Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Deklaracje


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie się pozmagam w takiej lidze. Wystarczy, jak tutaj zgłoszę swóją chęć udziału, czy mam się udać jeszcze gdzieś indziej...?

wyślij mi pma, a ja ci odeślę numer konta do wpłaty i wtedy masz miejsce pewne.

Z33, nie wpychaj się w kolejkę. Teraz się na mój numer konta wpłaca za FBX3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się pozmagam w takiej lidze. Wystarczy, jak tutaj zgłoszę swóją chęć udziału, czy mam się udać jeszcze gdzieś indziej...?

wyślij mi pma, a ja ci odeślę numer konta do wpłaty i wtedy masz miejsce pewne.

Z33, nie wpychaj się w kolejkę. Teraz się na mój numer konta wpłaca za FBX3

Spokojnie panowie, wszystkich opłacę, a jak będzie trzeba przyjadę - samochód umyję, psa wyprowadzę, ogródek wyplewię, pole zaoram, buty wypastuję, a na koniec kobiety wszystkie wasze... ...(poniosła znów ta ułańska fantazja)...

 

 

 

 

 

 

...w kuchni wyręczę, jeśli zajdzie taka potrzeba. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to by mnie ucieszyła wiadomość o powstaniu FBX#4, a widzę, że coś się nieśmiało o tym na forum przebąkuje. Chyba normalne, że wolałbym tworzyć team od podstaw, niż po kimś przejmować, ale jeśli jednak kupa z tego wyjdzie, to wskoczę gdziekolwiek mnie wpuszczą. Tymczasem jeszcze chwilowo poczekam na rozwój sytuacji...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% gram, w weekend będę miał pewność.

 

Kolejna drużyna się zwolniła, Xamel z nawału obowiązków i braku czasu niestety musiał zrezygnować. Nie chce nam psuć zabawy swoim brakiem zaangażowania.

 

W tym momencie wolne są:

Houston

Boston

i najprawdopodobniej Phoenix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% gram, w weekend będę miał pewność.

 

Kolejna drużyna się zwolniła, Xamel z nawału obowiązków i braku czasu niestety musiał zrezygnować. Nie chce nam psuć zabawy swoim brakiem zaangażowania.

 

W tym momencie wolne są:

Houston

Boston

i najprawdopodobniej Phoenix.

Ms9, jeśli sie oczywiscie zgodzisz moge przejac pieczę nad FBX#3, tzn operowac skryptem, sprawdzac slary cap, ogolnie mowic bys komisarzem. Oczywiscie chocilo by o to, ze załoze temat z liga na nastepny sezon i lige na yahoo. Oczywiscie nie chce Ci zabierac tej zaszczytnej funkcji, ale jesli czasu jak sam pisales bedziesz mial mniej, mozesz to rozwazyc. Od razu pisze, ze nie mam zadnych watpliwosci do tytanicznej pracy ms9, ale tylko zglaszam swoja kandydaturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy casting. Brakuje nam kilku GMów. Lista chetnych wynosila 5 ludzi. Piotreksuper juz przejał zespol. Pozostaje 4. Findek bedzie nowym Gmem na pewno. El-Maniaque'owi oraz Benonowi jestem zmuszony podziekowac, ze wzgledu ze "zalapli" sie do ligi FBX#2. Zostaje jeszce QAS, z ktorym sie skontaktuje czy jest zainteresowany grą wiec w najlepszym wypadku beda 3 wolne zespoly, a wnajgorszym 2.

 

Chętnych prosze o wyslanie PMa wraz z krotkim opisem doswiadczen gier w rozne odmiany FB. Oczywiscie pierwszenstow beda miały osoby nie grajace jeszcze w zadne FBXy, ale jesli nie bedzie innych kandydatów to oni tez moga zagrac. Ale oczywiscie liczymy najbardziej na nowych graczy. Sytstem rozdzielenia nowych zespolow bedzie prosty. Gdy juz bedziemy mieli komplet 4 nowych GMów, zostanie wylosowana kolejnosc wybierania nopwych zespolow. Draftu jak w lidze wyzej nie bedzie, bo juz jeden GM przejal zespol w to lato (piotreksuper).

 

Wolne zespoly: Houston Rockets, Utah Jazz, Phoeniz Suns, Boston Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie problem jest w obu ligach, FBX 2 i fbx 3, rok temu w naszej tez brakowalo ludzi

ja bym zwyczajnie zmniejszyl liczbe druzyn w ktorejs z lig i zrobil dispersal draft albo zrobil 2 ligi i tylko 1 os na 1 team w obu ligach

byloby dynamiczniczniej, nie byloby pi****lenia , fbx3 to moj poligon, fbx2 walcze a w fbx1 nie mam czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejnego chetnego do gry i jest nim Qba.

 

Wiec obecnie brakuje nam dwoch ludzi do gry. Nowymi GMami zostana Findek i Qba. Jak zbierze sie caly kwartet rozlosujemy zepsoly (chyba Robinson ma jakis pososb na losowanie, wiec wydaje mi sie to sprawieliwe). Klopot jest taki, ze musimy miec kolpet ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam juz tylko jednego gracza, gdyz dopiero co do gry zostal zwerbowany Koelner. Licze ze w ten weekend uda sie skompletowac juz sklad na sezon 2010/11.

 

btw, dzieki za moda, ale w sumie nie umiem sie nim obslugiwac, ale za pewne sie przyda w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam juz tylko jednego gracza, gdyz dopiero co do gry zostal zwerbowany Koelner. Licze ze w ten weekend uda sie skompletowac juz sklad na sezon 2010/11.

 

btw, dzieki za moda, ale w sumie nie umiem sie nim obslugiwac, ale za pewne sie przyda w przyszlosci.

Może powieście info w dziale nba na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.