Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2018/19 Liga III Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Owls i Sig Sigma są u Was obu wśród faworytów, więc walka rozgrywa się właściwie tylko o ostatnie miejsce do awansu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wiLQ za krótką ocenę - szkoda, że bez środka, bo jednak daje to pełniejszy obraz projekcji, ale tak czy siak - dzięki :)

Czyli tutaj personalia Warsaw Hornets nas różnią - bardzo możliwe, że skończy się to dla Mikowala czymś pomiędzy twoimi a moimi projekcjami, bo sam mówił, że zaskoczyła go moja opinia o jego drużynie.

fluber, Ty będziesz no-brainerem do awansu dopóty, dopóki tylko Davis będzie grał. Tempo Pelicans mają szaleńcze, a Randle jeszcze napędza grę Davisa w kontrze, więc jak tylko nie padnie, to masz konia pociągowego z którym brak awansu będzie zawodem.

Sowa ma wg mnie mocny team, ale jest też sporo takich znaków zapytania, które mogą spokojnie go spuścić na 5-6 miejsce (Gasol, Melo, Fultz, Ibaka, Horford, Jabari). 

No ale już niedługo będziemy o wiele mądrzejsi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owls i Sig Sigma są u Was obu wśród faworytów, więc walka rozgrywa się właściwie tylko o ostatnie miejsce do awansu:)

Albo obaj sie mylimy ;-)

barcalover, Sklad srodka jest znany bo to po prostu reszta druzyn ;-)

Plus tak dla jasnosci to nie przewiduje, ze Mikowal83 bedzie ostatni i spadnie tylko, ze IMO mial najslabszy draft.

Ale jak to w swoim zwyczaju klepnie kilka wymian i namiesza w Fasach i juz bedzie mial inna druzyne ;-)

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu Cie wiLQ zaskocze bo w tym roku mam mocne postanowienie wykazania sie cierpliwoscia i ograniczenia ilosci dokonywanych wymian do niezbednego minimum. Na FAsach to wiadomo ze pewnie ilosc pobran przekroczy setke ;)

Jestem bardzo ciekaw czyje z prognoz sie sprawdza. Osobiscie uwazam ze nie mialem najslabszego draftu bo mam wrazenie ze kilku innych GMow ma slabsze druzyny. Na dodatek z draftu jestem chyba bardziej zadowolony niz w zeszlym sezonie bo tym razem udalo mi sie zrealizowac moj plan w jakis 66% wiec mam wiekszosc zawodnikow ktorych chcialem. Patrzac na sklad nie widze duzej potrzeby zmian z wyjatkiem koniecznosci pozyskania solidnego PG z asystami i stealami.

Chociaz chcialbym zeby sprawdzily sie prognozy Barcalovera to wydaje mi sie ze mam szanse w tabeli zajac miejsce w granicach 5-7 co oznacza raczej realne szanse na walke o awans pod warunkiem dokonania dobrych/dobrej wymiany wzmacniajacej druzyne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu Cie wiLQ zaskocze bo w tym roku mam mocne postanowienie wykazania sie cierpliwoscia i ograniczenia ilosci dokonywanych wymian do niezbednego minimum. Na FAsach to wiadomo ze pewnie ilosc pobran przekroczy setke ;)

W takie deklaracje uwierze jak zobacze... latwo sie mowi, a potem i tak swiezbi po 10 slabszych meczach ;-)

Jestem bardzo ciekaw czyje z prognoz sie sprawdza. Osobiscie uwazam ze nie mialem najslabszego draftu bo mam wrazenie ze kilku innych GMow ma slabsze druzyny.

Kto i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu Cie wiLQ zaskocze bo w tym roku mam mocne postanowienie wykazania sie cierpliwoscia i ograniczenia ilosci dokonywanych wymian do niezbednego minimum.

Czyli Twoja oferta jest już nieaktualna?;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fluber-pisalem Ci na PW ze tematu nie zamykam ale na razie od tej wersji wymiany sie oddalam

wiLQ-to kto ma troche slabsze ode mnie druzyny a co za tym idzie, kto mial slabszy draft ode mnie widac juz troche po ukladzie w tabeli. Wiem ze 2-3 kolejki spotkan to troche a nawet duzo za malo zeby wyciagac wnioski ale jednak cos w tym jest...

Pogromcy donkow-przeplacony Holiday (sam dlugo go podbijalem) troche zaprzepascil mozliwosc solidnych uzupelnien i mimo ze jest tam Jokic,Beal i Millsap to moim zdaniem to za malo

Bang-sam Lebron nawet do spolki z Walkerem i Adamsem wysoko druzyny nie zaprowadza

Trust the process-Lillard, Giannis i dlugo dlugo nic...Ja w skutecznisc takiej strategii nie wierze

Racza a raczej Bot Team-konsekwencja nieobecnosci na drafcie jest za brak rownowagi miedzy backcourt a frontcourt

To tak bardzo ogolnie dlaczego uwazam ze nie mialem najslabszego draftu.

Ja tymczasem po dzisiejszej nocy wracam na fotel lidera a nawet jeszcze jednego meczu nie rozegral Collins. So far so good ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to sie zaczelo...

Barton z kontuzja...raczej przez dluzszy czas nie pogra...mam nadzieje ze to Craig na tym zyska a nie Lyles ktory na FAsach nie byl dostepny...

