Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

mysle, ze twoj punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

masz c***owa krotka kadre aktualnie

jestes choragiewka

Nie zamierzam tracić czasu na Twoją propagandę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie zamierzam tracić czasu na Twoją propagandę :) 

nie propagande, tylko walisz kocopaly, w zaleznosci od sytuacji w jakiej sie znajdujesz.

jak beasley mial c***owy okres przykladowo, a ja twierdzilem, ze to kwestia warunkow w jakich sie znalazl (u mnie byly lepsze), to byles pierwszym ktory krytykowal.

a teraz w ten sam sposob probujesz sprzedac nunna.

abstrahujac od teog, ze nunn jest kiepskim zawodnimiem (zwykle combo jakich wiele), a beasley to dobry zawodnik

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do opisow to nie jestem za tym zeby wskazywac dokladny rozkład rzutowZ opisu powinno wynikac kto jest lead scorerem, kreatorem itd. Inaczej bedzie ciagla dyskusja na temat dlaczego ten oddaje 6 rzutow zamiast 8, malo to konstruktywne. 

Co do wpisywania konkretnego 6thmana, to rowniez jestem przeciw. Z lawki przeciez moze wchodzic 2 graczy, ktorzy graja podobna liczbe minut. Nie wiem czy jest sens wchodzenia w szczegoly. Lepiej wyegzekwowac obecne podstawy opisow. Sam zazwyczaj pisze znacznie wiecej niz jest to wymagane, i szczerze srednio mi widzi sie dokladanie czegokolwiek.

Ze swojej strony dodam jak juz jestesmy w temacie, ze bede UCINAŁ 5 winow każdemu zespolowi(tankerom dodawal 5), ktory w opisie nie wskaze ilosci absencji. Nie wiem czy fluber bedzie robil zakladke czy nie, ale nawet jak zrobi to nie bede wchodzil za kazdym razem sprawdzic podczas analizy opisow. Ma to byc integralna czesc opisow(w tamtym roku nie bylo to oczywiste).

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, tangiers napisał:

Co do opisow to nie jestem za tym zeby wskazywac dokladny rozkład rzutowZ opisu powinno wynikac kto jest lead scorerem, kreatorem itd. Inaczej bedzie ciagla dyskusja na temat dlaczego ten oddaje 6 rzutow zamiast 8, malo to konstruktywne. 

Co do wpisywania konkretnego 6thmana, to rowniez jestem przeciw. Z lawki przeciez moze wchodzic 2 graczy, ktorzy graja podobna liczbe minut. Nie wiem czy jest sens wchodzenia w szczegoly. Lepiej wyegzekwowac obecne podstawy opisow. Sam zazwyczaj pisze znacznie wiecej niz jest to wymagane, i szczerze srednio mi widzi sie dokladanie czegokolwiek.

Ze swojej strony dodam jak juz jestesmy w temacie, ze bede UCINAŁ 5 winow każdemu zespolowi(tankerom dodawal 5), ktory w opisie nie wskaze ilosci absencji. Nie wiem czy fluber bedzie robil zakladke czy nie, ale nawet jak zrobi to nie bede wchodzil za kazdym razem sprawdzic podczas analizy opisow. Ma to byc integralna czesc opisow(w tamtym roku nie bylo to oczywiste).

Bardziej chodzi mi o pokazanie kto u nas faktycznie jaka role pełni w drużynie, gdyż z tych stats, które wrzucamy przy opisach często niewiele wynika. GMowie, uwypuklają przeważnie zalety - a tu byśmy mieli czarno na białym kto tu jest która opcja w ofensywie. Wiadomo, ze jednego dnia gracz ma dzień i oddaje dużo rzutów - jak taki Malik Monk ostatnio w rl przeciwko Heat, a innego dnia prawie nie rzuca - stąd ogólne uśrednienie. 

6th man - mówi nam o naszej rotacji z ławki, ponadto jak ktos ma 2 takich graczy, to też pewnie wyjdzie z tej średniej ilości rzutów. 

Nikt tego nie musi robić z kalkulatorkiem (choc ja przy Knicks zrobię :P ) - ale uśrednienie takie sporo jednak mówi. To samo, jak robimy trade - wtedy tez wychodzi czy zyskaliśmy, czy straciliśmy na jakości.  

