Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2016/17 Liga II West

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam po prostu Kantera wywalić chciałem, bo widziałem jak spada w rotacji Donovana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam po prostu Kantera wywalić chciałem, bo widziałem jak spada w rotacji Donovana ;)

Nie przesadzajmy. Kanter za ostatnie 2 tygodnie zrobił top72 grając 19 min/mecz. Niech gra nawet tylko tyle dalej, a będę zadowolony. Nie rozumiem tylko dlaczego nie dostaje więcej minut...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krążą wymiany między mną i Gerardem ;)

N.Young+Fournier za Pau Gasola.

W końcu schodzę trochę z 3pt, bo moja rotacja w ostatnich 2tyg wykręcała  średnio ponad 2,1 3pt to już był jakiś alltimeoverkill powoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krążą wymiany między mną i Gerardem ;)

N.Young+Fournier za Pau Gasola.

W końcu schodzę trochę z 3pt, bo moja rotacja w ostatnich 2tyg wykręcała  średnio ponad 2,1 3pt to już był jakiś alltimeoverkill powoli.

za fourniera to randolfa bym dał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzajmy. Kanter za ostatnie 2 tygodnie zrobił top72 grając 19 min/mecz. Niech gra nawet tylko tyle dalej, a będę zadowolony. Nie rozumiem tylko dlaczego nie dostaje więcej minut...

Bo gra tylko na centrze za Adamsem?

48 minut na nich dwoch to jakby nie patrzec wychodzi podzial w okolicach 30/18...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo gra tylko na centrze za Adamsem?

48 minut na nich dwoch to jakby nie patrzec wychodzi podzial w okolicach 30/18...

A z NYK było 32/28. Da się? Da się! I nawet wygrali :-)

PS: U nas pisiont jeden za Harrisona. Która liga da więcej? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na ziutka któremu zaraz dokupią PG do składu - powiedziałbym że sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie mam samych PG, murzynów ze znaczkiem SG nima. A że przesadziłem to wiem, ale fuk dis szit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z NYK było 32/28. Da się? Da się! I nawet wygrali :-)

To juz zglaszaj pretencje do trenera o rotacje, a nie pytaj na forum ;-)

Nikt bo mieliscie podwojony budzet, w innych ligach to okolice maxa. 

Jak na ziutka któremu zaraz dokupią PG do składu - powiedziałbym że sporo ;)

Ustawiles druga najwyzsza kwote rowna 21$, wiec nie sciemniaj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ktos potrzebuje bloków to mam Len (i)a do oddania. Tak, wiem, oferta nie do odrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ktos potrzebuje bloków to mam Len (i)a do oddania. Tak, wiem, oferta nie do odrzucenia.

Chyba ilość propsów przerosła Twoje oczekiwania.. i nie wiesz co wybrać ;)

Tak w ogóle jakaś cisza zapadła u nas...

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w ogóle jakaś cisza zapadła u nas...

to ten.... szukam PG! takiego żeby dużo punktów rzucał nie psując zbytnio FG i TO (AST to sprawa drugorzędna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ten.... szukam PG! takiego żeby dużo punktów rzucał nie psując zbytnio FG i TO (AST to sprawa drugorzędna)

To Ci powiem ze szukasz SG a nie PG ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypisz wymaluj Emmanuele Mudiay. Zapraszam do negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypisz wymaluj Emmanuele Mudiay. Zapraszam do negocjacji.

dokładnie jego miałem na myśli pisząc post, tylko wstydziłem się zapytać wprost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ćwiartka sezonu ponad za nami. Czas może na lekkie podsumowanie? (zwłaszcza, iż ktoś zarzucił tu ciszę)

(PKT na średnich)

1. Gerard's Hicks 93 - niby jedno z większych zaskoczeń, ale jest tu ciągnący duet z top5 (Durant i CP3), wspomagany Brookiem i całą plejadą świetnych pobrań na FA. Dotychczas zdecydowany lider i główny faworyt do awansu, cóż miejmy nadzieję, że w końcu dojdzie tu do walki jakiejś na FA, bo trochę dominacja wyszła. Gerard wybrał dość wymagający dla GMa sposób budowy drużyny w drafcie, ale jak dotąd radzi sobie świetnie.