Kolejne minusy dzisiejszej nocy to:

mecz Aytona...balem sie ze wogole nie zagra bo podobno na treninku cos tam sobie z kostka zrobil...zagral ale tak slabo i krotko ze balem sie ze jednak cos z ta kostka jest nie tak...okazalo sie ze mial klopt z faulami a Jokic go pogryzl,polknal i wyplul...taki urok rookasow...cieszy ze i tak zebral 8 pilek...

Drugi mecz Nurka w ktorym gra malo minut...jak na 23 minuty to i tak wykrecil niezle cyferki ale dlaczego gral tylko tyle?w poprzednim meczu mial problem z faulami ale w tym nie. Mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni bo widac ze jest w dobrej formie i w 30 minut moglby siac zniszczenie.

Na plus:

Kolejne dobre mecze THJ (moglby tylko skutecznosc poprawic), Leverta (jaram sie nim ale z iloscia strat to moglby sie ogarnac troche) i Gordona (wierzylem w typa ze bedzie mial swietny sezon i jak narazie mnie nie zawodzi).

Nawet Russella tu umieszcze bo ostatnie dwa mecze gra calkiem niezle tylko niech wreszcie zacznie trafiac.

W lidze spadam na 3 miejsce ale jak narazie jest dobrze. Mam nadzieje ze brak Bartona nie odbije sie za bardzo na mojej pozycji w lidze. Pocieszam sie ze za kilka dni powinien zagrac Collins.

Ciekawostka:

Nie zeby mi to szczegolnie przeszkadzalo ale widzialem ze dzisiaj w naszej lidze, lawe grzal J.Murray,D.Jordan i Doncic. Wy tak specjalnie Panowie czy to zwykle gapiostwo albo "ciezki weekend" ;) ?

Przypominam ze wciaz czekam na oferty za Harrisa. Prowadzilem kilka negocjacji ale narazie nic z nich nie wyszlo. Cisnienia nie mam, zwlaszcza biorac pod uwage dobry start sezonu ale na spokojnie mozna sobie ponegocjowac i zobaczyc czy cos sensownego udaloby sie wyrzezbic.

Milej niedzieli Panowie

Pzdr Y'all

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na razie trochę dziwnie, o ile spodziewałem się, że będę słaby w punktach, to w tej chwili mając Anthony'ego Davisa w składzie mam najgorsze FG w lidze... Chociaż Davis rzuca 64% FG!!! Na razie jestm strasznie zdziwiony i zasmucony minutami Andersona, bo w Memphis duże minuty z niewiadomych dla mnie przyczyn grają Shelvin Mack i Garreth Temple. Wciąż czekam też na debiut Nance'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiklam ta zagadke...

J-Rich z gry 19/53, Szreder z gry 9/34 a Davis z gry 21/33 :)

Ale tego dlaczego Anderson gra tylko po 20 minut w meczu to nie rozumiem

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kurde Ja to nie mam szczescia...

Barton bedzie pauzowal 6 tygodni a teraz sie okazuje ze Collins wroci do gry dopiero za kilka tygodni.

W przypadku Bartona to i tak balem sie ze bedzie gorzej i skonczy sie na 2-3 miesiacach wiec nie ma tragedii.

Collinsa wybralem w drafcie tylko dlatego ze myslalem ze wroci na poczatku listopada a teraz mozliwe ze bede musial jeszcze z miesiac poczekac. Gdybym wiedzial ze tak sie skonczy to chyba bym dalej licytowal Allena.

Ehhh...teraz bede musial wystawiac Bullocka i Hensona.

Szczescie w nieszczesciu ze mam dosc gleboki i wyrownany sklad i strata tej dwojki, jak dotad, nie odbila sie jakos bardzo negatywnie na wynikach skoro przez caly tydzien jestem w top 3-4 ligi. Zobaczymy co dalej. Jak uda sie utrzymac w top5 ligi do konca listopada to bedzie oznaczalo ze po powrocie Bartona i Collinsa smialo bede mogl myslec o awansie :) no chyba ze (odpukac) po drodze jeszcze ktos sie polamie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku Bartona to i tak balem sie ze bedzie gorzej i skonczy sie na 2-3 miesiacach wiec nie ma tragedii.

Jeszcze nie wrócił, więc zawsze jest szansa na taką tragedię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale planowana jest 5-6 tygodniowa przerwa w grze a nie 8-12 tygodniowa i to w tym znaczeniu mowie ze nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze Dunn tez sie duzo nagral ;):P

Chociaz nikomu nie zycze kontuzji jego zawodnikow to jakos dziwnie krzepiaco dziala swiadomosc ze nie tylko mi wypadaja wazni gracze...

A Dunn, jak na moj gust, to po prostu chcial sobie zrobic urlop tacierzynski ;):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli dobrze widze to na waivers jest Jones ktory tydzien temu wart byl 50$ :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli dobrze widze to na waivers jest Jones ktory tydzien temu wart byl 50$ :P

Szokujacy i nagły spadek formy:) nie dał mi wyboru:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Panowie, będę chciał przehandlować 1/2 ludzi z mojej rotacji PF/C, jeśli ktoś chciałby dać szansę komuś z czwórki Bamba, Wendell Carter, Siakam, Zach Collins i szukał bloków, to jestem zainteresowany wymianą 2 za 1. Nie szukam żadnego kozaka, więc jest spora szansa, że się dogadamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli dobrze widze to na waivers jest Jones ktory tydzien temu wart byl 50$ :tongue:

jeśli dobrze widzę to za rok 4 liga. no chyba że nikt nie spadnie

Edytowane przez killer7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Killer7. Ktora to Twoja druzyna? Piszac o 4 lidze masz na mysli swoja, moja czy czyja druzyne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi