Skocz do zawartości

FBL East 2012/13 Temat ogólnoorganizacyjny


Rigel

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak nie gram, nie chce mi sie w fantasy points, wogole nie rozumiem dlaczego wy tutaj gracie w takiej formule.

jak widać po prostu mamy ochotę. to że ty nie masz to nie ma tu czego rozumieć. jest taki format i są chętni to grają. ci nie pasuje to idź gdzie indziej, a nie bezsensownie piszesz o nierozumieniu. wystarczyło napisać, że nie grasz jedynie, ale musiałeś swoje 3 grosze wtrącić i pokazać (przynajmniej tak to odebrałem), że jesteśmy jacyś dziwni, że gramy w fantasy points. tak samo to stwierdzenie byłoby inteligentne jakby zapytać czemu ogląda ktoś polską ligę kosza? (w końcu przecież nba jest the best - wg tego kogoś pytającego). jak nie rozumiesz to znaczy że tu nie jest miejsce dla ciebie i tyle. fantasy points ligi sobie poradzą

 

ps. nie lubię gdy ktoś swój brak szacunku/lekceważenia względem czegoś pokazuje samemu nie przemyślawszy nawet tego co napisał (i zapewne nawet nie rozumiejąc braku poszanowania innych) - stąd moje słowa

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin zgłaszania już miną, może warto by zrobić podsumowanie i zakładać ligi?

Warto by. Chciałem odczekać jeszcze parę dni, bo nam się coś zawodnicy wykruszyli, ale chyba faktycznie nie ma sensu. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda więc następująco: zgłosiło się 23 graczy, w tym 3 nowych. Po uwzględnieniu awansów i spadków, oraz dokonaniu koniecznych dla uzupełnienia braków przesunięć, składy lig wyglądają tak:

 

FBL#1

  • air_mj
  • Andrew23
  • szogo
  • Mar
  • Rigel
  • Mazar
  • antek
  • Chicken2
  • .KB
  • Julius

FBL#2

 

  • cieglo
  • jazzman
  • Dziembus
  • Miglinieks
  • Orwell
  • bulls2006
  • bulek
  • pitti_8
  • ptb
  • szymcio
  • Zodd
  • Masud
  • Ledley

 

Gracze zostali już uszeregowani według kolejności wyborów w drafcie, przy założeniu, że nowi gracze są dopisywani na końcu listy według kolejności zgłoszeń. Komisarze mogą więc już zakładać ligi, rozsyłać zaproszenia, zakładać tematy dla lig i zacząć uzgadniać terminy draftów. Komisarzem FBL#1 jest air_mj, natomiast nie ma jeszcze chyba komisarza FBL#2. W ubiegłym roku był nim mich@lik, który jednak w tym sezonie nie zaszczycił nas swoją obecnością. Niech więc ktośinny chętny ogarnie w miarę szybko ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, temat wisiał przez 3 tygodnie, a i tak znaleźli się spóźnialscy :P. Jest was trzech, więc mam propozycję, ale to musiałoby pójść pod głosowanie tych, którzy zgłosili się w terminie, zwłaszcza tych przypisanych do FBL#2. Nie chciałbym mieszać w już ustalonych ligach, więc moglibyśmy np. dopisać całą tą trójkę do końca listy i albo rozegrać ligę 16-zespołową, albo podzielić ją na dwie ligi po 8 drużyn. Co wy na to? Czekam na odpowiedzi do końca weekendu.

 

Druga sprawa, niezależnie od rozstrzygnięcia tej sprawy, Mich@lik, czy mógłbyś założyć kontynuację FBL#2 i przekazać ją pitti_8 (razem z szybkim instruktażem ;) ). No, chyba, że ogół zdecydowałby, że zagracie wszyscy w dużej lidze, to wtedy po prostu pozostałbyś nadal komisarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie pitti - 16 drużyn w lidze to za dużo. Trzymajmy się standardowego formatu i albo relegujmy spóźnialskich do 3. ligi albo utwórzmy równoległą 2. ligę (tak jak kiedyś w polskiej lidze piłkarskiej). Praktykowaliśmy takie coś na sznurówce jakiś czas temu i nawet zdało egzamin. Pytanie czy to wykonalne przy tej liczbie drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.