Skocz do zawartości

[2014-2015] Off-season, FA - komentarze


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już wiadomo oficjalnie kto i za ile podpisał:

 

Małe zaskoczenia:

Serge Ibaka - brak kontraktu

Demar DeRozan - 9.6mln, 5 lat, 10%

 

Zaskoczenia:

Rudy Gay (Mavs), Kosta Koufos (Pistons) - maxy

 

Szczękozwalacz:

Marco Belinelli (Nets) przedłużony na dwa lata za odpowiednio 2.7 i 3.0 mln :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że na dwa lata, bo potem będzie pewnie chciał maxa, a już trochę stary będzie na długą umowę.

Myślę, że niejeden byłby gotów oddać swoją gwiazdę, żeby pozbawić Cię tego kłopotu :)

 

A taki niski kontrakt, podejrzewam że dlatego, że gra wzięła pod uwagę cały okres poprzedniego kontraktu, nie ostatni rok.

nie wiem ocb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że na dwa lata, bo potem będzie pewnie chciał maxa, a już trochę stary będzie na długą umowę.

Myślę, że niejeden byłby gotów oddać swoją gwiazdę, żeby pozbawić Cię tego kłopotu :)
Na to liczę :)

A taki niski kontrakt, podejrzewam że dlatego, że gra wzięła pod uwagę cały okres poprzedniego kontraktu, nie ostatni rok.

nie wiem ocb
Popatrz na jego staty z całej kariery - ten sezon miał 22/5/2, ale poprzednie znacznie skromniejsze i stąd moje podejrzenie, że gra bierze pod uwagę statsy z całego poprzedniego kontraktu i jego wysokość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demar DeRozan - 9.6mln, 5 lat, 10%

 

w sensie ze duzo? no myslalem ze moze bedzie chcial nieco mniej, ale tez balem sie FA na ktorym jak co roku pozostanie malo grajkow a duzo kasy do wydania

co do Koufosa to czy nowy gracz go przedluzyl czy to byla decyzja komiszy? Przeplacony bardziej niz Gay.

 

a tak btw to co z tym:

 

"Mozliwosc przedluzenia umowy po 3 latach umowy rookie. Wysokosc umowy to max nie birdowy, 4 rok umowy rookie zostaje skasowany. Jezeli ktos nie skorzysta, nie bedzie mogl skorzystac z mozliwej propozycji graczy po zakonczeniu umowy i gracz trafi na fa z mozliwoscia zachowaniu sobie prawa birda przez druzyne, w ktorej gral."

 

GMowie przede wszytskim GS, ale i LA, Atlanty oraz Sacto, Magic, Raps musza sie chyba nad czyms zaczac zastanawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na jego staty z całej kariery - ten sezon miał 22/5/2, ale poprzednie znacznie skromniejsze i stąd moje podejrzenie, że gra bierze pod uwagę statsy z całego poprzedniego kontraktu i jego wysokość.

Wydaje mi się, że bardziej niż statystyki z rozgrywek decydują bebechy grajka. W tym przypadku moim zdaniem zadecydował fart i bardzi niski greed Belliniego ( 8 ) :)

 

a tak btw to co z tym:

 

"Mozliwosc przedluzenia umowy po 3 latach umowy rookie. Wysokosc umowy to max nie birdowy, 4 rok umowy rookie zostaje skasowany. Jezeli ktos nie skorzysta, nie bedzie mogl skorzystac z mozliwej propozycji graczy po zakonczeniu umowy i gracz trafi na fa z mozliwoscia zachowaniu sobie prawa birda przez druzyne, w ktorej gral."

 

GMowie przede wszytskim GS, ale i LA, Atlanty oraz Sacto, Magic, Raps musza sie chyba nad czyms zaczac zastanawiac?

3. Reguły dotyczące rookies: "Mozliwosc przedluzenia umowy po 3 latach umowy rookie" oraz "Po 2 latach umowy rookie druzyna ma prawo zcutowac gracza z ostatnich dwoch lat" dotyczą zawodników od draftu 2013/14 (poprzedniego) włącznie.

Link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demar DeRozan - 9.6mln, 5 lat, 10%

 

w sensie ze duzo? no myslalem ze moze bedzie chcial nieco mniej, ale tez balem sie FA na ktorym jak co roku pozostanie malo grajkow a duzo kasy do wydania

Wiadomo, FA ma swoje prawa i dziwactwa.

 

Ryzykiem jest walka o niego podczas FA.

Ale ryzykiem jest też danie mu tyle kasy przy niedużych szansach bycia kimś więcej niż 3cią opcją/6th manem.

 

Takie prawie 50-50 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Lee jest juz za stary aby przystapic do draftu w naszej lidze. mialby ponad 30 na karku. natomiast Monta Ellis ma jeszcze przez jeden rok wazny kontrakt z Nets. Natomiast w przyszlym sezonie bedzie mial juz 29 i raczej tez bedzie za stary na draft ;)

Zawsze można dać mu potencjał adekwatny do jego poziomu w realu (powiedzmy 65) i jeszcze nam posłuży z 8-10 lat niezależnie od wieku :)

 

To samo z Montasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie Monta ma w realu 25 latek wiec jak na draft to nie jest stary... zreszta mozna zrobic tak jak Stro i dac im mniejszy potencjal. dzieki temu bedzie wiecej ciekawych graczy na rynku bo troche posucha...

w realu mamy sezon 2009-2010, a w simbaskecie juz 2014-2015. czyli nie ma szans aby u nas mial 25 lat. poza tym, wypowiedziec tutaj musi sie pop. gdyz to on tworzy draft. ja tylko przedstawiam swoj punkt widzenia :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.