2. Ferajna 82 - ekipa oparta na dwóch grajkach z top10 (Kawhi, Dray), 3 grajkach doskonale wspomagających (Myles i CJ zwłaszcza pozytywnie tu dają radę, jest też Vuc) i typowych rolesach (Thabo, Tony Allen, Faried etc). INJ Warrena i zjazd kilku graczy w ostatnim czasie (właśnie Myles choćby) spowodował znaczące obsunięcie się w punktach na średnich, ale plusem są tu mocno nadgrane spotkania

3. MKAllstars 80,5 - trzecia drużyna na podium i trzecia, która postawiła na budowę wokół gwiazd. Antek jest po prostu zdrowy, Butler to dla mnie największe zaskoczenie czołówki graczy w tym sezonie, jedynie Irving oraz Klay trochę poniżej możliwości. Gorzej wśród rolesów - jedynie Taj regularnie od początku sezonu jest w top100.

4. January 79 - słaby start, ale powrót do formy Kury (stls) i JM Greena, FA (W.Chandler!) oraz wymiany (Lou, KCP, Pau Gasol, Nance) spowodowały spokojny marsz w górę tabeli, zwłaszcza w rebs + odpuszczenie overkilla w 3pt. Jednak Nurkic to wielki zawód i właśnie brak statów które miał mi dawać (blk, reb, fg) boli. #ŁotyszMVP - za posiadanie Kristapsa nie powinien awans się należeć?

5. Bearded Punters 78 - cóż zgodnie z przewidywaniami Harden + plejada słabych FT% powoduje pewne problemy. INJ Holidaya i Hilla jeszcze większe, więc i tak bardzo wysokie miejsce. Największymi plusami rzecz jasna fantastyczni Ariza i Wade (oraz zdrowy G.Hill), którzy dzielnie wspierają Brodacza.

6. Dziki Wschód 77 - przez dłuższy czas ekipę utrzymywało trio Porter-I.Thomas-Towns (notabene KAT w roto poniżej oczekiwań ciut), teraz do gry wrócili jeszcze Horford i Beverley. Gdy wyzdrowieją Harris i Aminu to pamiętając o pozostałych rolesach mamy kandydata do awansu.

7. sama-sama 75,5 - nowatorska taktyka puntu trójek spowodowała podział ekipy na dwie kategorie - 5 mocnych (monstrualny overkill w REB) i 4 słabych statystyk. Stąd upside wydaje się być ograniczony i ciężko tu będzie włączyć się w walkę o awans z bardziej zbilansowanymi ekipami.

8-9. Wolves 75 - powrót do formy (i to jakiej!) Lowry'ego oraz ściągnięcie Ibaki dało mocnego kopa tej ekipie. 5 zawodników z pogranicza top40 w ostatnich tyg (oprócz ww, Bledsoe, Bradley i Embiid(!)), solidna pozostała rotacja i upside w postaci choćby R.Jacksona. Kolejna drużyna, która powinna włączyć się do walki o awans.

8-9. gilusie 75 - bardzo mocno nadgrane spotkania. Budowa ekipy wokół 3 bardzo mocnych (w skrócie TD Westbrooka) i dwóch fatalnych kategorii, więc decydować będą pozostałe. Rozważyłbym tu wymiany dla balansu, bo porobiły się overkille, a brakować może kilku punkcików w pozostałych kategoriach. 

10. Kolek's Redneck 74 - punt FT, ale ilu graczy tu zawodzi? Bazemore, Payton, Mirotic czy Hood... Lillard, LaVine i wysocy starają się to ciągnąć, ale brakuje tu głębi, co odbija się na poszczególnych kategoriach, w których trwa zażarta walka o punkty.

11. BC Dzidzia 66 - świetne wyciągnięcie Goberta (deal) i Kilpatricka (waivers) na ten moment zbyt nie pomogło. Przed sezonem wyrównanie tej ekipy mi się podobało, ale niemal każdy zawodnik gra trochę poniżej tego czego oczekiwałem w prognozach i w efekcie brakuje tu konia pociągowego, mimo iż Kemba i Rudy robią co mogą. Ciężko naprawić będzie fatalne niskie straty, więc bliżej tu już chyba do walki o utrzymanie, chyba że kolejne wymiany będą tak udane jak ta z Gobertem.

12. FC Siner 63 - Gdy łączą się problemy zdrowotne wraz z spadkiem poziomu gry wielu zawodników (Ellis, Millsap!, Dieng) oraz nieudanymi ryzykownymi pickami (Parsons, Green) to zarządzający drużyną GM ma problem. Nie ma tu żadnej fatalnej kategorii, ale jest ekipa do bólu przeciętno-słaba. Cóż - Marc Gasol obecnie wymiata, ale potrzebuje większego wsparcia, gdyż w top100 za ostatni miesiąc ta ekipa ma łącznie ledwie 6 graczy (bez puntowania poszczególnych kat).

13. Love's Broken Hand 57 - tym razem strategia podwójnego puntu (fg+to) przejechała się na drafcie, gdyż poszczególni zawodnicy zostali ciut przepłaceni. Dodatkowo doszły problemy zdrowotne i opuszczanie gier przez liderów (PG, Wall) + nienajlepsze wymiany oraz gra poniżej oczekiwań kilku graczy. W związku z tym Koniu poszedł w ryzyko i zdecydował się na punt trzeciej kategorii (BLK) oddając Ibakę, zobaczymy czy uratuje to sezon.

14. Dragons Nest 55 - połamali się Lin i Conley, więc obecnie LJ i DMC muszą starać się utrzymać jakikolwiek kontakt z 9 miejscem. Rolesi szału nie robią i chyba przydałaby się tu już powoli jakaś ryzykowna taktyka pod wymiany z późniejszym puntem większej liczby kategorii.

15. HuWDu 50 - fenomenalny sezon Giannisa na ten moment nie jest w stanie pomóc wygrzebać się z ostatniego miejsca. Pierwsza próba ratowania wymianą (oddanie Goberta za Jokicia i R.Andersona) już się wydarzyła, ale nie wiem czy nie jest to drużyna, która będzie miała największe problemy z ratowaniem sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za ocenę january - fajnie było poczytać. Odniosę się tylko do siebie, mianowicie:

2. Ferajna 82 - ekipa oparta na dwóch grajkach z top10 (Kawhi, Dray), 3 grajkach doskonale wspomagających (Myles i CJ zwłaszcza pozytywnie tu dają radę, jest też Vuc) i typowych rolesach (Thabo, Tony Allen, Faried etc). INJ Warrena i zjazd kilku graczy w ostatnim czasie (właśnie Myles choćby) spowodował znaczące obsunięcie się w punktach na średnich, ale plusem są tu mocno nadgrane spotkania

Jak na prognozowany średnio-mocny-spadek cieszę, że póki co wygląda, iż utrzymam się ;) Może zawalczę o topkę. Może, pożyjemy i zobaczymy.
Mam jedynie uwagę co do tego określenia mocno nadgranych meczy. Rozumiem, że w stosunku do innych teamów mam sporo do przodu rozegranych slotów, ale to raczej problem, że większość ma minusy na slotach niż ja duże plus. U mnie łącznie na all slotach jest +8 (mam dokładnie po +1 na każdym slocie). Czy to dużo? Kwestia chyba spojrzenia. Ja po prostu staram się trzymać koło -1 / 0 / +1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10. Kolek's Redneck 74 - punt FT, ale ilu graczy tu zawodzi? Bazemore, Payton, Mirotic czy Hood... Lillard, LaVine i wysocy starają się to ciągnąć, ale brakuje tu głębi, co odbija się na poszczególnych kategoriach, w których trwa zażarta walka o punkty.

Sam bym tego lepiej nie opisał... Najpierw miałem słabe pierwsze 2 tygodnie, kolejnych kilka na genialnym poziomie, a teraz zjazd aż do strefy spadkowej :/ Mam nadzieję, że panowie się ogarną, bo liga jest niezbyt chętna na przyjmowanie tych wypierdków w wymianach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Janwar, też bym chętnie opisał jakoś naszą ligę ale troche mało czasu mam ostatnio.

Co do mnie - powoli wygrzebuje sie z tego gówna w jakim się znalazłem. Punt 3(prawie 4-ech) kategorii ma to do siebie że jest pewien pułap którego nie da się przeskoczyć.

Do 70-72 pkt jestem w stanie podskoczyć na koniec, czy to wystarczy żeby się utrzymać? Raczej nie, ale będę próbował jakoś gonic i urywać poszczególne pkt.

Mam tylko nadzieję że moi czołowi gracze nie będą już opuszczać więcej gier, bo jeżeli będą to dupa zbita.

Niemniej jednak już ziomków z 3-ej ligi sobie przeglądam. Pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

smutny ten sezon u mnie:

Nowik - kontuzjowany na amen

Gordon - regres :/

Crowder - kontuzja

Batum - psuje fg dużo bardziej niż powinien (reszta statów ok)

kiepski trejd (Gobert za R.Anderson/Jokic) - ale liczę, że z czasem status się poprawi (Anderson musi w końcu zacząć rezać pod D'Antonim, Jokic - wiadomo)

W zasadzie jakaś tam iskra nadziei została - mam dużo potencjalnego 'post-ASG' upside'u (Booker, Jokic, Gordon, Ingram)...ale to chyba tyle.

Chętnie sprzedam coś w stylu 2/3 za 1, jakby ktoś był chętny (chociaż jeszcze pewnie za wcześnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.