co jest dość elitarnym wynikiem - a próbka 30 meczy nie jest aż taka mała żeby twierdzić że to jakiś fluke. 

Generalnie zdobywanie punktow i wygrywanie nie jest proste. Teoretycznie mowimy o trywialnych sprawach, ale jeszcze niedawno vox populi wsrod domoroslych specow z realgm czy podcasterow bylo takie, ze dobra zaslona i relokacja byla wazniejsza niz trafiony rzut. Paul nie daje takiego scoringu od 3-4 lat i uwazam, ze nie bedzie dawal systematycznie przez caly RS poza pojedynczymi seriami. Michell Redd tez byl najlepszym zawodnikiem Bucks i robil cyfry podobne do Raya Allena. Byl jednak duzo slabszym graczem. Mitchell i Booker stanowia duzo wieksze wyzwanie w organizacji schematow defensywnych. Co do pojedynczych on/offow to nie sa dla mnie miarodajne, co najwyzej splity z 3-5 man lineupami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.