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Git. Moi jak coś rzucają tylko te co trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

jaki deadline na opisy? weź to zaznacz w temacie z takowymi pls

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Eld

jaki deadline na opisy? weź to zaznacz w temacie z takowymi pls

Wszystko z najdrobniejszymi szczegółami macie w temacie "Porardnik covidowy". Są do 17 Lutego.

Ale, że jesteś już drugą osobą która o to pyta - dopiszę to i tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Zarząd Minnesoty wspiera w rehabilitacji swojego zawodnika, Paula Georga i w zarodku ucina wszystkie spływające propozycje za swoją Gwiazdę.

Minnesota to coś więcej niż klub i PG13 może w pełni liczyć na lojalność Zarządu z Minneapolis. Do czasu powrotu Paula zwiększone zostaną minuty JS Tate, oraz rola w ataku Mike Conleya i Derricka White’a.

Co nas nie zabije to nas wzmocni.

czy zdzislaw ptak to juz oficjalnie funkcjonariusz minnesoty?

wczesniej niby niezalezny dziennikarz ehh

tylko wojnar pozostaje na strazy prawdziwego dizennikarstwa

tylko wojnarowi ufam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BMF było by mi niezmiernie miło jak byś zajrzał na skrzynkę pocztową.

Albo znów będę Cię musiał stalkować po całym forum i patrzeć w którym temacie akurat siedzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadam jedno, na razie teoretyczne pytanie - czy jest ktoś wśród naszego grona kto zechciał by zmienić klub który prowadzi?

Odpowiedź poproszę TYLKO na PM.

Jest szansa wykazania się, zmierzenia z zupełnie nowym wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld Ziom, ale to że RL Cavs mają rozegrane 24 mecze nie daje mi możliwości pisania opisu bo nie mam z RL Cavs ani jednego gracza :( będzie opis w czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, cvbe napisał:

@Eld Ziom, ale to że RL Cavs mają rozegrane 24 mecze nie daje mi możliwości pisania opisu bo nie mam z RL Cavs ani jednego gracza :( będzie opis w czasie :)

Wiem, ale niektórzy mogą się pokusić już o wcześniejszy opis, albo coś zacząć przygotowywać wiedząc ile czasu im jeszcze pozostało. Robię to informacyjnie i podtrzymuję swoją starą tradycję - poganiać, gnębić, ponaglać aby mieć 30/30 na czas :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam wszystkim tankerow, iż ich doswiadczeni gracze z utęsknieniem czekają na buyouty. Musicie budować dobre relacje z agentami, a nie ohydnie kisic takich graczy na ławce. Dodatkowo poprawi to wasza sytuację w walce o Cadea Cunninghama oraz bilans finansowy. Także właściciele wszelakich Cody Zellerow, Nerlensow Noelow, Gorgui Diengow i Stevenow Adamsow - wiecie co czynić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, january napisał:

Przypominam wszystkim tankerow, iż ich doswiadczeni gracze z utęsknieniem czekają na buyouty. Musicie budować dobre relacje z agentami, a nie ohydnie kisic takich graczy na ławce. Dodatkowo poprawi to wasza sytuację w walce o Cadea Cunninghama oraz bilans finansowy. Także właściciele wszelakich Cody Zellerow, Nerlensow Noelow, Gorgui Diengow i Stevenow Adamsow - wiecie co czynić.

@Principe zanim dasz się naciągnąć, to na wszelki wypadek wrzucę:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612740&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203500,1627742

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, january napisał:

Wg tych ostatnio tu wrzucanych rankingów Celtics wyglądają dużo lepiej od Ciebie, więc zamiast Adamsa bardziej by tu pasował LeBron. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Regis napisał:

Wg tych ostatnio tu wrzucanych rankingów Celtics wyglądają dużo lepiej od Ciebie, więc zamiast Adamsa bardziej by tu pasował LeBron. 

Na naszych Celtics wystarczy postawienie strefy i nie wychodzą z 80pkt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Regis napisał:

Prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walką o wygranie meczów buduje się kulture organizacji, nie ma co rozdawać Lakers prezentów za darmo. Ukradli Doziera, starczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Walką o wygranie meczów buduje się kulture organizacji, nie ma co rozdawać Lakers prezentów za darmo. Ukradli Doziera, starczy.

+ zachowujesz prawa birda do graczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

+ zachowujesz prawa birda do graczy :) 

No ja patrzac na ten sezon to raczej plany trzeba zmienic, ale nie zamierzam tu Barnesa czy Horforda za darmo oddawac lub za statpadderów, a na razie tylko takie oferty były XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi