Skocz do zawartości

[2014-2015] FA - komentarze


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Podkolzina to nie miałem poprostu więcej kasy żeby mu zaoferować.Poza tym mam kosmiczny kontrakt artesta więc troche trzeba się zastanopwić co będzie później,a z drugiej strony wiadomo że brakowało mi doświadczenia.

 

Sorry za zamieszanie z MLE i LLE.Wysłałem poprawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie :

 

czy parametr scouted potential ma jakies znaczenie?? czy liczy sie tylko potential ? bo przy wyborze zawodnika podczas draftu nie jest podawany jego "scouted potential". Chcialbym wiedziec czy ma on znaczenie przy rozwoju w campach??

Dziwi mnie to bo zawodnicy o potencjale 82 (np moj Galliniari) maja literke B przy potencjale na stronie. A jak ja wpisuje im w grze 82 potencjalu to wyskakuje A ... wiec ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile pamietam to scouted p. jest zmylka gry.

Pamiętaj ze gra jest tak pomyslana za gm'owie nie powinni mieć dostępu do cyferek!

Poslugiwac powinni się tylko literkami.

SP jest wiec zmylka - bierzesz gościa który ma SP A a naprawdę tylko 72, i na odwrót.

Zmylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze my coś krecimy przy trejdach, a tu okazuje się ze w NBA kręcą jeszcze lepiej:

http://mobile.bulletsforever.com/2010/5 ... -two-large

 

w skrócie:

ten sam trejd może być rozbity na kilka trejdow i to innych dla obu drużyn kreujac po drodze trejd exeption.

Np. trejd wizz - mavs dla wizz był 3ma trejdami a dla mavs dwoma, przy czym częścią był haywood za nic tworząc dla wizz 6mln trejd exp.

I jeszcze ciekawostka:

 

It does give the Wizards some flexibility prior to free agency, however, as the Trade Exceptions can be used in draft night deals, where as their cap space can not be used until the free agency period begins.

 

sorry za oftop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, która to luka w przepisach, to nieistotne - walka na FA przez wyrównywanie ofert (podbijanie do 200.000 bez resetowania zegara) miała zostać ukrócona, bo prowadzi do absurdu - kto zdąży się zmieścić w ostatnich sekundach etapu, ten prawdopodobnie zdobędzie zawodnika. Co innego, gdy nie mam rywala i podbije sam dla siebie by mieć pewność jego pozyskania, a co innego walka z kimś bez resetu zegara.

 

Tak przynajmniej miało być, chociaż ja wielkim zwolennikiem nie byłem (znam te zabawę doskonale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on chyba podbił o 500k resetujac zegar?

Problem był chyba o podbijanie %/lat bez zmiany pierwszego roku przez co nie resetuje się zegara - i czego chyba już w tym sezonie robić ne można?

Przebil oferte zresetowal zegar krzemo mial 24h na kolejne przebicie.

Chyba wszystko ok

z drugiej strony ja sie nie znam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Cavs zrobil wszystko prawidlowo. nieprawidlowy byl bid GMa Nuggets, bo po tym jak zostala wyrownana jego oferta zmienil on tylko %. a aby to zrobic to musial on przebic o minimum 200 tys.. widze jednak, ze pozniej GM Cavs znowu przebil, potem nastapilo kolejne przebicie. wiec idziemy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to jest przebicie i mamy reset zegara albo podbicie wcześniej wyrównanej oferty przez Krzemyka, czego nie powinien w myśl tego, o czym pisałem (kuriozum wychodzi). Prawdopodobnie był reset (500.000), ale wolałbym wiedzieć jak to jest z wyrównywaniem - zostało to ukrócone?

 

PS. Xamel odnośnie % i lat wszystko jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.